Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no a co třeba já, kterej tu hru prostě chce akorát dohrát? sice na čtyři obtížnosti, ale dohrát... to prostě aukci používat MUSÍM, protože jinak bych s tou hrou strávil tisíckrát víc hodin, než kolik jí věnovat chci... v D2 to šlo, tady to nejde. proč? protože "tu hru přece lidi musí hrát aspoň několik let, stejně jako D2!" průšvih je v tom, že D2 takhle nefungovalo, to se prostě akorát dobře hrálo, ať už pár měsíců nebo pár let...
  • Nechápu tohle zhnusení ať už aukčním systémem (nikdo vás přece nenutí ho používat, já osobně si věci radši craftuju), nebo tím že je hra krátká (5 postav každá s jinou herní mechanikou, 4 úrovně obtížnosti),za cenu okolo 1200 sem dostal hru která mě baví má slušně našlápnuto do dalších let (PVP systém atd, i když co se týká patchů na CD projekt nemá nikdo) a obsah se může slušně rozšířit, sice my chybí talent systém (ale kdo pamatuje jedna chyba a jedem znovu když nepoužijete char editor, což v mult nešlo), absence lepšího generování map, a víc lvlů (i když to se nebojím do 4 let se na stovku dostanem) stále investice nelituju, a klidně mi nadávejte do fanboyú.

    Hrdý vlastník originálních her Starcraft 2, Guild Wars, Zaklínač 2 a Diabla
  • Protoze je to uplakany smrad, kazdy kdo mu nevoni je troll a nikdo nema pravdu jenom jeho nazory jsou dokonaly a diskuze dycky vyhraje necim jako "0/10". A nemuze prenest pres srdce kdyz nekdo kritizuje jeho oblibeny cil fanboyismu. *5*
  • Pročpak myslíš?
  • Cry moar *6*
  • Zasloužil bys report a ban chlapče.
  • Chlapi, já už jsem to vyřešil. Rozjel jsem si nazpátek Diablo II, protože jsem kdysi dávno skončil u Mephista na 3. obtížnost za necromancera, protože jsem ho měl špatně postaveného a aspoň si zkrátím čekání na levné diablo III a až ho taky pořádně pospravujou. Ale 450,- mě stálo u JRC i s lord of destruction. Je to předražená mrcha !!!! Ale aspoň další legenda do sbírky.
  • Nehraju, jen občas zkontroluju, jak se daří botíkovi :>
  • Neumíš číst nebo co?
  • A proč to hraješ? To máš tolik volnýho času, že ho můžeš plýtvat na kraviny jako je D3?
    Já to po 4 dnech prodal, protože spíš než další díl série mi to připomínalo parodii.
  • yuri.sidius
    Ano, přesně tohle tomu teď chybí, ale obávám se, že se toho u D3 nedočkáme *9*
  • Diablo 3 je pro mě jedno velké zklamání. Jediný důvod proč tuto hru mám stále na PC je, že botuji a vydělávám přes RMAH :).
  • lolwut
  • "You have killed the Diablo, you earn 3500 gold coins." *závěrečné titulky* *2*
  • Na D3 se da rict jenom jedno, koncem srpna GW2 *2*
  • Holt jim ta RMAH nevydelava tolik penez kolik si Blizz predstavoval. Patchem pridaj dalsi obtiznost "IMPOSSIBLE" s nesmrtelnyma mobama :)) at mame co progresovat....
  • Editor + moderské možnosti => offline.
  • Naopak! Diablo 3 nehraju, ani to neplanuju, ale diskuse me docela bavi cist. Kolikrat sice nemam tuseni, o cem se mluvi, jakesi grindovani a jine terminy, o kterych nemam tuseni, o co go, ale jinak mi prijde lepsi se o ty hre takhle dozvedet, nez ji hrat (aspon pro me:)
  • QQ apocalypse? :)
  • I když hraju sám, tak je to vlastně jako kdybych si v MMO vygeneroval privátní instanci. Během hraní si můžu kdykoliv pozvat hráče, můžu s nima komunikovat i když hrají někde jinde, posílat/přijímat nabídky itemů atd. Mě teda tohle všechno přišlo vhod i při hraní sám. Jde o to, že pořád tam jsou ty online služby okolo. I když sem sám, tak vlastně nejsem sám.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit