Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no, tak šup na Warcraft 4 a prosím! Nevymýšlejte nic nového tak jak si to představují diskutéři....udělejte to co tady už roky chybí pořádnou klasickou RPG RTS!
  • x_ander
    Mně je tenhle přístup sympatický - zkrátka uznali, že si vzali moc velké sousto, tak projekt zasekli, aby se mohli věnovat jiným hrám. Mám takový pocit, že kdyby podobná situace měla nastat v mnoha jiných velkých vydavatelstvích, tak to raději vydají za každou cenu, hlavně ať je to venku a něco to vydělá.
  • WoW uz je tady s nama pres 10! let a zadna konkurenencni hra ho nejen neohrozila, ale ani se k nemu nepriblizila. Damy a panove, to je OSTUDA pro ostatni studia!
  • Neviděli jsme jediný obrázek oficiální snad a dělají na tom 7 let jo? tak začínám pochybovat jestli na tom někdo vůbec dělal. *1*
  • Llour
    Asi si uvědomili, že 7 let starý základ prostě už dneska nikoho nenatchne a nebyla šance na větší úspěch. Je spíše sympatické, že si umí říct dost a poznají, kdy jejich hra nemá co nabídnout. *4* . Určitě už pracují na novém online projektu, toho bych se nebál. *4*
    • nepracuji, uz si vydel najekeho multimilionare jak tvrde dre? *1* jsou vysmati, zavodou a je jim to putna, neslo to tak nejak samo jak jsou v posledni dobe zvykli, tak se na to vykakli, jedou na pohodu moba srajdy a karticky ty jim zajisti dalsi chechtaky s minimalnim usilim *14*
  • The Iron Horde is coming.
  • Nevím proč, ale příjde mi to jako hrozně sympatický vyjádření. A to Blizzard moc nemusím. Jedno se jim musí nechat, všechny jejich hry (kromě WoWka jelikož mě minulo) byla doopravdy zábava hrát.

    Btw. pamětnící pamatujete Blackthrone? :D Mohli by udělat remake.
  • A proč by také dělali jiné MMO, když to stávající zvané WoW jim bohatě vystačí ještě na hodně dlouhou dobu ( blizzardovské žvásty typu: uděláme lvl 100 a končíme jsou dávno pasé), ono za ta léta si totiž blizzard vypěstoval skupinu totálně závislých hráčů, kteří u WoWka zůstanou do doby než vypnou servery.
    Jak jsem psal výše, závislých jedinců je odbrovské kvantum a blizzard to dokáže v pohodě uživit i když celková populace wowka klesá, osobně to tipuji na 2-3 miliony fanatiků, kteří nikdy nepřestanou hrát, takže nastává otázka, proč by si blizzard dělal sám sobě konkurenci ? Stejně další MMO hra by v podání blizzardu byla s měsíčními poplatky a to v dnešní době uživit je nad rámec herní komunity a blizzard to moc dobře ví, jedině co dokáže přetáhnout hráče z WoW je WoW2 do té doby má blizzard vystaráno.
  • Jak nečekané zrušení. *7* Mají co dělat, aby natáhli lidi na "MMO" Destiny. MMO s označením Blizzard by šlo na dračku daleko snáz a na nějaké Destiny a by se rychle zapomnělo... *1*
  • Muhahaha, tady je to tezkej hate na Blizzard. Ale tak uspech se neodpousti ze?
    • O to nejde. Jen je to studio, ktery musi mit masivni financni polstar a jako takovy by se snad nemuselo strachovat ze zkouseni novych veci. Jenze ono se boji, polstar mu je pohodlny a chce to polstar jeste vetsi ;)
      • Jak vis ze nezkousi nove veci. O Titanu se vpodstate nic nevi, treba s nim zkouseli neco noveho a nevyslo to.
        Karetni hru taky delali jako novy zanr se kterym nemeli zkusenosti. MOBA hru vytvareji taky prvni vlastni hru tohoto zanru, nebot DOTU 1 oni neudelali.
        A u obou her se snazi o urcite zmeny a "vylepsit" ji. Otazka je jestli se jim to vede nebo ne, ale nerekl bych ze nezkousej nove veci.
    • wenceslaus
      Jsi si jistej, že je to ten pravej důvod?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit