Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teď upřímně - Who gives a shit?
    • apple have shit: http://i.imgur.com/7MgPn.png
  • Jestli chcete next gen mmo tak Archeage a pak az vyjde novej Everquest. Blizzard neni potreba, tuhlne novou vlnu mmo uz nestihne. Mozna priste (tak za 5 let).
  • docela mě překvapily zdejší komentáře, to opravdu valná většina z vás tak baští tyto marketingové kecy a není schopná odhlédnout od toho, že se jedná o ten Blizzard? Jasně, taky jsem tuto firmu nadevšechno žral a nadnášel do nebes, ale to bylo zhruba po vydání WoW. Ale za poslední roky jsem svůj názor na tuto firmu poněkud přehodnotil. Osobně třeba nepovažuju SC 2, D3, Heroes of the Storm nebo Hearthstone za nějak významně inovativní, úspěch těchto titulů byl především vydlážděn předešlými díly (u SC a D) a kvalitním hypem (a taky vybalancováním, lepší grafikou atd. ale ničím nijak významně revolučním za co se cenil D1, W2, W3, WoW). O posledních dvou počinech studia se ani není třeba zmiňovat, příjde mi to jako typická politika activision. Když něco sype a je populární (což universa D, SC, W jsou), vytřískejme na tom prachy jak jen to jde (CoD, ...). Ruku na srdce, karetních simulátorů, propracovanějších tady bylo před příchodem Hearthstone několik, o MOBA hře se vážně nemá cenu zminovat. To jsem ale dost odbočil a vylil si trochu srdíčko o Blizzu, jak mě poslední dobou zklamává...., k tématu: Titan musel být neinovativní nudný propadák, který musel stát opravdu za dvě věci. Protože opravdu ani Blizz (kor když je to ted Activision Blizz) nespláchne do koše 7 let trvající projekt ktery mohl studio stát stovky milionů dolarů. A výrok, že nechcou být spojování s jedním konkrétním žánrem považuju za totální PR balast. určitě proto odepíšou projekt za miliardy korun...a s kecama typu: nebyli jsme schopni se pro to nadchnout, to už si vážně z nás dělají prču ne? *1*
    • Veskoslav
      Většina her od Blizzardu není revolučních. Ani Diablo, ani Starcraft. Revoluci přinesl Warcraft III (RPG sytém hrdinů s inventářem v RTS) a WoW. Ostatní značky Blizzardu vždy vzali klasický námět a styl a dopracovaly ho k dokonalosti. Proto většina konkurentů upadla v zapomnění. Starý Warcraft nebyl nic revolučního, ani Starcraft.

      Mimochodem doporučuji si přečíst, kolik vyhodilo například EA za vývoj her, co se nikdy nedostaly k hráčům. A stovky milionů dollarů? Kde jsi to vzal proboha? Celý Starcraft II (celá série včetně datadisků a filmečků) vyšla na 100 miliónů dollarů. Mimochodem WoW stálo do roku 2008 200 miliónů dollarů. A to bylo včetně vývoje, servrů prostě všeho.
      • Starcraft bych řekl že v RTS žánru revoluční aspoň trochu byl. Nově přinesl do RTS systém jednotek kámen nůžky papír, slušný příběh zakomponovaný do gameplaye a kompetitivní multiplayer (mikro/makro).
        • a hlavne dokonale vyvazeni tak ruznorodych jednotek! navic zadna jina RTS se neda hrat na profi urovni a zaroven je velice pristupna obycejnym hracum
  • nebyla tahle zprava už před pár lety? nebo mam nějaky lag
  • Kedaro
    MMORPG trh stagnuje a moc si neumím představit co by ho zase rozjelo, možná Everquest.
    • možná neco na zpusob noveho mount and blade
  • O titanu sem četl hodně dávno, takže nevím jak daleko byli ve vývoji a nebo jestli vůbec začali pracovat na titanu protože kromě fake screenů sem nikdy nic neviděl... lidi co píšou že blizzard nebo warcraft je mrtvý, otevřete oči 11m hráčů x 350kč měsíčně, tj skoro 4 miliardy měsíčně a to nepočítám ještě služby,pety,mounty atd diablo je kapitola sama o sobě nesmrtelná hra a Starcrafty neni třeba ani komentovat, brzo bude film možná nová trilogie když se ujme ...
    • eStar
      11m hráčů už wowko dávno nemá. Aktuálně je to něco kolem sedmi milionů. Sice je to stále velmi mnoho, ale ten pokles je velmi patrný.
      • solomon.short
        jako vždy před datadiskem...
  • Projekt pravdepodobne nikdy ani neexistoval, byl to jen podpurny zpusob jak si udrzet pozornost. Blizzard uz je proste jenom hnijici upir co vysava svoje vlastni zily. Draenor jsem chtel ze zvedavosti zkusit, ale uz jim nedam ani korunu. Stejne uz se na to ted neda ani divat, natozpak to hrat. Prenecham to harantum typu GGG.
    • "A nezastaví ho v tom ani miliony dolarů, které se zrušením Titanu vyletěly oknem."

      To asi staly ty 3 artworky + pravidelne placeny kecy, ze Titan bude nejlepsi mmo, co kdy bylo.
  • Debaty typu, že Blizzard je mrtvý apod. mě přijdou úplně hloupé. Kdyby to tak bylo, tak nevydají žádné pokračování svých sérií ba nové značky. Se mrkněte na počet prodaných kusů... Stále patří mezi nejúspěšnější herní studia a nezadupejte mě do země ale i BUDE patřit mezi nejschopnější herní studia na trhu *3* . To že je spousta hráčů, kterým "Blizzardí" styl her nesedí, neznamená, že budou firmu jako takovou shazovat někam do pekel...

    Jsem fanoušek jejich her. Hrál jsem od nich snad všechno i prvotinu "Lost Vikings". Je pravda, že Diablo III se jim zrovna moc nepovedlo a datadisk sice hru posunul, ale stejně jsem hrál oboje cca 4 měsíce a pak přišel bod zlomu od kterého jsem hru nezapnul.., to však neznamená, že budu hru shazovat (mám kolem sebe celkem početnou partu lidí, která DIII hraje opravdu často a jsou z něj nadšení). Naopak například SCI a SCII jsem hrál jen kvůli kampaním a byl jsem nadmíru spokojen (tvrzení, že jde jen o esportovou hru je zavádějící, rozhodně nejsem jediný, kterému jde o příběhovou kampaň). Co se týká HS, tam krom malého počtu karet není moc co vytknout (hraji celkem pravidelně a i když s pauzami, rád se ke hře vracím).

    Lost Vikings, Warcraft III a Diablo II (oboje s datadisky) mají pro mě však obrovskou váhu a řekl bych, že to jsou nejlepší tři hry, které Blizzard kdy vytvořil. Ač samozřejmě mají své mouchy, tak jsou to prakticky klenoty žánrů.

    Titanu je mi líto, stále jsem čekal co z toho projektu vyleze a nakonec nic...

    No nezbývá než se těšit na Heroes of the Storm, SCII završení trilogie a doufejme, že někdy se dočkáme i Warcraftu IV *5*
  • Dear Tomi,

    Horde needs you, come back to Azeroth and save...bla bla bla bla bla....aktuálnější než kdykoliv dřív :D

    Fuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!
  • BoB.2
    "nechce být studiem, co dělá jen velké MMO projekty" takovou blbost jsem dlouho neslyšel "nechceme další peníze máme jich dost"
    • BoB.2
      7 let někam rvát prachy a pak to odpískat to chce ale taky kuráž
    • Co je spatnyho na tom prestat bejt nenazranej blb? Kez by tohle rekl Bobby Kotick, to by byla parada.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit