Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taky souhlas. Je to proti fair play a pri cheatovani si myslim, ze hra skutecne prestava bavit.
    Nad cim se ale zamyslim: Na ci strane je vina? Prodejce, ktery dal nastroj(sperhak, dynamit) nebo ten kdo ten kdo hru upravil (pomoci sperhaku vykradl obchod). Je jasny, ze nastroj je jednoucelovy pro upravu hry. Nemam v tom uplne jasno...
    • Pokud výrobce vydá nástroj, kterým můžeš měnit hru, je toto použítí zcela v pořádku. Pokud však nic takového endá, napíšou do smlouvy, že se to nesmí, je to jasné jak facka. Pokud vím, Blizzard je velice toleratní k upravování her, u kterých to dovolí (viz World of Warcraft, kde hromadu "modů" zapracovali), ale pokud řekne že ne, tak ne. Jak jsem říkal níže, důležitá je smlouva, která se odsouhlasuje při instalaci.
      • Opět špatně pochopeno :) Takže asi ode mě špatně napsáno. Prodejce myslím prodejce hacku ;)
        • Ah, takt o tam chybělo ;-) Samo to moje bylo na výrobce her :-)
  • souhlasim, ale obecne byl byl s modifikacemi opatrny. jsou hry, kde se obecne rovnez zakazano modifikovat obsah, ale existuje spousta uzitecnych modifikaci, ktere zazitek naopak zlepsuji, ci prodluzuji.
    u online hrani a s cilem podvadet to ma vsak negativni dopad, takze tam souhlas...
    • Modifikace jsou fajn, ale pokud ve smlouvě, kterou odklikneš při isntalaci je napsáno, že se něco takového nesmí, jelikož tím upravuješ hru (zákaz upravování), tak ti lepší zážitek je k ničemu. Úprava je úprava, ať k lepšímu či horšímu. Rozhoduje to, co je v licenční smlouvě.
      • U kolika procent her odklikáváš českou EULA? (anglická v našem právním řádu neplatí, je-li v rozporu s českými zákony)
  • tak tak suhlasim s nazorom presne a zaloval by som vsetkych, skoda ze valve neurobilo to iste uz davno v zlatych dobach cska :D :D :D to by bolo zalob :D :D :D neznasam cheaterov, offline ci online to je jedno, male soplave detiska :D
  • Vzheledem k tomu ze tydlecty hacky a cheaty se dneska bezne prodavaji tak musim s takovym postupem jenom souhlasit. Skoda ze se neco takoveho ve vetsi mire nedeje treba u ModernWarfare 2 nebo Bad Company 2...
  • pokud někdo hraje offline, tak ať si klidně cheatuje. u mě to mělo ten efekt, že naopak, když mě hra nebavila v některých aspektech, tak jsem použil cheat, abych jí aspoň dohrál. cheatovat ale v online gameskách, to je čirá hráčská impotence.
  • Ale je to jejich volba zda to budou použivat nebo NE . Navíc Chaterů mimo USA se to moc netýká . Těžko budou žalovat nějakého človička v Číně nebo ČR při rychlosti našich soudů *4*
    Jinak je chválihodné že proti tomu bojují ,protože některé hry jsou totalně zamořené podvodníky *10*
  • Dobre im tak,skurvenym cheaterom *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit