Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prosím redakci o ban tohoto uživatele. Jedna věc je vtipně někoho urazit, druhá věc je vyhrožovat. *7*
  • Máš naprosto zjevný problém s pochopením textu. Nemám ti to za zlé - tento problém má většina české populace. *3*
  • Ano, na internetu je člověk velký diskutér plný silných slov. Ale nejsem zklamán tímto příspěvkem. O úrovni zdejších diskutérů nemám iluze. *15*

    Je to určitá forma masochismu, která mě nutí sem chodit a psát své zbytečné názory. *1*
  • Vyjádření názor není "cpaní" názoru. Češi neumí diskutovat. Ta totalita je v nich zakořeněná či co. *7*

    Svůj názor jsem vyjádřil naprosto jasně. Nejde mi čistě o Armu. Jde mi o princip - viz mé příspěvky v tomto tématu. Prodeje alfa verzí mě jen donutila se k celému tématu vyjádřit takto, ačkoli mi samozřejmě nešlo pouze o Armu. Kdyby si četl i mé ostatní bohatě mínuskované příspěvky a pochopil je, že kritizuju celý herní průmysl a co více, já kritizuju především hráče a komunitu, která je příliš smířlivá a nechá si líbit skoro všechno. *3*
  • ucho
    vyjmenuj zde prosím tři hry, které sis koupil jako poslední a které jsi tedy podpořil jako kvalitní.
  • Prosim te posli mi adresu na sebe aby som ti rozkopalhlavu o beton
  • Z.Z.: I kdyby, stejně mají pravdu *3*
  • Hah, to je skoro ultimátní trollargument. "Všichni jste fanbois a všechna vaše prohlášení jsou tedy neplatná".
  • Možná, kdyby si nebyl vylízanej jak miska pro psa, tak by to šlo.
  • Toto jsou fakt uplne zbytecny kecy. Nikdo nikoho nenuti aby to kupoval. Pokud to ty povazujes za blbost tak ji jednoduse nekup. Nekdo jiny to naopak povazuje za vyhodne protoze mu to tak vychazi a ma to smysl. Nechapu proc se takovym snazis cpat svuj nazor.
    Jako promin pokud tech par korun povazujes za tak stezejni sumu ze mas potrebu ostatni pred jejich ztratou ochranit pak jsi na tom asi dost spatne. A nevadi ti ze vychazi tolik mnohem drahsich jednohubek? Myslis ze vysolit patnatset za perfektne odladenej koridor kery po dohrani naprosto ztraci smysl je uz v poradku?
  • Kdyby za to hráči neplatili, tak dobrá...
  • Proti fanboyům nemám sebemenší šanci. *15*

    Ale ve hrách hodně škodíte. I díky vám vychází řada her nedodělaných a vývojáři a vydavatelé s běžnými hráči zametají, protože se vždycky najdou fanboyové, co zkousnou všechno. Kdyby hráči nekupovali kdejaký odpad a nespokojili se s nedodělanými produkty, možná by změnila řada vývojářských firem svůj přístup a začali by se chovat trochu přiměřeněji. Totéž platí o recenzentech - ti by měli být méně smířliví (ale v případě recenzentů je to jenom ideál, neboť kdyby byli tvrdší, nikdo z vývojářů a vydavatelů by se s nima nakonec nebavil).
  • V životě jsem nekouřil.

    Odmítám někomu cokoli platit za nehotovou věc kor po zkušenostech s Arma 2. *7*

    Možná kdyby hráči nebyli tak přihlouplí a smířliví, vycházely by lepší a dodělanější hry, než je zvykem. *3*
  • celoush
    Můžeš mě poučit o jaké změně mluvíš? Ukládání je už delší dobu závislé na nastavené obtížnosti.
  • ZvacA
    Na to je jednoduchá finta - neukládat a můžeš si požitek ze hry dál budovat. Navíc, v Cold war assault byly záchytné body v závislosti na rozhlehlosti misi i několikrát v jejím postupu, kromě jediné vlastnoruční možnosti uložit postup na misi (jedna možnost uložení se ale postupně modifikacemi dala odstranit a člověk mohl ukládat dle libosti, viz ČSLA módy), takže pro sérii žádná novinka a nikdy to pocit neomezovalo. A upřímně, savy zde nejsou žádnou berličkou pro ničení nějakýho prožitku, ale jasným nástrojem k ujištění se v případě problému. Je dobré, že ta možnost tam je, páč situace, kdy se člověk poctivě probojoval skrz své cíle do konce mise a potom nedošlo k ukončení, protože mu banda nepřátel zdrhla přes kopečky v náklaďáku nebo nepřiletěl odvoz, který měl a nebo sám hráč něco podělal a další obdobné situačky, tak takových záležitostí bylo nemálo a jestliže se před nimi člověk nemohl pojistit uložením nebo již neměl tu možnost, potom opakovat celou nebo podstatnou část mise od automatickýho checkpointu znovu v takovým rozsahu, jakým představuje Arma, to už sranda, natož s nějakou atmosférou, určitě nebyla.
  • Psychotic
    Série Arma ukazuje, že jediná na první pohled nepatrná gamedesignová změna může absolutně zkazit veškerý požitek ze hry. Když se může neomezeně ukládat hra, kde je potom ten strach ze ze smrti, který byl pro Flashpoint tak důležitý?
  • Když budete hodně pozorní, tak mezi tím milionem bugů možná najdete i hru
  • V tom je rozdil. V bete je mozny vychytat uz jenom bugy zpusobene spatnym nastavenim a nebo chybama ve skriptech. V Alfe se toho da udelat podstatne vic.
    Navic Armu dela jiny studio s jinyma lidma na jinem enginu. Ze jsou sdruzeni pod hlavickou Bohemia Interactive je nepodstatny.
  • 16cmfan
    Od 14. Marca budu pozvánky do Lite verzie, takže sa určite dočkáš :)
  • Akoze fandim im pri vyvoji, sam to testujem tak trochu, ale ver tomu ze bugov si uzijeme aj vo tzv. finalnej verii *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit