Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja si takhle koupil betu carrier commanda. Pul roku hraci hlasili bugy na biforum, upozornovali a prichazeli s novymi napady na vse mozne. A vysledek? CC vysel "stejne kvalitni" jako beta.
  • To je naopak SUPR !!!
    Clovek se u toho dobre pobavi a vyvojare to nakopne k rychle oprave. V tom je prave kouzlo verejne alfy. Hrac nema zabrany a zkousi vsechno mozny pomuze i nahoda. Na rozdil od vyvojare ktereho by asi tezko napadlo zkouset neco podobnyho.
    Takovy videa by byly pro finalni verzi ostuda. Pro alfu je to prinos. *3*
  • lol
  • ucho
    víš jak je těžký tyhle potvory udžet na zemi a jak to kope?
  • celoush
    Tohle je ještě v pohodě. Dneska cpou lidi vývojářům na Kickstarteru prachy za mnohem míň.
  • Taky bych si to teď koupil, ale bohužel mam omezený finance, a už kupuju Hots a pak Dayz standalone, tohle si asi koupim někdy v srpnu né-li později. :)
    Zatim co jsem viděl tak to vypadá hodně dobře, jen mi přijde trošku divná animace toho naklánění v leže, snad to trošku doladějí.
  • Na rozdíl od normální předobědnávky (které nesnáším) je tohle nejspíš levnější a ještě s přístupem do bety i alfy. To se mi vůbec nezdá jako špatný deal...
  • ale stoji to o polovinu mene, nez bude stat finalni hra, takze ...
  • A co je ti po tom co si delam ze svymi penezi.
    Jestli na to nemas za 25€ tak si pockej na plnou za 45€
    A di radsi vyhodit 100€ mesicne za cigara
  • Supr doba. Hráči si kupují alpha verze a ještě jsou šťastní. *1* *1* *1*

    Dáváte vývojářům (zaměstnancům podniku, který chce dosáhnout zisku) bezúročnou nevratnou půjčku. *3*
  • Trojce už asi neodolám a koupím tu alphu no, skončil jsem u operace flashpoint resistanc ,obě army jsem nějak nestihl (málo času a hodně dobrých her :) ,tak jsem na to zvědavej ;)
  • ARMA 3 bude pecka by som povedal *3*
  • Urcite nepojede, minimalne potrebujes DX10...
  • Drz levy Ctrl + chuze dozadu/vpred
  • koukal jsem na Movement Tutorial od Dslyecxi, ale porad netusim jak se v leze vyklonit popr. leh na zadech. Vi nekdo jak na to ?
  • Bohemka nechává prezentaci Arma 3 na komunitních videích:
    http://www.youtube.com/watch?v=VPipIPiKbds
    No nevím, jestli dělají dobře. *1* *4*
  • Pěkný. *1*
  • Borci, zkoušel to někdo pustit na WinXP? Psalo se, že Arma3 XP nepodporuje, ale na netu v požadavcích se přesto XP objevují...
  • Aby ses pak po nainstalování plné verze nedivil, že je fyzika pořád stejně dementní
  • Nesuď BI podle místní "komunity", která je schopna někoho umínuskovat k smrti jen protože mu to třeba nejede na nejvyšší detaily... *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit