Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja osobne bych tomu nedal ani 4/10, ale to je tvuj nazor. Kazdopadne se vydavatele sami pohrbili marketingem. Snazili se hru propagovat a srovnávat skrze "popularni" dark souls , prestoze je to naprosto jina hra. Z toho potom prameni tyto diskuze. Tahle hra je je naprosto neco jineho nez DS a tudiz take zaujme naprosto jinou cast herni populace.
  • reálnější? Pro tebe, pro recenzenta? Možná, ale rozhodně to neházej na všechny.... Vyšlo nějakých 70+ recenzí a nejmenší známka byla 8... průměr pak 91. Hra nabízí tuny zábavy, navíc je hra skvěle vybalancována, pokud chceš dávat hrám jako DSII 6, tak v tom případě by Bound by Flame nevlezlo do stupnice.
  • kdyz ti dragon age prijde tak lehky a stezujes si pak na to, proc sis nezvysil obtiznost, ktera se dala zvysit kdykoliv behem hry? Na extreme se zapotili i ti nejvetsi veterani rpg.
  • Nie všetky médiá tomu dali absolutistické hodnotenia. Neviem či môžem postnúť link, ak nie, tak sa moderátorom vopred ospravedlňujem a chápem, keď bude zmazaný. Ak by som ale mohol, tak tu je jedno také reálnejšie hodnotenie - https://www.youtube.com/watch?v=kw3Ei15S7Cg
  • Lotr
    Je to zmíněno v "lidské" lince. V démonické ne...nebo spíš zběžně. Protože? Nu protože démonovi je to šumák. Nezáleží mu na "malicherných důvodech" jde mu jen o jedno.
    A jejich důvody nejsou příliš originální. Pokud se mám vyhnout spoilerům tak jde o tohle.
    Zpočátku bylo nekromantů víc. Díky boji o moc došlo k několika úmrtím a oslabením zbývajících. To mělo za následek dvě věci. Koalici dvou nekromantů a spojení ostatních proti nim. A tehdy došlo k jediné porážce armády zmrzlin. Což všechny vyděsilo a vyústilo ve zradu a zbavení moci jednoho nekromanta a spojení ostatních proti lidem.
    Prostě klasika alá "zabijme je dřív než oni zničí nás"
    Nic originálního ale dostačujícího.
  • Tak DSII má těch novinek docela dost a např. víc než díly v sérii Mass Effect, AC apod. a není ani okleštěná jako Skyrim. Naprosto perfektně je vylepšena mutliplayerova složka a covenants, je i vylepšen combat - je daleko plynulejší a lépe reaguje. Pozměněn je respawn atd.... Prvně si to zahraj oba díly, než začneš psát takové srance.
  • Kinet1c
    njn, v podstate to iste, mozno aj horsie, ziadna inovacia, ale hodnotenie.. vynikajuce, pri inych hrach kvoli tomu zhadzuju body, pri DS sa nic nedeje, ale tak su hry a potom su HRY
  • Tak to vidíš ŠPATNĚ!!!!!!!!!!!!
  • "Pokud se milý recenzent pídil potom proč zmrzliny útočí. Nu pak by mohl číst dialogy."

    Můžeš nám "zabeďněncům" to tedy více rozvést?
  • Janun
    Mám nahráno asi 13h. Neni to špatný, ale jediný co je nadprůměrný je hudba, díky tomu dávám 6/10.
  • No tak to se ti tady nestane, už proto, že kotouly ta hra nezná.... Pro mě to bylo velký minus, protože v soubojovým systému jsem zvyklý na mnohem větší mobilitu než mi tahle hra umožňuje, ale jestli ti to na Zaklínačovi 2 vadilo (což zase mně přišlo jako výbornej soubojovej systém), tady to nebude. Narozdíl od něj si to ale zase nepřineslo ani velký propracovaný lokace, zajímavý postavy nebo příběh co by byl nad hranicí průměru.... Než za to dát plnou cenu, rozhodně bych o tom hodně popřemýšlel.
  • Lotr
    Omlouvám se co jsi říkal? Právě se sebeukájím nad tím jak jsem skvělý.
  • Lotr
    Ale no tak. Oba víme že ti kteří o fantasy moc nevědí píši Hru o trůny. Malaz je pro masu věc neznámá.
    Pokud jsi si všiml psal jsem že příběh je dobrý. Není skvělý ale je dobrý. V rámci herních RPG nevybočuje z průměru.
    To co ho dělá dobrým je linka demon vs člověk a fakt že se postavy nechovají jako retardované děti. Světe div se jednají logicky.
    Úžasnou ukázkou je postava kapitána vaší kumpanie. Na otázky typu "co myslíš - co máme dělat" odpovídá vždy v duchu "zdrháme vole".
    Depresivní atmosféra naprosté porážky byla skutečně vykreslena skvěle.
  • Hrál jsem "souls" všechny tři. Hra je to unikátní, ale příběhu (a jeho vyprávění) tam bohužel dle mého názoru v porovnání s Flames je minimum. Tak to vidím já. *7*
  • trošku paranoia ne?
  • Mart9
    Tak každý má právo na svůj názor. Pokud jich má více, má i více nicků *1*
  • Tak horsi nez zaklinac 2 to snad byt nemuze ne? To snad nejde ani *1*
  • Fak to tak je? Po precteni diskuse sem mel chut si tu hru kupit, ale zas zaklinač 2 bylo snad moje nejvetsi zklamani za kolik let zpatky. Hlavne ty "kotoulovy souboje" me fakt stvaly. To je dilema *11*
  • Spíše než Dark Souls se to ovšem hraje jako Zaklínač II, včetně soubojů.
  • dal jsme té hře hodinu.to je strašný.a tomu ještě Games dělá reklamu *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit