Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • teda záleží ktoré DA, ak DA:O tak na rok 2009 to bola síce trochu zaostalejšia no stále sa treba opýtať akých mala súperov z RPG žánru v tej dobe, odpoveďou je len dosť málo a pri RPG-čkach stále nejde ich hráčom o grafickú onaniu nabušených efektov ale o príbeh a ostatné aspekty, ktoré mal DA:O v svojej dobe vychytané.

    Ak sa jedná o DA2 tak tam súhlasim, v tej dobe robili veľké haló z teslácie no v konečnej dobe to bolo zle optimalizované, nehovoriac o lenivej práci pri dizajne zón ako aj celého príbehu, ktorý trpel absenciou takmer všetkého...

    Súhlasím ale s úvodným verdiktom, viac než 6,5 si táto hra nezaslúži, bolo samozrejmé že to AAA titul nebude, no na to ako to bolo precenené vďaka trailerom a o čo sa snažili developeri sa to celkom minulo účinkom. Z PC verzie ktorú som mal šancu zahrať si u kamoša, bolo jasných hneď niekoľko vecí, medzi rozhodne najpodstatnejšiu by som zaradil hrateľnosť, zle polohovanú kameru, prevažne slabý príbeh (koniec hry považujem za jej najlepší okamih a to nie je sarkazmus), slabo rozvinuté charaktery a slabý voiceacting, vrcholom hry bola pravdopodobne hudba a možnosť vývoja zbraní a brnení v istom zmysle...
  • Můžeš mi říct tvoje nejoblíbenější knižní fantasy? Podle tvého příspěvku typuji Eragon či Harry Potter :DDD
  • no možná po tom patchi, ta hra byla před patchem ultra hardcore a musel jsem to pauzovat pořád.
  • nevim, me to moc neprislo, mozna tak ze zacatku hry, později jsme třeba pauzu mezarnikem uz vůbec nepouzival a vzasade to hral jak akcni hru (myslim dragon age).
  • Baldur52
    Jsem si jist, že "aspoň nějaký příběh" a přítomnost dialogů recenzent ve svém hodnocení zohlednil. ;)
  • Souhlas až na ten boj, v Origins je fajn taktický combat u kterého se musí aji přemýšlet.
  • Na tuhle hru jsem se docela těšil, o to víc mě štve, jaký paskvil to je. Soubojový systém je naprosto k smíchu - nebo spíš k pláči a to hlavně proto, že o systému tu nemůže být řeč! Pozná se to hlavně v bažinách, kdy nezřídka, nebo spíše pravidelně bojujete proti těm lítacím balónům co mlátí na blízko a střílejí na dálku. Musím uznat, že tři tyto potvory rozmetají rádoby bojový systém na kusy! Bloky ze všech stran vypadají pořád stejně, držíte divně v obou rukách meč před sebou, kde postavy útočící vám do zad podivně nemlátí do vašich zad ale do meče a vy při tom stále tupě stojíte a neděláte nic. Navíc o snaze odrážet, nebo vést protiútok je otázka smrti a z jednoduché potyčky se stává snaha v bloku vmanévrovat sebe a potvory do situace, kdy jedna z nich přeruší svou sekvenci a vy získáte čas na útok, dáte 1 ránu a opět blok, vykrýt všechny jejich sekvence a ve zbylé hluché sekundě zmáčknout útok......tohle má být v roce 2014 inovace a originalita *16* !

    Všechny postavy mluví, takže i zadávání questů je namluvené, ovšem to nutně neznamená, že probíhá i animace mluvení....kdepak. Hlavní hrdina pusou hýbe a používá i obočí a občas ruce a ramena. Ostatní jsou omezení na divný třas hlavy, nebo při každém 4tém slově podivně pokřiví rty jakože mluví......bože tohle je hnus na druhou a pro mě největší zklamání letoška
  • Dragon Age - grafika 3/10 , hudba 7/10, mechaniky boj 5/10, dialogy a dabing 8/10, výsledek: tezce beckova hra na kterou se vzpomina ještě leta...proste...tisíc lidi tisíc chuti, takze kdyz pises hodnoceni preferuj spis jen tvou osobu a moc nazabihej do množného cisla:)
  • JJJ je sice trosku pako, ale s téma kotoulama v prologu me rozesmal, mno, je to tak..ma pravdu:)
  • God-of-War
    Píše pravdu, ale ty se tu asi moc dlouho nepohybuješ.
  • MidnighT91
    grafika 3/10, hudba 8/10, mechaniky (boj) 4/10, dialogy a dabing 6/10, výsledek: těžce béčková, víkendová jednohubka na kterou po týdnu zapomenete. Nestojí za námahu, Mars War Logs bylo lepší...
  • Ano a ty monstra ignorují klima, že ano? Proto se i v druhé kapitole setkáme s nekkery v hornaté oblasti. Takže to máme nekker, harpyje, pavouci, chrlič, a pak nějaký ten miniboss jako krabopavouk nebo jak se to jmenovalo, promiň, ale to je katastrofa, navíc jsem s Geraltem za prolog udělal víc kotoulů než v Souls trilogii dohromady..
  • Přesně tak. To by Diablo muselo dostat -10.
  • Pardón že jsem vás urazil i když zbytečný příspěvek ke zbytečnému příspěvku pravda.
  • Abych řekl, tak ve Witcherovi je trošku více monster... *7*
  • Tak se běž kutálet s Geraltem a zabíjet pořád dokola tři monstra...
  • Abych popravdě řekl, tak mezi mé oblíbené RPG patřili vždy Gothic, KOTOR a Witcher.... Co s tím?
  • Spis to bude tim ze jsi nesikovnej, a ne ze zprasili combat :)
  • a co? Jako, že mě baví nějaká hra, tak jsem fanboy? Co je to za zpyčenou úvahu. Co tebe baví? Pochlub se, ať se ti můžu vysmát do ksichtu.
  • Další fanboy DS? *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší