Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chceme. *14*
  • michaliuz18
    aj nech sa to vola underground 3 alebo most wanted 10 stale to bude blbost:D
  • poslední dobrej díl byl Need For Speed 4 High Stakes i když tam už byla trošičku cítit recyklace z trojky, nicméně novinky převážili a udělali ze hry poslední hratelné Speedy, co bylo dál je odpad. Nepočítám Porsháky ty beru do jiné kategorie stejně jak ty Off-roaďácký Speedy ještě dříve.
  • To byl poslední díl série, kterej jsem hrál. A když myslím hrál, tak tím míním alespoň deset hodin. Ty díly po tom mně už nebavily, Underground, možná Underground 2 a Most Wanted jsou společně s Hot Pursuit 2 klasikou závodních her.
  • Já bych uvítal Underground 3 se vším co obsahovala 2 + něco na víc v aktuální grafice.Pro mě nejlepší NFS.
    • pro me zrovna tak. Velky mesto sluisna fyzika jizdy auto se dalo nastavovat nejenom vizualne ale i prubeh vykonu pritlak kridel apod takze se dalo naladit na vlastni styl jizdy. Kdyby to jenom prevedli do soucasny grafiky a vytvorili jiny mesto tak maj zarucenej uspech.
  • PaulieG
    Myslím že to nie je až taký zlý nápad. Most Wandet patrí k tým lepším NFS-ovkám . Prečo nie ?? *3*
    • tiez si myslim, akurat by to chcelo trocha poladit, napriklad ten catchup system
      • ten me teda vylozene sral :D vzdycky naskok 15 vterin a pred koncem mi slapali na paty.. ale byl to paradni dil, hral sem ho na pc ale par tydnu zpet sem si ho musel stahnout na xko :)
  • Ja uz by som hlavne nechal NFS odpocivat.
  • ne most wanted ne, kdyz chtej tuning tak nejlesi byl underground 1 a 2, potom jeste autoscapult z carbonu. jab bych to skombinoval uderground + ten autoscapult(bo jak se to jmenuje) a shift 2 (jizdni model), ale v otevrenym svete s polisi *2*
    • presne tak nejako som to myslel aj ja
    • sory za ty chyby
  • nech sa vykaslu na nejaky pribeh co tam furt davaju (ako do poslednich dielov) . otvoreny svet + moznost policie to by bola parada :) este poriadny tuning ( nie len 4 upravitelne diele ) a moznost si upravit motor aspon jako v U2.
    Jaaj viem chcem privela
  • El-Bravo
    Chci free roam s tuningem, jízdím modelem ze shiftu a model poškození z burnout paradise. chci asi moc co?
    • smerovani nfs ridi marketingove oddeleni jak to tak vypada, a ti zdá se nemají ani páru kam tu serii smerovat a nemaji ani paru o tom co vlastne zakaznici chteji (soude podle toho že se te značce moc nedari).
      ale jinak souhlas, tohle bych chtel taky a ješte dobrou AI policie a protivniku k tomu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit