Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Radioaktivni_surikata
    Na MW byly opravdu zábavný honičky s policajtama, omáčka kolem byla nutným zlem. Když se tohohle budou držet a nebudou plejtvat prostředky na pseudo-scénárustu a renderovaný filmečky plný hustopřísnejch cypovin, tak dobrý. Jízdní model alá Pro Street, čili arkádu s pár prvky reality, která se skvěle hraje i na klávesnici, a není co řešit.
    • Murdoc
      zlatej need for speed underground 2 kde filmiky tvořilo pár malovanejch komentovanejch fotek! a zbytek byla drsná hudba a pohled na svoji podsvícenou káru s pořádnyma kolama a hustým zvukem!
      • Radioaktivni_surikata
        Mně na ní nic moc drsnýho nepřišlo a oželel bych klidně i ty. Hlavně v MW už auta, co se objevovaly na startovní čáře, nebyly až takový pomalovaný popelnice. Účelovej tuning a upgrady, jsem pro. Ověšováni auta cetkama, díky nechci. Nekterý kreace z Undergroundů by si nezadaly ani se Santovejma saněma :D
      • Pro mě byla série NfS vždy o honičkách s policajty. Proto je MW u mě velmi oblíbený. Underground 2 byl taky fine, hlavně kvůli tuningu a hudbě. Přesto mi v něm chyběly právě ty honičky.
  • montatatana
    Od Criterionu rozhodne chceme! :)
    Ale bez cheatovaci AI z Hot Pursuit a bez kůl filmecků z prvniho Most Wanted, prosim.
    • v MW totiž AI vůbec necheatovala, co??
      • Rozhodne ne, ty policejni Fordy me sice vzdycky dohnaly i kdyz jsem jen v lambu 340km/h, ale proste meli trochu poladeny motory *15*
  • Kde jsou ty časy, kdy se mi v NFS (1) podařilo obrátit při bouračce auto a běžel jsem na druhý konec sídliště pro kamaráda, aby se na to šel podívat *1*
  • Se divim ze tenhleten sh*t jeste nekdo hraje, stala se z toho jen stejna zdimacka na prachy jako kdys slavna serie CoD vychazejici z MoHAA dnes radeji nekomentovat.
    • Phillios191
      Jaký sh!t, to byl nejlepší díl tohle, kam se hrabou poslední díly twe. Ty jsi fakt znalec
  • Phillios191
    NFS: Most Wanted byl podle mě nejlepší z celé série. Pokud se to EA podaří stejně jako minule, tak mají jistotu zisků velkou !! Zničující okolí, padající koblihy ze střech, honičky s poldy, SUVčka apod. Příběh byl taky dost dobře provedenej a postavy měly svůj příběh, který byl zajímavý. Pokud v tomhle navážou, dost možná si vylepší jméno série, které si posledními díly dost pošpinily. Takže rozhodně se na to těším, je to pro mě dost dobrá zpráva co se série NFS týče. Už dlouho jsem čekla kdy se objeví pokračování *3*
    • nejlepčí byla trojka a porsche *3* , taky carbon se mi líbil , hlavně asi díky starym US kárám *7* ( shift s volantem bez asistencí je taky celkem nářez to uřídit ... )
    • Ty jsi asi taky fakt znalec. Že byl nejlepší ze série? Jak se to vezme, pro někoho je odrážení od svodidel v 390 km/h zábava, mě to zase tak nebralo. Pro byl nej, pokud nepočítam 2,3,4 a porsche, Shift 1 a 2, pro street a pak i Hot Pursuit(tušim 2010)
    • Suhlas, to bolo moje prve NFS, potom som už len čakal a dufal že ostatne budu podobne, ale šlo to dole vodou... *2*
    • Je jasný, že tohle jsou stěžejní vlastnosti závodní hry.
  • Most Wanted me teda nebavil(ale treba novy dil prekvapi). Jinak z predeslych dilu byl nej:
    1.Underground
    2.Undeground 2
    3. a spatny nebyl ani carbon ci new Hot Porsuit
  • jindra.veliky
    novej Hot Pursuit byl taky odpad. pochybuju o tom ze se jim podari udelat aspon z poloviny tak dobrou hru jako prvni Most Wanted *6*
  • Krtecek-GT
    No těším se.. Když jsem všude četl recenze na RUN tak jsem ho nechtěl ani zkusit, o to víc mě překvapilo, že mě hra bavila, protože byla svižná a měla několik dobrých nápadů. Není to sice kvalitní jako poslední Hot Pursuit(klon Burnout) ale i tak to není špatná hra pokud u toho člověk moc nepřemýšlí (jedete 280km/h a dojede Vás vlak). Takže na nové NFS se těším, protože jiné arkády kde se projedete v běžném provozu už nevichází
  • MishKonn
    Most Wanted je (bylo) moje nejoblíbenější NFS, nicméně by to chtělo, aby auta alespoň TROŠIČKU připomínaly auta a ne puky na ledě. Kdyby to mělo jízdní model alespoň Midnight Club: LA nebo GRID, nezlobil bych se.
  • Června *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit