Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lord_Blackadder
    NFS III: Hot Pursuit z roku 1998 byl poslední díl, který mě opravdu bavil. Potom jsem zkoušel ještě nové Hot Pursuit, ale to jsem asi po minutě hraní smazal, protože tam není manuální převodovka (to samé v The Run).
    Jinak nejlepší díl podle mě je tvorba vlastního enginu, včetně exaktně implantovaných fyzikálních zákonů. Kdyby do nového NFS dali jízdní model z trakaře, pohled z kokpitu a manuál, tak bych se vůbec nezlobil.
  • Jo, to bych bral všemi deseti, sice to byla arkáda jako prase, ale alespoň se ty auta příjemně řídily, ne jako v dalších dílech, kde plavaly a směr jízdy byl čistě náhodný, záležící na odrazu od zdi *15*. Ale NFS:MW byly super taky, bylo to zase něco jiného a grafický engine se jim povedl
  • Asi jste moc starý, že máte tolik minusů :-) ... u mně vede spíš NFS4. No od té doby (porsche chalange) je to dost slabý, nemastný a neslaný
  • Xcomik
    Jezdit v Cool luxusnich karach typu porshe mez spetky rozumu (proc to napriklad jezdit?) je a bylo opravdu vazne maximalne Cool :-) Nic ve zlem patrim mezi NFS fandy od jeho pocatku pamatuji si desitky mozna stovky hodin stravenych se starymy NFS 1-5 (6 me nevzala a byla to blbost na entou) stejne tak jsem byl prvni kdo pred vanocemi 2002 sel a koupil po vydani na PS2 Undergorund protoze ano to byla evoluce NFS a ta tu byt musi a co si budem povidat uz jen to uvodni video s Mitsubishi Eclipse 99 GTs jak se auto cele ve videu prestavovalo do zavodni kary uzemnilo az tak ze jsem ty Undergroundy otocil nekolikrat po sobe.

    Black Box s Marc DeVelisem to tehdy dokazalo privedlo do skomirajici znacky nove napady a ozivilo ji bohuzel po jejich odchodu od Singl verze NFS to slo do kelu viz NFS The Run to je takova blbost az to neni hezke a uprime ani tomu titulu nepomohl fakt ze se daval se starter packem do Worldu.

    Navic pises dalo by se rici blbost ono totiz NFS The Run sice delalo Black Box ale bylo to Black Box nikoliv zanikle LA z nichz se presetahovala nejaka cast do Montrealu do puvodniho studia ktere delalo NFS 1-5 tedy do studia NFS Canada prejmenovaneho na NFS Black Box Montreal.

    Takze treba Run vlastne delalo z velke casti studio ktere delalo tituly jako Porshe 2000 nebo High Stakes a jako poslední titul pod značkou EA Canada vyšel Pro Street ten je jakousi spojnici mezi tunning arkadami od BB a starou old scool NFS 5 Porshe. Ve výsledku to vidis sam jak to dopadlo s Runem

    Rozhodne to tedy neni studiem ale spise politikou EA a bohuzel za posledni 4 roky ta politika nebyla idealni dokonce i v prodejich proste NFS znacka uz neexceluje jako pred lety napriklad Carbon ktery je snad do dneska v prodejich Top One singl NFS znackou.
  • Rozhodne ne, ty policejni Fordy me sice vzdycky dohnaly i kdyz jsem jen v lambu 340km/h, ale proste meli trochu poladeny motory *15*
  • Divotvurce
    Přesně tak. Teď jsi pěkně vystihl část mého videoherního dětství:)
  • Divotvurce
    Most Wanted byl poslední díl, který mě opravdu bavil. Potom jsem zkoušel ještě nové Hot Pursuit, ale to jsem asi po hodině hraní smazal, protože tam není manuální převodovka (to samé v The Run).
    Jinak nejlepší díl podle mě je Porsche Unleashed. Kdyby do nového NFS dali jízdní model z Porsche, pohled z kokpitu a manuál, tak bych se vůbec nezlobil.
  • sleepless
    Clanek jen zminil, ze MW byla prvni NfS hra pro soucasne konzole, ale byla to vedlejsi informace. Jinak MW byla launchova hra pro X360, takze vysla klasicky v krabicce a dle orientacnich udaju se ji prodalo treba dvakrat tolik, co GC verze, cca stejne jako Xbox verze a ctyrikrat mene, nez PS2 verze. Takze zanedbatelne ty prodeje rozhodne nebyly :) To na PS3 vysla hra hra pouze digitalne a o mnoho let pozdeji, protoze samotna konzole se zacala prodavat az rok po vydani MW a X360, tedy na podzim 2006 (v USA, v Evropě az na jare 2007).
  • zdeeneek
    NFS: Porsche - pro me nejlepsi dil z cele serie, idealni mix realismu a arkady (nebyl to pro me frustrujici hardcore simulator, ve kterym bych nedokazal udrzet auto na silnici, ale ani hloupoucka arkada, ve ktere neni ani potreba brzdit nebo zatacet) Dobre udelanej system poskozeni vozu (pokud jsem to s nim nekam napral, tak bylo poskozeny rizeni a auto tahlo doprava/doleva) Nadherny trate, na kterych me bavilo jen tak si jezdit i bez zavodeni - vzit si Porsche Boxster, zapnout si maximalni traffic na silnici a jet se jen tak bez souperu projet. Nadherna hratelnost, kterou mi od te doby zadna hra nenabidla.
  • Krtecek-GT
    A co Forza Horizon? bude to mít určitě víc realistický jízdní model
  • Xcomik
    No oni ty Burnout Paradise taky nebyly neco super po case to proste zacalo nudit vzhledem k tomu ze tam nebylo nic co by te motivovalo jit dal stejne tak i Slightly Mad Studios s jejich Shiftem ten samy problem.

    Treba takovy neslany nemastny Undercover mel aspon nejakou motivaci pro hrani a clovek to dohral ale ja jsem se treba stezi dokopal dohrat Shift a dvojku jsem uz ani nerozjel a Hot Pursuity tem sem se vyhnul kdyz chci hrat neco bez story mode zapnu Grid ktery je taky takovy na pribeh nemastny neslany ale zabavny obzvlaste v driftech. Na druhou stranu Takedowny se Criterion povedly vsak jsem je hral i na svem PSP.

    K tomu NFS MW proc hrat NFS MW bez story mode kdyz tu je od toho World? Kdyz chces tunit a hrat bez storymode stahni si Worldy a mas to nechapu na co by meli delat MW klon v lepsi grafice Worldu to mi neprijde jako dobry marketingovy tah a moznost jak znacku posunout nekam vyse (spise napopak).

    Navic kazdy kdo hral MW ma z MW nejvice na pameti zmetka Razora nebo fízla Crosse ci Miu.
  • To vis, zas mu zebrali socku, taks si vylejva zlosat tady *1*
  • Ještě nám řekni o tom, jak je u nás špatná vláda a v podstatě celý svět jak stojí za hovno, ať to máme pěkně komplet *15* (PS. nejsem výmaz ani dítě školou povinné)
  • nejlepčí byla trojka a porsche *3* , taky carbon se mi líbil , hlavně asi díky starym US kárám *7* ( shift s volantem bez asistencí je taky celkem nářez to uřídit ... )
  • na Underground zapomeň rovnou, doba pokročila, Vin Diesel a Paul Walker už nefičej a bez Rychle a zběsile boomu ti tuzing hru dělat nebudou...
  • neuvěřitelná přehlídka výmazů a dětí školou povinných...

    nic po NFS: Porsche už se nedalo počítat ani za hru, natož za kvalitní a závodní

    Ideálně to zase nacpat těm volům co dělají Burnout, ještě větší odpad než dnešní NFS i s jejich stupidníma, škaredýma otevřenýma městama, nesmyslnýma závodama, proskakováním vymatlanýma reklamama a podobnýma tupostma, kterýma se poslední výdobytky závodních her na PC pyšní...jo jen tak dál...
  • Souhlas, Underground forever. Ja bych byl klidne spokojen i s remakem prvniho Ungergroundu, ktery ma stejne vetsina nejradsi. Jiank tu hudbu co daly do obou undergroundu ta je dodnes nezapomenutelna.
  • firebug
    MW je posledni cistokrevna arkada (nepocitam Shift) ze serie NFS, ktere me fakt bavila. To co nasledovalo byl opravdu des a nezachranil to ani Criterion jehoz Burnout Paradise me taky dokazal krasne zabavit, ale novemu HP se to fakt nedarilo. Jsem tedy k pokracovani (at uz se bude jmenovat jakkoliv) skepticky a mnohem optimistictejsi bych byl z ohlaseni noveho Undergroundu (ac nejsem fanousek extremniho tunningu), uz jenom kvuli tomu, ze by ta zmena z HP na Undergroung byla snad markantnejsi nez z HP na MW...
  • Xcomik
    Jelikož jsem měl MW na GameCube a na PS2 tak se celkem divim ze titul z r. 2005 vyšel i na novou generaci konzoli. Samozrejme to jsem si overil je to sice pravda nicmene to bylo pouze prostrednictvim xbox live a Playstation Store primarni platformy byly starsi generace konzoli ne ta nova. Tedy spíše by ten článek měl poukazovat na starši generaci na té nové byly prodeje opravdu zanedbatelne i třeba co se týče PC platformy
  • Ty jsi asi taky fakt znalec. Že byl nejlepší ze série? Jak se to vezme, pro někoho je odrážení od svodidel v 390 km/h zábava, mě to zase tak nebralo. Pro byl nej, pokud nepočítam 2,3,4 a porsche, Shift 1 a 2, pro street a pak i Hot Pursuit(tušim 2010)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit