Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hanzales
    To není o náctiletosti ;o) Já jsem třeba spíše na simulátory, ale arkádku si taky sem tam střihnu rád. I když třeba ten Carbon, tam to docela sedí. Ale někdy se člověku nechce vytahovat volant a soustředit se a chce chytnout jen tak gamepad do ruky a zablbnout si. Ale jsem s tím s tebou zajedno v tom, že NFS Porshe bylo poslední opravdu skvělé NFS. Nejvíce mi chybí ty tratě a competition. Naštěstí něco podobného přinese project CARS, tratě A-B, kariéra, slušná fyzika, spousta zajímavých a exotických aut, no uvidíme. NFS si zahraju vždycky rád, ale třeba ten Carbon, nebo RUN jsem úplně vynechal, ale Most Wanted mně např. docela bavil. No každopádně snad se série NFS někdy zase pohne z toho začarovaného kruhu někam dál.
  • Krtecek-GT
    No těším se.. Když jsem všude četl recenze na RUN tak jsem ho nechtěl ani zkusit, o to víc mě překvapilo, že mě hra bavila, protože byla svižná a měla několik dobrých nápadů. Není to sice kvalitní jako poslední Hot Pursuit(klon Burnout) ale i tak to není špatná hra pokud u toho člověk moc nepřemýšlí (jedete 280km/h a dojede Vás vlak). Takže na nové NFS se těším, protože jiné arkády kde se projedete v běžném provozu už nevichází
  • MishKonn
    Most Wanted je (bylo) moje nejoblíbenější NFS, nicméně by to chtělo, aby auta alespoň TROŠIČKU připomínaly auta a ne puky na ledě. Kdyby to mělo jízdní model alespoň Midnight Club: LA nebo GRID, nezlobil bych se.
  • Června *3*
  • Poslední kvalitní NFS bylo Porsche. Všechny další díly už byly přetuzingované, neonové, driftovací, plytké arkády pro náctileté (kteří mě teď zasypou mínusy, poslužte si :-))
  • Most wanted nebyly spatny :) na uderground 2 jsem se pekne vyvblbnul
  • Byl bych spíš radši za návrat série " Underground " .. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit