Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • x_ander
    No já právě měl Destroy ending. Jméno na zeď dali a pak se mi Shepard nadechl. Tak teď už tomu nerozumím vůbec :-D
  • Cahir
    Casey Hudson už několikrát prohlásil, že se mu libí představa hotové hry, v jejímž rámci se vyprávějí další příběhy, které celé univerzum rozšiřují, chytají se a rozvádějí některé vedlejší linie atd (navíc si pochvaloval fakt, že technicky je to mnohem méně náročné, protože všechno už v podstatě hotové, a tak se lze soustředit na storytelling a gameplay, navíc uskutečnění takových idejí trvá mnohem kratší dobu). Taková DLC nemají za úlohu rozšiřovat hlavní zápletky. Já osobně jsem z takové politiky nadšený, v případě, že ta DLC budou stát za to. No a zatím mě nezklamala, myslím, že každý fanda ME určitě ocení nový obsah typu BDTS, LOSB, Overlord apod.
  • Ocelot
    Mnoho lidí chce stále vědět, kdo stvořil Reapery a jak (podrobně), kde svítící kluk vůbec bere tu jistotu, že se syntetikové vždy obrátí proti organikům atd.
  • Ehm, dalsie rozsirenie pribehu? Nove veci co nam taky Reaper moze povedat o ich minulosti? A samozrejme novy gameplay a to si ja urcite rad zahram.
  • To jmeno tam nedaj jen při volbě zníčení plecháčů :) to samé s tím nadechnutím.Mně už se zdá že Bioware si tam musel dat Troll moment :D
  • A k cemu nam to bude? to je proste DLC na nic nezlobte se na me ale konec uz vsichni vime a to ze si pridate reapera do tymu (flotily) stejne nic nezmeni tak k cemu?
  • x_ander
    no v mém konci tam jeho jmeno dali (Liara cedulku drzela v ruce)...
  • Hairy_Ass
    Pokud by tam byly nějaké informace o počátku Reaperů, tak bych možná i oprášil ME3 (zatím mě k tomu nedonutil ani Extended Cut). Jen bych ale nechtěl, aby to dopadlo jako s Javikem, od kterého jsme se o Protheanech dozvěděli velký kulový.
  • Cosi
    Scéna s nadechnutím se od původního Mass Effect 3 mění podle toho jestli jste hráli za ženu nebo muže. Takže by to měl být Shepad/ová. Ale jak se z orbity dostane na Zemi zůstane předmětem v diskuzích. Ale podle toho konce je už možné skoro všechno, třeba i to že ho tam něco prostě přeneslo.
  • snad nechtěj ME 4:D Pokud si takto nechali otevvřená dvířka pro DLC tak mi to nevadí.
  • LTM3
    User score můžeš věřit stejně jako našim českým politikům *1*
  • a všimni si že se nejenom nadechne ale na pomník nedaj jeho jméno,co nám nažnačujou?
  • Ocelot
    Jo ta scéna s nadechnutím stále nedává smysl...a k tom ještě ani nedaj jeho jméno na zeď padlých! :D
  • Tak Cut to trochu zachránil ikdyž je tam furt ta scéna s tou spálenou zbrojí co se pak jednou nadechne ( můj dosud nejvetší WTF moment :D ) další DLC na cestě tak proč ne.Spíš jsem docela zvědavej kam bude mass effect universum směřovat (doufám že nedalší online pokus)
  • Ocelot
    To vim, já myslel, že my ušlo něco víc...
  • Balak ho nezminuje v Bring down the Sky, ale až když ho potkáš ve trojce. Dozvíš se, že celá Batariánská hegemonie byla indoktrinovana, prave kvuli Leviathanu s Dis. V jednicce je o nem jen zminka pri jednom scanu planety myslim. *4*
    Kazdopadne je povazovan za jednoho z prvnich Reapru.
    http://masseffect.wikia.com/wiki/Leviathan_of_Dis
  • K ME3 mam sice velkou spoustu větších, menších či velmi velkých výtek, ale co se týče User Scores z Metacritic (aka herní žumpa), tak jejich vypovídací hodnota je nulová.
  • MarekTV
    Podplaceno? Jako jo, nedivil bych se, kdyby tomu tak opravdu bylo. Ohánět se s User Score na Metacriticu je celkem mimo mísu, jelikož známku 0-4 dávali hlavně lidé, kteří nedokázali rozdýchat ending. A tak nějak zapomněli, že se během cesty na konec celkem bavili.
  • Mass Effect 3 User Score: 4.1
    Mass Effect 3 Metascore: 89

    Implikace: 1) Podplaceno? Ano. 2) Kvalitní herní počiny? Nikoliv.

    Zdroj: Metacritic.com
  • Ocelot
    To je divný já si nepamatuju, že by v tom DLC pro ME1 bylo něco o reaperovi...Jinak ty "nové" konce (4) dávají konečně smysl...aspoň něco...
    Jinak jsem myslel, že by mě už další DLC pro ME3 nezajímalo a tohle zní ujdoucně xD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit