Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cahir
    Počkej, nechceš doufám naznačit, že sami autoři prezetnujou syntézu jako nejlepší volbu?? *11* Tím chci říct, je stále ponecháno na hráčovi, co považuje za nejlepší řešení?
  • Ocelot
    Navíc jeden konec navíc, když vyfakuješ to dítě! :D (slovně nebo bouchačkou) :D
  • Tak to nechápu jak to můžeš vydržet. *1* Fail to určitě neni, sice se z toho pro me zázrakem nestala geniální záležitost, ale rozhodně ten dojem z toho konce je pro me daleko lepsi, ackoliv je mi stale cizi predstava nevyhnutelneho synt/org konfliktu a jeho "idealni reseni" syntezou.
    Co si tak vzpominam na nase diskuze, tak ty veci co pridali ty jsi nijak extra nepozadoval, ale vadit by ti nemely. *4*
  • Daleko lepsi jako konec co byl predtim
  • Extended Cut ten konec napravil (minimálně pro mě). Zatím jsem teda dohrál synthesis ending a je tam tuna animací navíc a v poslední části i dost rozhovorů navíc, takže ten konec konečně dostane nějaký smysl.
  • Hairy_Ass
    No, jen to, že si podmaňovali ostatní rasy a pár keců, co se stejně hráč dozvěděl už v ME1. Já si taky bral Javika na každou misi, ale že bych se od něj dozvěděl dost, to říct nemůžu.
  • x_ander
    Jestli máš původní konec rád, tak budeš s Extended cut nejspíš bez výhrad spokojený. Pro lidi, které původní konec na*ral (třeba i mě), to extended cut trošičku vyžehlil, ale pořád žádná sláva.
  • překvapení bylo, že Protheani nebyli žádní svatoušci a podmiňovali si primitivnější rasy na těžkou dřinu *15* a Javik byl taky pěknej cynickej parchant *15*
  • Cahir
    Chlapci a dívky, co za sebou máte Extended Cut (Já se chystám na další playthrough celou trojkou, tentokráte i s DLC From Ashes, až tak za měsíc), můžete my bez spoilerů říct, jestli je to fail, nebo ne (s tím, že já mám původní konec rád)?? Fakt si to nechci zabít čuměním na YT.
  • to nadechnutí tam bylo už předtím. *2* a třeba ten záběr nebyl ze Země, ale z trosek citadely, protože v červenym konci byl záběr jak byla těžce poníčená, avšak držela pohromadě *4* myslim si, že pád na Zem by nepřežil jako v ME2 na začátku *7*
  • Jj, taky si myslim, že se toho dá dozvědět docela dost. Taky on má asi nejvíc co říct i přímo na Normandy po každý misi.
  • Veskoslav
    Osobně bych třeba uvítal i to, že za lidského Adepta bych mohl používat schopnosti, co jsou v MP. Třeba biotronický bič. Dále bych uvítal DLC k Dobytí Omegy. A pokud bude dobře zpracované DLC k Reaperovi, tak proč ne.
  • Veskoslav
    Ano ne:)Schválně sem ho bral na každou misi od začátku a dozvěděl jsem se o Protheanech více než dost.
  • x_ander
    Jasně, to dává smysl. Já jen, že jsem přetím neviděl modrý a zelený konec, tak jsem to "držení cedulky" bral tak, že ji dává na zeď. V porovnání s těma dalšíma je to jasné.
  • x_ander: Oni asi nevědí, že jsi naživu, to má být ještě na té planetě, kde "ztroskotali". A ma to byt proste symbol toho, ze tvuj LI "nejak" citi, ze jsi na Citadele "nějak" přežil.
    EDIT to mělo být v jednom z předchozích vláken, sorry
  • x_ander
    No ted jsem se dival na YT na ostatni konce a mas pravdu, ze v tech dalsich tu cedulku opravdu primo prida na zed, zatimco v Destroy ji ma jen v ruce (bral jsem to tak, ze tu cedulku drzi prave proto, ze maji za to, ze Shep umrel). Ale pokud by vedeli, ze Shepard zije, tak proc by ji Liara vubec drzela v ruce? Nebo maji uz predem pripravene cedulky pro celou posadku? :-D
  • to je blbost a nebo nejakej bug *1* http://www.youtube.com/watch?annotation_id=annotation_758416&v=8fLEEHhnBgA&src_vid=NkhQclzHMcg&feature=iv
    V red konci ho tam tvuj LI neda
  • Myslím že tady opět hraje roli IT možná se pletu ale proč by se jinak shep opět objevil na zemi živý a proč má v jednu chvily chlapeček hlas Harbího?Jo máš pravdu je to na diskuze:)
  • Cahir
    Stačí se podívat do souborů s hrou. Je to Shepard(ová).
  • Cahir
    Svítící kluk si to jenom myslí, resp. usuzuje na to podle svého naprogramování a dosavadních zkušeností (nějakej ten milion let odborného pozorování...), ale nemá patent na rozum.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit