Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja som si ju kupil ,jedine coho som sa vcera dockal je debilna hlaska windows LIVE ze kontroluje release date.. ako ste ju vy uz dohrali? zeby SKIDROW?
    • Steam - naprosto bez problémů. Jen to po mě chtělo azdat klíč do Games Live a už sem hrál.
    • To je divný protože já to hraju taky už od čtvrtka, kdy mi to přišlo. LIVE to je služba za trest, měl jsem chvilku problém s přihlášením do profilu, ale asi na 6tý pokus se to chytlo... jinak to běželo všechno v pohodě.
    • to je nejaky divny - mě šlo projít release date checkem už ve středu
  • tohle je jasny x)))
    http://images.roosterteeth.com/assets/media/9_4d693b99ad0a8.jpg
  • Je to od Vávry s klidem si přičti bod nebo 2 a máš výslednou známku.
    • Ja myslim, ze nejsi jedinej, kdo to tak bere :D
      • Rowe
        Já teda s Danovým hodnocením souhlasím.. konečně někdo využívá celou stupnici. A 7/10 přece není špatné hodnocení ne?
        • Taktéž souhlasím - nejedná se o žádnou revoluci, ani o nic "kulervoucího", je to jednoduchá a zábavná hra s pár muškami na kráse a 7 je pořád více než nadprůměr.
  • Z článku vyloženě cítím, že recenzentovi hra nesedla *1*
    • Velké překvapení ;-)
      • Když jsem se podíval na autora, tak jsem si jenom řekl Aha, a usmál se při pomyšlení jak Dan zuří při sledování cutscén, kde jsou detailní animace obličejů.

        Netvrdím, že recenze je špatná, ale mě osobně se hra třeba libí a musím ze subjektivního hlediska s mnoha body recenze nesouhlasit. *3*
  • pre mna strasna recenzia...vase hodnotenia stracaju logiku..
  • misho8723
    No už teraz môžem povedať, že Bulletstorm nie je vôbec hra na ktorú zabudnem. Už fakt dlho sa mi nestalo aby ma FPS hra tak chytila ako táto. Prejdené za dva dni a stále ma ešte neprestala baviť, čo sa o iných FPS za posledné roky nedá povedať. Prirovnanie ku filmom M. Baya nie je podľa mňa to presné. CoD to hej, ale Bulletstorm nie. Keby boli filmy Baya, takom prevedení ako táto FPS, tak možno by ma začali aj jeho filmy baviť. Inakšie hra výborná, skvelé nápady, skvelá grafika, ovládateľnosť, hrateľnosť, postavy, všetko zvládnuté na jednotku. Poliaci proste vedia a ich Painkiller je stále jedna z mojich najobľúbenejších FPS hier všetkých čias. Škoda len, že hra má par technických chýb (problémy s rozlíšeniami 16:10, blikajúce tiene) ale inakšie je hra oveľa lepšia na PC ako na konzoliach. Čiže pre mňa je táto hra asi min. za 9/10.
    • Misho o jakych problemech pri 16:10 mluvis? Hru si hodlam poridit a nerad bych hned resil nejakej problem.. Muzes to rozvest?
      • misho8723
        Ok.. no ako prvé mi príde blbé, že pri 16:10 rozlíšeniach je dole a hore na monitore čierny prúžok, čiže obraz hry nie je na celej ploche a po druhé antialiasing na týchto rozlíšeniach je veľmi náročný..bez AA ide hra úplne parádne, človek zapne 2x a už sa hra trhá.. cez zahraničné fóra som sa dostal k tomu, že v registroch som si vytvoril rozlíšenie 1600x1024 a vtedy ide hra úplne plynulo aj pri 8x AA
        • A co teprve na LCD 4:3. Tam je obraz jako letterbox, čili vykresluje tak na půlku dostupné plochy. Nahoře i dole černý ráfek. Takovou pakárnu jsem u hry fakt nezažil...
        • To snad nemysli tvurci vaznem ze na monitoru s fullHD (1920x1080) budu mit cerne prouzky. Sem nekolik let u her nezazil. Asi nejdriv radsi zkusim "Skidrow" verzi.. S tim AA asi zalezi i na karte a na tom, ze se bude muset pockat na nove ovladace (mama ATi 5870, tak uvidime co to udela se staryma ovladacema). Na jake grafice to hrajes?
          • http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Video_Standards.svg
            jednoduše zobrazená rozlišení a jejich formáty, aby se Ti lépe příště nastavovalo
            • Jasne, diky, ja to vim, jen sem si nejakym zahadnym zpusobem popletl rozliseni 16:9 a 16:10. Mam 16:9 tak snad to bude OK :-)
          • 1920x1080 je formát 16:9.... tak bych se tím zase tak netrápil....
            http://en.wikipedia.org/wiki/1080p
    • Nedá se jinak než souhlasit. Hra chytne a nepustí, dokud ji člověk nedohraje a pak si ji stejně ještě ejdnou pustí na větší obtížnost (možná i vícekrát). Blikání stínů je otázkou ovladačů a grafické karty, ale to určitě vyladí časem.
    • Suhlasim, este by som dodal, ze konecne nejaka FPS optimalizovana na ovladanie mys+klavesnica (najma defaultna podpora 5-tlacidlovej mysi velmi potesila).
  • Parádní recenze na parádní hru. Bulletstorm jsem dohrál a musim říct že to umí pořádně pročistit hlavu. Za mě 75/100 !
    • Za mě 77,845 % plus,mínus.
  • Musím povedať, že si túto hru nekúpim práve kvôli chýbajúcemu multiplayeru v podobe TDM, tj. hráč proti hráčovi. A nie je pravda že by bullet time nešiel preniesť do týchto môdov, vezmite si napr. F.E.A.R., kde bullettime bol zavedený veľmi dobre.
  • KIMCID
    recenze:recenze 10/10 *3*
    • recenze recenze recenze: 2,875 / 3,1415926
  • Hra, tekrá mě chytla a nepustila. Dohrál jsem kampaň za dva večery (což uznávám neni nic heroického :D) a pak jsem se potopil do Coopu s kámošema + nahánění skore v Echu solo :D Dostal jsem od Bulletstormu to co čekám od DNF :-) . Bezhlavou řežbu u který vypnu a užívám si. Mnohem víc mě baví jak cvičená opička si pilovat co nejlépe hodnocenej styl jatek než se snažit prokousa přes rádoby hlubokomyslenj příběh, tkerej je u většiny her jenom fraška :D ME2 nebo DA mám taky rád, ale když chce člověk vypnout a blbnout, tak Bulletstorm je klenot.
    • Dojet singl za dva vecery je proste bida a na hodnoceni se to nutne musi projevit. Me napriklad desi, ze bych si koupil hru (za 500 a vic) a za dva vecery mi zustal jen MP..
      • zaphod
        Nejsou dva vecery jako dva vecery. Pokud zacal v sedm a skoncil o pulnoci, tak to mame dohromady deset hodin a to uz je si myslim, docela slusne. Me singl trval zhruba tech 10 hodin a napriklad ve srovnani se zminenym CoD (Modern Warfare 2), je to vice nez dvojnasobek. Uprimne jsem byl prekvapen, jak dlouhy Bulletstorm je, a myslim si, ze ta investice do nej se vyplati, protoze minimalne cas od casu si to urcite zapnu jen tak na odreagovani (abych par mutantum rozmrdal hlavu vrtakem a prispendlil je do rotoru vrtulniku... ehm).
        • Mne se 10 hodin zda malo, nemuzu si pomoct . Kdyz jina jednoducha akcni strilecka napr. ME2 vydrzi cca 35 hodin a nuda to neni...
          • evidentne mas velky prehlad v hrach. porovnavat fpsko s "RPG" (ok ME2 nie je plnohodnotne RPG, ale stale, je to space opera, zamerana na pribeh, s pokokot dialogmi, questami, lokaciaciami, a nejakymi RPG prvkami) je asi tak dementne jak porovnavat kam domocia zeny a muzi
            • ja jsem za tebe rad, ze mas ve hrach prehled, to se ti urcite bude hodit, ve stari jako kdyz najdes...
              P.S: Oznacovat za RPG kazdou hru ve ktery muzes bezet par metru bez strileni, menit zbrane a semtam prohodit nejake slovo?
          • ale v ME2 podstatnu cast prekecas a prebehas, a porovnavat dve uplne odlisne hry nema zmysel, tych 10hodin je pohoda, ked to cloveka bavi tak sa mu zda ze to je kratke lebo nevnima cas ale pri hluposti ktora ho nebavi tak si mysli ze ake to je dlhe *1*, a CoD nema ani cenu spominat, nove casti som presiel len kvoli tomu ze kvalitnych FPS je malo *9*
            • Ty mas to vnimanie casu nejako posunute - ME2 si hral 35 hodin, HL2 zase 20 hodin, no neviem... Ja som ME2 presiel za maximalne 20 hodin, a to som plnil vsetky vedlajsie ulohy, tazil a ziskaval lojalitu (kedze ma to bavilo). HL2 ma hernu dobu tak 12 hodin a aj to asi na najtazsiu obtiaznost, takze podla mna by si ten Bulletstorm kludne mohol zaobstarat, zrejme ti to zaberie aj 15 hodin (v tvojom chapani casu).
            • Proste ses s delkou hraci doby spokojeny, v poradku. Ja bych za dva vecery strileci zabavy (tzn. jako cca 6 misi v ME2) tisicovku nedal. Vzdyt i starickej Half-life2 byl skoro ke 20ti hodinam. A taky je to jen strilecka.
            • este by som rad tu na trr reagovla, kedze pod neho mi nejde. zase porovnavas picoviny.
              Crysis nemal MP, cize mas len SP kampan, ak by aj mala 20 hodin (co teda rozhodne nema) tak mas stale menej obsahu jak ked mas fps so SP aj MP
              takze to treba porovnavat, ked uz, s Crysis Warhead. Ten mal aj SP aj MP a tam, drahy moj, nemal SP ani 5 hodin. Este nieco?
            • Ale Crysis je zase ina hra, da sa tam taktizovat, pouzivat stealth a podobne. Bulletstorm je velmi rychla a nadupana akcia, cize tych plus minus 10 hodin je tak akurat, aby singleplayerova kampan nezacala nudit. Okrem toho, niekedy sa kampan umelo predlzuje, potom sa da povedat, ze to malo 30 hodin, ale ta herna napln je na povazenie (vid. napriklad Far Cry 2, Mafia 2).
            • Tak co treba Crysis? Ten se taky za 10 hodin (aspon teda v mem pripade :) ) nedohral. A rozdil mezi 10 a 20 hodinami singlu je pro me ekvivalentem nespokojeny a relativne ok. Co me ale prekvapuje, ze zrejme tato herni doba (cca 10) soude podle diskuze vetsine nevadi.?
          • no dneska už je bohužel i těch h nadprůměr a ME2 je tak trochu jiná kategorie
            • *10h
              o ME bych opravdu neřek že to je jednoduchá akční střílečka
          • Tak jde to to že ME2 má i příběh a není to tak bezduché zabj šecko co leze.
            • No jasne, je trochu zvlastni kdyz to nejlepsi na strilecce jsou vztahy mezi postavami :), ale jde o to, ze porad za stejne penize nabizi delsi (a relativne kvalitni) zabavu. Bez ohledu na kvalitu teto hry, kterou nezpochybnuji, bych po 10 hodinach singlu byl pekne nastvanej, a cim by byl lepsi tim vic by me to stvalo :). Samozrejme pokud bych si to pujcil zadarmo, nebo za cenu budgetu, tak me delka netrapi :).
      • zajímavý je že CoD je ještě kratší a v jeho hodnocení se to neprojeví
        • Tak o CAD se snad nema vubec smysl bavit, jelikoz to neni hra, ale spotrebni na zisk oreintovany produkt (krabice, ve ktere samotna hra chybi, ale diky hyp a reklame si toho vetsina lidi nevsimnula). A nejake vyssi hodnoceni tomu zadny soudny clovek snad ani dat nemuze.
      • Nebo se dá projet znova xD ale vem si Call of Duty za 5 hodin, tak tohle hraju docela dlouho oproti Callovi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit