Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bulletstorm je skvělá řežba,nemohl jsem se od toho odtrhnout.Pěkná recenze,za mě 8/10.
  • Pravej_PipMan
    +1, pěkně napsaný
  • pre mna zatial hra roka, slusny pribeh, perfektna atmosfera, super hlasky, skvely dabing, dlzka taka akurat aby som to po veceroch dorazil za cca 5 dni a aby to nezacalo nudit
  • Hra me nezajima, ale tu recenzi jsem nemohl nedocist *4* . Skvele...
  • Hlavně že si hoši dělali s ostatních her legraci a dělali parodie, možná místo blbostí se měli soustředit na samotnou hru která si podle mě ani těch 7/10 rozhodně nezaslouží.Nevím jak poslední dobou probíhá hodnocení her všeobecně na herních webech ale aby KZ3 které je fakt o několik tříd lepší nez Bulletstorm, dostalo jen o jednu známku lepší hodnocení ? Sakra lidi kde to žijem! *9*
    • hedosek, toto ma presne napadlo ked som Bulletstorm dohral za nedelne poobedie. Oni nemaju ziadne pravo utahovat si z Call of Duty! Tak hlupe postavy a tak primitivny pribeh som nevidel uz davno. Keby som mal 16 rokov tak sa mozno kralovsky bavim, ale takto?
      Toto su velmi zle casy, same kratke, prehypovane picoviny vychadzaju. akurat ze v jednej je laserovy bic, v druhej nejaky lietajuci disk a blbe achievmenty z ktorych mam akoze spadnut na zadok.
      Spolieham na teba, ó velky Deus Ex 3. Dufam ze rozbijes tento nekonecny marazmus!
    • A o co lepsie je to KZ? Lebo ja som to nehral, ale z videa to vyzera ako ciste Call of Duty, akurat v blizkej buducnosti.
      • Tak to naozaj vidno ze si to nehral
    • Bohuzel, tohle je ten novodoby system hlasovani, kde spatne hry dostavaji 5/10, prumerne 6-7/10 a dobra 8-10/10.
      • Souhlasim s tim, že hodnocení je úplně jinde než bývalo dřív. S čim už ale nesouhlasim je uvedení rozdílu v hodnocení mezi Bulletstorm a Killzone 3, jelikož to jsou odlišné hry a každá se snaží zaujmout něčím jiným. Obě dvě jsou sice nascriptované tunely, ale tam kde se BS snaží hráče odreagovat a nechat ho vyblbnout, tam se KZ3 snaží upoutat vizuálem a hlavně příběhem. Proto bych to nesrovnával jako rovnocené hry. *3*
        • a mozno aj preto ze KZ3 ako aj cela seria KZ je striktne konzolova hra. U PC hracov si vela respektu neziska, nikto nebude kvoli jednej dobrej hre kupovat konzolu. To mozem povedat z vlastnej skusenosti aj ked som ten tik ze prave kvoli KZ kupim PS3 mal. Nespravim to. Pokial Guerilla Games neprejdu aj na PC platformu nebudem ich tituly porovnavat s PC titulmi lebo to je neadekvatne, nech je hra sebalepsia :)
  • KIMCID
    Bulletstorm hra která přijde ,odejde a nic po ní nezůstane.
    • To sa da kludne povedat o vacsine hier. Mozno, keby sa robilo kazdy rok nove pokracovanie, napriklad Bulletstorm: Black Ops a Bulletstorm: Modern Warfare, tak by sa na nu nezabudlo.
      • no to radšej nech sa na ňu zabudne, ako by sa z nej mal stať ďaľší GAY-oriented titul typu COD *11*
  • Zdravim, nemozem si pomoct ale toto je snad najhorsia recenzia aku som tento rok, ak nie aj aj ten minuly, cital (bez urazky). Bulletstorm je po dlhej dobe (strasne dlhej) konecne nieco co perfektne vyzera a aj sa perfektne hra. Chapem, ze autorovi recenzie sa hra nemusela pacit, co dal aj patricne najavo ale trosku nadhladu by nezaskodilo. A k tomu pribehu, nevidel som na nom nic slabe alebo obycajne (ale uz asi chapem preco je Mass Effect 2 povazovany za modlu). Bulletstorm mozem kazdemu milovnikovi poriadnej akcie a zabavy vrelo odporucit.


    PS: Neviem ako to autor myslel s tym "jsem měl totiž už v polovině hry téměř všechno na maximu", kedze v polke hry som nemal ani polovicu zakladneho arzenalu, kedze mi ho hra nespristupnila.
  • Vcelku trefna recenze. Co jsem mel moznost videt tak to na me pusobilo presne jak autor uvadi. Nicmene mam v planu si to poridit. Abych se drzel tradice pockam az hra spadne na 299,- a pak do ni pujdu, za stejne penize jsem totiz onehda poridil i GoW. *5*
  • tento web je neprehladny humus, skoda stareho dobreho Tiscali, mazem bookmark, opisem kod z obrazku, gl a cus.
    • kostejnesmrtelny
      Spánembohem.
    • Nebude tě škoda. *3*
    • 13_11
      Není nad ranní upřímnost.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit