Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak otevřit zbraně
  • Cynismus toho týpka co napsal tu recku je vynikající. Dost sem se pobavil při částech kritizující určitý aspekty hry, fakt výborný ;-D
  • A co podpora LAN? Jde to?
  • No bohuzel musim rict ze CoD BO je pro mne dosti velkym zklamanim. Po graficke strance i po strance te hratelnosti. Proste Infinty Ward meli recept jak veci udelat tryarchu chybi. Kdyz sem si porovnal MW2 a BO graficky tak MW2 vypadalo o dost lepe a bohuzel to same plati i o hratelnosti. BO sem singel dohral a znova bych ho uz nehral ani omylem, MW2 sem singel dohral 5krat (kdyz nebyl net) a Multiplayer me vyslovene bavil. Kdyz to vezmu ze sveho amaterskeho pohledu, kdy me zajima jak to vypada a jak mi to prijde kdyz hraji, tak BO je tezky propadak oproti MW2 a toho nazoru je vic lidi. Cili muzete me ukamenovat ale stojim si na tom.
  • Celkem mě zajmá jak se ke COD BO postaví gamepage...
  • Kdybych chtel hrat nejaky povedeny multiplayer fps na pc co by ste mi doporučili? je tohle fakt nejlepší a nejhranejší multi? ja se v tom moc neorientuju
    • Pokud chceš válku tak BF nebo ARMU...
      Pokud chceš zběsilou střílečku bum bum ratata tak COD BO.
  • Člověk kterej psal tuhle recenzi by jsi mel zbalit kufr a jit delat neco cemu aspon trochu rozumi..
    Zadne extra ovladace nemam, zadny patch sem neinstaloval, mam org verzi a vse jde bez problemu.. je to skvela hra a vsem doporucuji multiplayer.. rozhodne tento rok nejlepsi!!
    • To spíš ty by sis měl zabalit kufr a nekomentovat neco čemu nerozumiš... V recenzi je psáno to že každému se ta hra může chovat jinak (což můžu já a moji přátelé ze steamu jen potvrdit). A patch si musel instalovat protože ti ho nainstaloval steam tak tu prosím nešiř fámy...
    • No moc sem nepochopil jak pokud máš pc verzi můžeš hrát multi s originálkou aniž by ti steam stáhnul 1. patch co má asi 300MB
    • Hmm, to znamená tak akorát, že máš sakra kliku, protože problémy potkaly dost nezanedbatelnou část lidí. Hodnocení uživatelů 3.8 na metacritic možná o něčem vypovídá.
      • Bohužel ano, potkaly. Bohužel ano, vypovídá. Bože dej ať to opatchují! *12*
        • Asi sem jeden z těch, tkerým ten první patch opravil hru.
  • Schhh.. Vy tady resite grafiku, a vubec ne to, jak je hra balancovana (to v mw2 chybelo).. mw2 byla hra pro casual hrace a radoby dobre decka. Zato black ops je opravdu o skillu a je to hodne competetive.. takze hra pro me.. B_B
    • Prosím co na COD BO je o skilu? Když 50% fightu neni nic víc než náhodilé bum bum ratata z očí do očí nebo šermování nožema jak ve Star Wars?
      • Přesně tak, vždyť je to zabíjení spíše o náhodě (komu zrovna skočíte za záda) a rychlosti myšítka než nějakých zkušenostech... Zkus si chlapče (TheAshelia1128) zahrát Armu, klidně i SP a zjistíš co jsou to zkušenosti z FPS hraní. A pokud je to moc těžké (chápu - přeci jen je to něco úplně jiného se plazit skrytý v trávě a střílet na kilometrové vzdálenosti) tak zkus Battlefield 2 (Bad Company ne, to už je opět hodně casual) a potom mluv prosím o "skillu".
  • jasny to muze bejt uplne jinde.
  • Abych pravdu rek, po úspěchu MW2 (multiplayer) pro hrace s nejvyssimi ocekavani predat dalsi dil prave tomuto studiu je zhovadilost.
    Kdyz jsem to zjistil, vzpomel jsem si na COD WAW, kde byla grafika opravdu jak z doby kamené. A predstava ze na tom samem enginu vyjde novy dil me desila..
    V dnesni dobe tem tvurcum jde predevsim oprachy. BO se prodalo tolik jen proto ze MW 2 (multak) byla pecka, aspon z myho pohledu (xbox360 - nej FPS na tuhle konzolu) a pousta lidi v podstate bez rozmyslu porizvovala dalsi dil aby nakonec zjistila jak to opravdu je.
    Ano grafika i me prijde hodne zastarala, graficky engine je sto let za opicema oproti MW2, co nepochopim jsou treba obrazky kdy se nacitaji maúy (MP) kde je obrazek v rozliseni tak 320x600 a je to opravdu hnus. SP je jen dalsi tupej script, nastesti MP je zalozen na zkusenostech MP z MW2 coz hodne veci zachranuje, zaostalou grafiku vynahrazuje design map a i kdyz se to z daleka MW2 nepriblizuje stejne ji zatim hraju a bavim se. Zivostnost jako MW2 ale tahle hra urcite mit nebude.
    Holt jsme jen hraci, kterym staci ukazat par dobre udelanych traileru a po predchozich zkusenostech maji tvurci jistotu ze proste svoje prachy dostanou :) Je jedno jestli jde o PC,Xbox nebo PS. Byl jsem roky zarity PCckar pak sem presel ke konzoli ale nehodlam tady omilat co je nebo neni lepsi. Faktem je ze PCkari dokazou vsechno hacknout, cracknout atd takze penize tvurcu timhle smerem asi nejsou tak dobra investice jako do chranenych konzoli.. Ktere se taky flashuji, hackuji atd ale stale v mensi mire takze jistota zisku je zde proste vyssi a na tom se projevuje i priorita pri tvorbe hry a jejim zpracovanim na jednotlive platformy. Na kzdou s platforem vdycky najdete beste veci ktery na jine proste nejsou o tom se tady muzete hadat dosmrti.

    Co z toho plyne? COD BO proste odrbali, muzete tady plakat, srovnavat atd. Ale pokud jste si uz hru poridili ucel je splnen, protoze inestice na tvorbu byla koupi kopii celosvetove urcite mnoho mnoho mnohokrát přeplacena :)

    Have fun .)
    • "graficky engine je sto let za opicema oproti MW2?" Tohle myslíš opravdu vážně nebo chceš vyvovat kontroverzi? Takový názor je hodný výsměchu, nic proti. Black ops je s přehledem nejlépe vypadající CoD hra a oproti MW2 opravdu slušný skok. Vždyť v MW2 nebyla ani dynamické stíny. HDR efekty taky značně vylepšené. Textury a modely jsou slušné, byť o špičku nejde. A to se nebavím o level designu, který je velice povedený a patří k tomu nejlepšímu v cod sérii. Např. mise z jungle nemají zas tak daleko dokonce do Crysis či FC2.
      • MW2 má mnihem víc detailů a je to hodně poznan na mapách kde je tráva...
        V MW když byla louka tak to byla prostě louka s snipra bys tam v životě nenašel ani kdyby si na něj šláp...
        V COD BO je louka zelená země a sem tam nákej trs travky v kterém ste vidět na míle daleko...

        Už několikrát tu bylo řečeno velké mapy... Ano ale i ty velké sou členité takže je to stejně bum bum ratata z 2-5m
        Já sem se těšil na vietnam na propracovanou přírodu a na rozlehlé mapy sem tam s nákým větším prostranctvím kde by se dala hrát pořádná zákopová bitka...
        To se mi ovšem v COD BO nedostalo...
        • Ad poslední odstavec: a proč si kupuješ CoD a ne BF? Propracovaná příroda je na Discovery chanellu a velký mapy v Battlefieldu. V CoD nic takovýho nebylo, neni a asi ani nebude. *12*
          • V BF neni vietnam... Trochu sem doufal že se budou snažit trochu se přiblížit realitě...
            Navíc v MW a MW2 pár mapek s větším prostrastvím bylo nebo aspon delší ulice viz mw1...
            Ale tady je sice pár většich map ale sou tak strašně členité že nakonec je výsledek uplně stejnej...
      • S designem map souhlasim mapy sou super, vetsi, clenitejsi a vraceji se ke korenum.Graficky ale si na tom trvám.

        Hraju na xboxu s HDMI 1080p a asi bych tě před to musel posadit pustit ti oba výtvory abys pochopil.

        Pokud hrajes na PC s nastavenym HC rozlisenim muze to byt jinak...

        ale ano, naprosto na tom trvam. Mam z toho stejny pocit jako z WOW a ten je pro mě opravdu škaredej. :/
        • Pardon WaW. Opravdu v MW zamiris pres nakou optiku a vidis kazde smitko jak se pohne vse perfektne ostre. V BO ani zdaleka...
          • Na druhou stranu spousta udelatek, kustomu atd. Napr mapa Jungle na nekterych mistech vypada opravdu hezky. Ale co se detailu tyce, ostrosti textur atd. tak bych preferoval engine z MW2.
            Seru na detaily, dokazu ocenit ze MP jako celek pusobi velmi sympaticky a dost se u nej bavim :)
            Proste tyhle diskuze sou LOL :D.. Nevim ze e na to dycky nevyseru nez sem neco napisu :D
            • fiLLkiLL: jasne prave vubec nevim ja to vypada na PC, urcite to muze byt uplne nekde jinde pac PC urcite dovoli advance nastaveni, ktera xbox vubec nezvladne. Soudim tedy pouze konzolovou verzi. *9*
            • BTW MW2 sem hral od vydani az do minulyho tydne kdy vysel BO.. takze mam neco odehrano, map neco odkoukano, a proste tohle je do oci bijici. Spousta mych kamaradu me za to odsuzuje ze ten "hnus" hraju :D a zusavaji v MW2.

              Takze jestli ma HDR AA stiny a blabla tak at ma ale ja to "pouhym okem" nepozoruju. Zase v MW2 bylo minimum pohyblivych aspoektu jako tady (MP) snih, vitr, atd...

              Kvalitativne je ale MW2 opravdu nekde jinde... Nastesti MP BO je cely postaveny na systemech z MW2 a tak je to i pres vsechno co pisu nejlepsi varianta. tak si zase zaklikejte SOUHLASIM / NESOUHLASIM a bavte se tu dohadama :)

              Libi se mi jak je tady hned neco bud cerny nebo bily. :D

              Vsechno tohle pisu jako zastance COD, dlouholety fanousek. Dokonce i MOH odsuzuju za to ze jeho (MP) je jen klonem batlefieldu, ktery vylozene nemusim.
            • Aha. Já myslel, že hodnotíš PC verzi. Nevim jak to vypadá na konzolích, ale na PC v plném nastavení je to prostě bez debat pěknější než MW2.
    • :D boze jak som sa zasmial, radsej nebudem komentovat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit