Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Znova se budu opakovat, ale mně to prostě nedá http://www.metacritic.com/game/pc/call-of-duty-black-ops recenze uživatelů. Jinak MP bude mít Black Ops určitě zábavnej o tom žádná, koho bavil MW2 tak tohle bude v podstatě to samé v bledě modrém (na steamu pravidelne hraje MP BO bezmála 100 00 lidí). Hodně se mi líbí ta customizace (takej typ pro activison co to neudělat za microplatby vyděláte!).

    Já si zůstanu u svýho Team Fortress 2:)
    • Zustanu u Team Fortress 2 stebou

      CRY SOME MOREEEEE :DDDD
      • Mediiiiiic!
  • Pokud MP nepomůže slibovaný patch, tak je hra totálně nehratelná a nesahá vyladěnosti MW2 ani po kotníky (a to i včetně proklínaného IW Netu). S recenzí naprosto souhlasím.
  • Ludia su najhlupejsie tvori na zemi. Nijaky iny sa nezaobera debilinami a snazia sa zit.
    • A proto se tu zabýváš diskusí cizích lidí o něčem, co tě nezajímá...
  • Nijak nepolemizuju s hodnocenim, ale xboxova verze je podle recenze evidentne o hodne lepsi, protoze na vetsinu zminenych problemu jsem nenarazil. I ta menu budou jina, protoze tam nemam zadne Operations. Osobne me jinak BO mp bavi. Je to hodne podobne MW2, ale jsou tam fajn nove variace a mapy.
  • Možná bych uvítal podrobnější info o mapach a modech, ale jinak s autorem recenze souhlasim. Firma Treyarch je pro mě jen slatanina lidí různých subžánrů a takhle to potom vypadá. Nezbývá mi nic jiného, než se těšit naBF3 :-)
  • ...nebo by hráči mohli přestat nadávat na herní weby, jaktože daly tak nízké hodnocení jejich miláčkovi, i když je to vlastně ta nejlepší hra na světě a uvědomit si, že jsou už tak vygumovaní současným stylem, takže musí každá hra dostat 9/10 nehledě na to, jak moc stupidní je, protože u osmičky se už mluví o strašném propadáku...nezapomínejte, že hodnotící stupnice nezačíná pětkou....já naopak s Danem a Martinem musím souhlasit
    • Hezky řečeno.
    • Chodím sem kvůli informacím a objektivním hodnocením her. A když se mi toho nedostává, tak si alespoň v tý diskuzi postěžuju a budu doufat v nápravu.
      • Objektivním hodnocením??? Recenze je slohový útvar, kdy autor vyjadřuje čistě SUBJEKTIVNÍ hodnocení...
        • Takže kdyby měl autor něco proti třeba konzolím, a čistě konzolovou hru by nechutně pomluvil, tak to je v pořádku? Podle mě by se měl recenzent o určitou objektivitu snažit. A nemachruj tu na mě, že jsi dával pozor ve škole při slohu.
  • Žádný web není dokonalý, tady jsou hodně subjektivní a někdy hodnocení " na truc". Na hrej jsou naopak dost konzervativní, když neberu ty jejich zesměšňovací úvahy. Zbytek heních webů jsou relativně v pořádku. Ale musím uznat, že hodnocení odsud přikládám nejmenší váhu, protože se snaží docílit flamu a ne objektivního hodnocení...GT začíná být takový herní bulvár...
    • Souhlasím jak s games tak s hrej. Poslední dobou nemají recenzenti asi rádi hry....
  • Celkem netrpelive sem na tuto recenzi cekal a popravde jsem dosti sklaman.
    Recenze je, dle me, nic moc nerikajici - psana spise ve stylu singleplayeru. Nevidel sem treba zminku jake jsou presne hratelne mody, priblizeni map, shodnotit kvalitu + vyhledavani a vubec dostupnych serveru - nic z toho se nekonalo. *7*
    Taky nekonecne pomerovani z Medalem me uz lezlo krkem.
    Ac mam Danuv styl rad, tentokrate jsem zklaman jak ze stylu, tak predevsim obsahu...

    btw. taky v menu jezdim na "smirglovym" papiru, uvidime jak se predvede originalni verze, ktera je na ceste za lidovych 400Kc *5*
    • za 400,- ? Ja co jsem hledal, tak jsem nasel nejlevnejsi PL verzi za 699,- . Kde si nasel tak nizkou cenu ? :-))
      • Musis mit kontakty uplne vsude... *1*
      • Na americké ebayi je k dispozici za 720 kč (18 Kč = 1 dolar), ale je to nějaký pofidérní obchod se sériovým číslem (rozuměj, free shipping), uvažuji o tom, tak pokud bude zájem hodím zkušenost + třeba link... jinak polská verze na shop.megahry.eu za 790+poštovné... *12*
  • Myslim ze tohle uz je vrchol. Nevim komu se snazite s tema cislama zavdecit ale pro mne to znamena jedno. Koncim s games.tiscali a to byl do nedavna muj nejoblibenejsi cesky web. Nejde jen o cod to bych pochopil ze neni na 10ku ale celkove o recenze z posledni doby. NFS takovej sranec je jedinej co odesel se slusnym cislem. Zlate za CoD nebo Fable 3. Cryterion udelal zabavny burnout ale neco u ceho ani AA nezapnu a je nudne si zaslouzi vyprask a ne pochvalu z toho tu delate novou legendu arcade zavodu?
    • Cislovka hodnoceni u recenze neni snad dulezita. Podstatne je predevsim co hra nabidne a v jake kvalite a kvantite...
      • Takze: "průměrný singleplayer Black Ops. Pro fanoušky online FPS to určitě není špatná volba, ale k dokonalosti má daleko." je vlastně pochvala? A pak to dovršit 7/10. Opravdu poslední dobou dělají na games.cz jaky by oni sami udělali lepší hru. CoD sem si rád zahrál, a MP je narvaný novejma nápadama.

        Vzpamatujte se trochu!...
        • Ono je mnohem lepsi hodnotit realne a nizko, nez davat kazde druhe hre 9 a 10...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit