Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bože můj, takhle zaujatou recenzi jsem dlouho nečetl, vtipné co se tu vyčítá CoD se u BF tiše přechází.
    • no neví já už přečet hodně recenzí jak na bf3 tak na mw3 a nejvíc zaujatý jsou vzdycky proti bf3(viz. EG.cz kde jsem se dočet že je v MW3 lepší zvukj :-D)
      • Tak to jsi četl asi blbě, protože v recenzi na eurogamer.cz se jasně píše, že Battlefield 3 nad MW3 znovu vítězí kvalitou ozvučení!
    • U BF 3 se vyčítá v SP málo skriptů a tady je to "de*ilní"prvek :D. Aleš Smutný už při zapnutí těchto dvou her měl v hlavě jasné hodnocení *1*
      • ales.smutny
        Můžete mi najít, kde vyčítám Bf3 v recenzi málo skriptů? Moc by mne zajímalo, co to tam moje podvědomí napsalo, protože si jasně pamatuji, že kritizuji i ty tři nekonečné vlny, na které jsem tam narazil.
      • všeho moc škodí
      • Ellendway
        V MW3 je jich až moc.
    • JohnyTheZik
      napriklad?
  • Další herní průjem, vaření z vody a recyklace starých herních principů. Hnus, styďte se! *12* *12* *12*
  • COD dohrané a môžem s kľudným svedomím povedať že chlapci opäť nečakali a dokázali z SP spraviť "interaktívny film" a vtiahnuť hráča do deju. Celková doba hrania 8h (na Veteráne, tie komenty od "recenzentov o 5 hodinách zrejme nastavili obtiažnuť Recruit) a kvalitne som sa pobavil a hor sa na multiplayer :)
    • 8 hodin to může hrát jen jelito...o tom, že bych to neměl hrát na medium radši nic...zvýšení obtížnosti v takovýdle hře je akorát frustrující...vzhledem k tomu, že kolegové občas nějakýho toho rusa za zády zapomenou...uměle natahovat čas tim, že budu některý pasáže opakovat 15x mi nepřijde jako zábava
  • remm
    takze mna zaujal hlavne MP a recenzia je v tomto smere zamerana dost proti CoD. take iste chyby ma aj Battlefield 3 a skoro kazda MP fps hra.
    1. technicke chyby (BF3 prestal pracovat, server padol, alebo prihlasim sa na server a joine ma do kampane atd at
    2. matchmaking (BF3 ho tiez neobsahuje) ked ako ja 40, stretavam hracov do lvl10
    3. respawn a smrt. to iste je aj v BF3, spawnem ze idem branit a do 1s som mrtvy bo nepriatel kempi 1m za mnou :)
    4. cheaty (staci si pozriet battlelog, hrac 16m bodov a odhrane 1h, alebo 3K kilov za 5 minut atd :D)
    5. bugy atd

    skor ako zacnete minuskovat, som chcel povedat ze v recenzii o MP su spomenute take odseky, s ktorymi ma problem skoro kazda hra pri uvedeni (samozrejme aj BF3) a celkovo mi prijde recenzia dost neobjektivna (hlavne mp cast, single je kapitola sama o sebe, lebo dneska je kazda fps naskriptovana)

    EDIT: u mna osobne je 7/10 dost vysoke cislo, nato ako to odflakli :(
    • Nemas mozek doopravdy, nebo to jen delas? Ten matchmaking o kterym pises, je typ matchmakingu u her typu LoL, HoN, atd., ne u FPS, kryste pane. To snad neni pravda tohle, to jsem jeste nezazil takovyho blba
      • remm
        tak potom ani autor nema mozog, lebo to je iba reakcia nato co napisal on. mozno si ma zle pochopil, ale prave preto spominam matchmaking ze ten v fps hrach sa skoro vobec nevyskytuje, cize ak autor tejto recenzie spomenie ze v CoD je zapor, ze ta hadze proti high levelom, tak som mu len napisal ze to iste je skoro v kazdej fps (cize aj v ospevovanom BF3)

        skus si precitat pozornejsie recenziu a uvidis sam :) a mozok urcite mam, ale genius nie som.

        EDIT: matchmaking jednym z vyrazov tohto slova, je spajanie ludi v hrach podla nejakeho mechanizmu (level, rank, tier, rating, cas, vyhry, nejaky skill ukazovatel atd....). kludne to mozu byt aj akcne hry, strategie, rpg a i. (World of Tanks, Left 4 Dead 2, SC2 atd...)
        • Jazz
          No, ale abys věděl ty chytráčku, v BF3 žádnej matchmaking není... Jo, jen ten dementní quickmatch, kterej tě hodí na server s nejlepším pingem, ale není to matchmaking.
          • remm
            a prosim ta, ukaz, resp napis mi vetu, kde ja pisem ze BF3 ma matchmaking :) ja som si precital recenziu a autor oznacil za zapor v cod ze lowky hraju s high levelmi. tak som napisal ze tzv. matchmaking nie je ani v bf3 a nikto to v recenzii na bf3 nespomenie ako kritiku. ja viem ze MW3 je odpad, ale treba byt objektivny

            PS: samozrejme ze mas odomna plus, lebo co pises je pravda
    • nvm ale spis mi pripada ze mas warez protoze se v bf3 vzdy pripojim kam chci a s cheaterem jsem se zatim nepotkal (mozna mam stesti), hraju to od prvniho dne vydani bez padu. a camperi jsou v kazdy mp hre a vyssi level protihracu i nevadi, aspon se muzu radovat pri killech..
      no flame. jen je to opravdu divny ze by se ti spustila kampan z mp, apod..
      • remm
        mozem ta ubezpecit ze mam originalku, tie body co som napisal su pre kazdu fps hru co vyjde a je zamerana na mp, proste ziadna hra nie je bezchybna pri launchi. CoD je v srackach a len recykluje, len ma kus zamrzelo ze v recenzii su vypichnute veci, scim ma problem kazda jedna MP hra. co sa tyka technickych problemov, staci si pozriet forum a zistis ze je este kus roboty aby sa to poladilo. a ohladom cheaterov je plno youtube videi ako si ludia bugovali ranky, body, killy atd, ved "najlepsi" assault ma 16M bodov za cca 3,5h a dal 85 killov :D
        v prvom rade moj prvy koment nesmeroval k urazke BF, len som napisal presne moje pocity ked som prvy krat spustal multiplayer u BF3. CoD stagnuje, BF je hlavne o evolucii (nie o revolucii)
    • Jazz
      Překvapivě hacklej server, že ?
      Co si o tom něco nejdřív přečíst než psát kraviny...
      • remm
        vies nie som fanatik ani do CoD ani BF. som clovek ktory chce kvalitny produkt, ktory ma posluzit mne (cize od hry ocakavam hlavne zabavu a utek z prace), v roku 2007 som hraval MW1 bo to bol narez, MW2 som tiez kupoval ale v podstate to iste, cize sklamanie, MW3 je to iste cize nema zmysel kupovat. v BF mam BC2 = spokojnost, teraz mam BF3 zatial spokojny aj ked je nanom este vela prace (mam nahratych 80h cize ver, viem o com rozpravam, ved koli tomu som bral dovolenku).
        co sa tyka hackov, viem ze stacilo si prenajat od EA server a tam si sa naspeedil kolko si chcel. a urcite viem, ze vela ludi nie je bannutych, lebo poznam ludi co si doprali ranky "zadarmo". alebo 3 ludia sa dohodli a sli sa expit navzajom (1vs2, jeden ta zabije (ma 100bodov, partak ta ressne (on ma 100bodov) a opakuje sa to, potom sa prestriedate aby kazdy v pohode naexpil :)
        mne osobne je to fuk, len nie je prijemne, ked chces byt top 1 a v rebricku a na battlelogu je nejaky typek ktory ma 16m bodov (assault) a odohrate 3h a 80 killov.
        • Keď si fanboy CoD tak nepíš o BF3. Ja tiež nepíšem o MW3, že je to sračka, čo si aj myslím, aj keď som na CoD vyrastal. A porovnávať CoD a BF je taktiež bieda. BF3 je podla slov DICE ich "megaprojekt" a s chybami treba rátať čo povedali aj DICE. MW3 nie je žiadny velký projekt. A nechápem čo sa s tým tak dlho drbklai než to vydali, to mohli mať za mesiac xD
          • remm
            neviem odkial si vyhrabal ze som fanboy CoD. mozno tak v roku 2007/8, momentalne posledne 2 roky hram mp iba bf. hm skus si este raz precitat co pisem :)
            v mojom prvom komente len poukazujem nato, ze tych par odsekov co napisal autor recenzie sa tykaju kazdej fps hry pri launchi (bugy, spawny...) a BF3 spominam zamerne, bo aj samotni autori sa netaja tym, ze to ma(l) byt killer CoD.

            PS: kazda hra od DICE je megaprojekt, a co sa mna tyka, vacsi skok bol z BF2142 na BF BC2 ako z BF BC2 na BF3 :)
      • V BF3 jsem i ja uz narazil na cheatery ktere pak server vykopaval. A to bylo uz ctvrty den po vydani
        • remm
          ano suhlasim, lenze server nedokaze vykopnut ludi, ktory si nahrabali ranky a odomkli vsetky zbrane atd. a potom sa dost tazko hralo ked v prvy den (o 6 rano) som mal proti sebe cloveka s lvl44 :)
      • ty voe delas si ze me srandu? ty si myslis, ze ten vas svatej BF3 nema zadny chyby nebo bugy nebo co? MW3 jich ma taky hodne nerikam opak, ale prijde my smesny jak kdokoliv kdo rekne jedinou vytku ke BF3 dostane hned kritiku...holt za pravdu se kazdej zlobi....
        • Jazz
          Ano a vy snad ne ?
          Jdi si zapnout to svoje božský CéOóDéčko a nemel blbosti..
          • jedinej kdo tady ocividne mele blbosti ses ty, takze bych se zpakoval :D fanousci MW3 se aspon ve vetsine pripadu nechovaji jak dmnti z rad BF3, kteri neustale jen hani konkurenci. Se ji tak bojite? asi jo jak tak ctu tuhle diskusi o 50 strankach kde ctu porad ty stejny veci dokola...
  • http://www.youtube.com/watch?v=9SHHBS8w_ZQ
    MW3 BEST QUAD FEED EVER!! *1* *1* *15*
  • skyrim i batlefield jsem stahnul ale tohle jsem normalne koupil abych podporil vyvojare, podle me je to spickova gamesa
  • No ja mam tiez ten problem ze mi vyhlada na xbox live iba hracov zo SVK a obcas aj CR. No a casto sa stane ze nenajde dostatok hracov. Dufam ze vydaju nejaky update lebo su to zbytocne vyhodene peniaze za hru, kde si nezahram multiplayer vzdy ked zapnem xbox, ale iba ked mam stastie a hra dostatocny pocet hracov z tohto regionu *16*
    • CoD a vyhozene penize?...no nerikej, koho by to napadlo... Ale tak to urcite zkus zase za rok, to uz urcite vyhozene penize nebudou
  • On ještě někdo dnes hraje CoD? Nejsem žádný hater této serie hrával sem je rád než vyšel BF 2 a pak BF3 a pak co je CoD:-)
  • Pravda
    To co jsi napsal v recenzi je úplná pravda! Ale nechápu proč má hra hodnocení 7/10 protože takový hodnocení si ta hra nezaslouží! Ani omylem! Ta si zaslouží 2/10 možná i 1/10! Vůbec nechápu jak to mohli vydat jako samostatný pokračování a chtít za to prachy! Tohle měl bejt datadisk a to ještě s omluvou ve stylu, všem lidem co nejsou s Ameriky se omlouváme ale naše hra není pro vás, ale pro vypasený tupý našince co si myslí že je všude nějaký spiknutí a že máme nejlepčí armádu na světě. Celý to vypadá jako zasraná propagandistická náborová mrdka, takže tvůrci by měli ještě platit za to že to někdo hraje! Všechny modely jsou převzatý z MW2 A z hrou to nemá vůbec nic společného! Je to jeden obří nechutnej skript! *11*
  • BF3 > MW3 *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit