Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jindra.veliky
    singleplayer kampan a coop ma o o hodne lepsi mw3 a klsicky MP je lepsi zase v BF3.
  • Dohráno...nové Call Of Duty se dá popsat slovy: akčnější, dynamičtější, šílenější, neuvěřitelnější...filmy Michaela Baye vypadají vedle CoD X jako filmy nezávislého autora, jinak celkem spokojenost...dostal jsem co jsem očekával a to co jsem neočekával tam nebylo, novátorský postupy se nekonaj a nepřátel je zase o pár tuctu (tisíců) víc až mi to přijde naprosto šílený...pokud jsem označil midlení Rusů v MW2 za genocidu, tak tady vymlátíte Rusko, Ukrajinu a Kazachstán do posledního muže...ke konci už mi to ani nepřišlo zábavný ale hrací doba neni z nejdelších..."potěší" taky fakt, že věc která mne na hře potěšila i naštvala nejvíce je k vidění v Praze...i když nevim jestli to neni spíše zápor, tak mne opravdu nejvíce ohromily textůry Karlova mostu...jak reálné a nejvíc naštval fakt, že Stanislav Souček, člen Českého odboje mluví rusky...
  • Dobré, tahle recenze je spíš takové nic o ničem. Jediné co mě na Call of Duty mrzí je krátký singleplayer. To, že ''V kampani je to spíše relikt starého enginu a hlavně designových chyb, které někdo dokáže velmi úspěšně prodávat jako trademark.'' jsou podle mě kecy kolem. Nadruhou stranu je to názor a jako člověk k němu taky přistupuju a tím pádem neopovrhuju. Pro mě 95% a maximální spokojenost. Taky by mě zajímalo jaký storyline chystají dál. *16*
  • Recenze je bohužel pravdivá,což dokazují i příspěvky tady těch přiblblých děcek "rádobyadminů" něčeho *4* . Úplně napsáno,jak sám bych to ani nenapsal. Jen bych dodal,že asi cílovou skupinou prodeje tohoto stylu hraní jsou právě ne moc inteligentní teenageři jimž jde jen o to vyvraždit vše,co se hýbe, rozstřílet akáčkem tank na hadry a vychutnat si grafiku ohně a hektolitrů krve. Stejně jako BF3 nikdy nepochopím v singl kampani nabíhající tisíce vojáčků ve vlnách jako rusové ve stalingradu. V BF3 jsem se schoval za auto a mohl jsem za ním být defacto do vánoc,jen počkat až naběhnou-postřílet a počkat na další vlnu-postřílet a počkat na další vlnu a..............nekonečný skript o hov.. Multi je asi lepší,ale např.pro mě jakožto hráče F1,co si chci zahrát jen kampaň,jsou to vyhozený prachy. Navíc mě zajímá role pěšáka a nevím proč ovládat supermariňáka,který umí létat helikopterou,stíhačkou,řídit ponorku,tank,bvp, prostě šaškárna. Je to můj názor,nikomu ho nevnucuji a kdo chce na mě reagovat,tak mě přesvědčte v čem je Cod a BF dobrý,abych za něj utratil přes litr.
    • Tak očividně si prostě nenarazil na tu správnou hru a utrácet za ni litr nemá pro tebe smysl. Tak přestanu rozumovat, nechám si svoje rozumy někam jinam a MW3 ani BF3 nehraju a podivám se po jiných hrách, kde po jednom zásahu hraju celou misi znova. Přece si od MW3 nemohl čekat ultra realistickou střílečku. Já myslím, že MW3 naprosto splnilo očekávání, které mělo. Atmosférická nerealistická hra, založená na wow efektu a akci. Mě to stačí.
    • USER47
      Jak můžeš vědět, že recenze je pravdivá a že cílovou skupinou jsou blbí teenageři, když jsi hru nehrál a očividně o ní ani moc nevíš? Z obrázků?
  • strasna hovadina
  • Seen? http://youtu.be/Ly3OTtXdJEg
  • Jednim slovem smutny :(
  • a opět se podivuji nad tím, jak někdo může vynést verdikt a zanést do něho i multiplayer, když v něm strávil ani ne desítku hodin...
    • Jazz
      Já jsem v něm strávil 300 hodin minulej rok.
      Jak ?! Mám stroj času ?!
      Ne... hrál jsem předešlý díl CoD.
      • no Black Ops je celkem odlišný oproti MW3, ale jak se říká "kdo chce psa býti, hůl si vždycky najde", ale podívejte se na sebe, i kdyby vám DICE příští rok nabídlo BF4 stejnej jako BF3 (jako že nabídne), tak si ho stejně rádi zahrajete a budete dál nadávat na CoD. Já neříkám, že je nejlepší, ale v singlu zkrátka je a multiplayer je o názoru lidí. Buď preferujou rozlehlý mapy s technikou, nebo spíše uzavřenější, ale s perfektní optimalizací. A že má MW3 zastaralej engine? Vždyť u toho vašeho slavného FrostBite 2.0 nejde ani zničit židle pomocí granátu!!!
  • Cod 9 není nic jiného než levnej titul,kterej se snaží tvářit jako AAAAAAA hra.
    Slaňování,řízení člunu,střílení z vrtulníku, "nenápadné" plazení se pod auty,střílení z AC130,efektivní slowmotion čištění místností,jedna nutná sniper mise..atd....to všechno už jsme viděli..několikrát....jsem rád,že to utrpení a recyklace všeho po 4 hodinách na normal skončilo.
    4/10
    • A multiplayer 10/10. Samozřejmě prodeje, který BF3 nikdy mít nebude.
      • Jasně..pro lidi co neuměj mířit je multiplayer 10/10
        • Ono se tam vlastně střílí samo, co? Ta hra nemá v MP vůbec konkurenci a i kdyby prodávali pouze MP, tak se toho pořád třikrát víc jak BF3.
          • a CS 1.6 je co ?! .. i když, počkat vlastně CSko nemá žádnou konkurenci, to se dostalo někam, že se o tom MW ani nesnilo .. a to nehraju ani jedno.. já jsem BF3 player ^^ (což je trochu jinde v MP)
            • Jazz
              Ne, chlapečku to opravdu nepohřbilo... *6*
            • *pohrbilo CS
            • lol co tady meles? uz CoD2 pohrbilo jak v poctu hracu tak v turnajich...
          • a víš že jo ? většina lidí to hraje jen s těma killstreakama..a ty většinou střílej,nebo vybuchujou samy..to že se toho prodá 3xvíc,což se neprodá,neznamená vůbec nic :)
            • ano smích...jsi re*ard přečti si znova co jsem psal
            • pro lidi co neumej mirit? je videt, ze si o progaming ani nezakopnul. Chtel bych te videt proti nejlepsim tymum sveta :D by sis vubec neskrtnul. Sorry oni vlastne neumi mirit i presto, ze MW je hlavne aimovka plna reflexu.....smich
            • Zatím je to asi tak 1:5, takže možná toho bude víc. Prodeje samozřejmě znamenají také dost.
          • Pocčet predaných kopií a kvalita hry je ale iná vec
            • Svojim komentom som necel povedat ze je MW3 vyslovene zlá hra len som chcel podotknúť, že vyššie predaje MW3 oproti BF3 nemusí hned znamenať že MW3 je lepšie ( a podla mna nie je, aspon čo sa multiplayeru týka )
            • http://bit.ly/v5GmRk
            • odpurci cod sou po celym svete. jen se koukni na metacritic. Kdyz si proctes ty negativni recenze od useru tak zjistis ze to nejsou hateri ani bf fans ale jsou to lidi z rozumnym nazorem. Kdyby to bylo slavny tak vsude tak vyvojari na twitteru nebrecej jak je ta hra dobra a nezaslouzej si od hracu tak negativni dopad. Hra ma prodeje kvuli americe, kde tu hru na xbox kupuji deti od 10-17 jak na bezicim pase. Jednoduse pro to, ze jina hra je pro ne moc slozita a nedokazali by se u ni bavit. http://cache.gawkerassets.com/assets/images/9/2011/11/96e9589597a30d56f1ac699ced9d0ccb.jpg Tohle je panove minimalne 50 procent komunity cod
            • Jak píše Dasad. Můžeš si o tom myslet, co chceš, ale ta zášť proti COD je hlavně v ČR. Ta hra je skvělá a zaslouží si to. Prodeje to pouze potvrzují. Která jiná dobře prodávaná hra je špatná?
            • Presne tak, u cod uz to nikdy nebude kvalita hry= prodeje. Protoze tezi z kvalitni serie, ktera predvedle neuveritelne prvni čtyři/pět dílů. Teď už se veze jen na dobrym jméně a ovečky nakupujou.
            • ne tak úplně .. *3*
  • morik
    Tak jednu etapu života máme za sebou, obě hry jsou totiž vydány a nyní nás čeká pouze konec světa v příštím roce a konec světa v roce 2038.
    Já bych osobně BF a CoD dal osmičku. Myslím, že takové dvě osmičky by se vedle sebe pěkně vyjímaly, ( ne, nesouvisí to s Heil Hitler ) protože by se obě strany fanoušků uspokojili, protože co je krásnější než remíza, že?
    • mně se víc líbí, že MW minions můžou prasknout vzteky xD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit