Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak u tohodle sem se fakt pobavil *1* autorovi palec nahoru... super recenze...a ta hra taky nevypada zle..
  • zdeeneek
    *1*
  • Skvělá recenze na skvěle vypadající hru! Bravo!
  • Kluci z games odvádějí špičkovou práci, mají skvělý podcasty a ke svému webu přistupují zodpovědně, profesionálně, ale zároveň s nadhledem a příjemně lidsky. Tato recenze přesně vystihuje tento web. Web na který můžeme chodit a bavit se zde zadarmo. A přesto se tady najdou blbečci co si potřebují plivnout. Určitě to Lukášovi zabralo hodně času dát tohle dílko dohromady a já jsem rád, že ten čas do toho dal a já se 6 minut bavil. Na druhé straně tady máme pitomce, co obětovali svůj čas aby si tu pohonili ego. Jejich ztráta:) Palec nahoru Lukášovi a celé redakci za super práci;-) A hanba všem co používají adblock; na gamesech vypnout a klikat:) jsou tady navíc reklamy šitý přímo na hráče, tak se tomu nevyhýbejte :)) (teda krom té reklamy co se tady objevuje ve videích na přibrání 6kg svalů za 4 týdny :D a ikdyž fitness mám rád, tak sem mi to vůbec nepasuje.. nehledě na to, že to je to blbost :D... ale to už jsem odbočil... Games rulezzz ;-P
  • Mám rád videorecenze na Tiscali, ale tahle pro mě byla jako korunovaná královna. Vážně vtipně udělané a nápadité. GOOD JOB.
  • maros.goc
    ocenenie za originalny pristup k recenzii? :D lol :D
  • tomas.vedra
    Gratuluji autorovi za originálně zvládnutou videorecenzi.
  • maros.goc
    urcite to nebolo pre recenziu napisana piesen...na 100% len prevzaty hudobny podklad
  • maros.goc
    klobuk dole maestro!! :DDD toto bola snad najlepsia videorecenzia aku som kedy videl :)

    ...hra je uplne na shit, ale recenzia je bohovska :)
  • MARTASLJ19
    Grygar opäť ukázal, že v hernom priemysle nemá čo robiť, Superstar je vedľa - vypadneš v prvom kole......Toto už nie je normálne preboha živeho...Z tohoto webu sa stáva paródia na hry...Si robte srandu na hovno.sk...Ste seriózny web, alebo zamestnávate komediantov čo nie sú vtipný?
  • Doufám, že se tu ještě nikdo neptal, takže se zeptám já.

    Bude ta píseň ke stažení?:D
  • Skvělý originální nápad na recenzi. Já ale hlavně žasnu, jakožto muzikant kytarista, nad kvalitou hudebního podkladu! Zajímalo by mě, jestli byl vytvořen pro účely recenze, nebo jestli je to nějaký stáhnutý backing track. Doprovod je totiž uděláný neskutečně kvalitně a provedený evidentně profi muzikanty. Celek potom působí uceleným, dynamickým dojmem. A celé to skvěle šlape. Např. kytarová sóla jsou obdivuhodná. *6* *6* *14* *14*
  • *15* To mají kluci dvě hodiny zpívat? Na Petr Poláčka a hanácké popěvky bych byla tuze zvědavá.
  • http://janchor.bandcamp.com *3*
  • Tak videorecenzi sem nedokoukal a nebylo to kvůli hře.
  • Chlapče ušatá, z videa kvality tohoto titulu rozhodně nepoznáš. Nezbývá než si ji zahrát. Klidně si ji upirať a až poté kup, ale uvidíš, že budeš muset vzít svůj názor zpět. *3*
    Uniká ti totiž zásadní věc, která dělá tu hru takovou jaká je a to je způsob vyprávění příběhu.
  • Matthew1J
    Tak to nemá chybu *14* ... To je snad světový unikát ne? Za to by jste měli dostat minimálně nejaké prestižní ocenění.
  • Jedna z nejlepsich odpocinkovych strilecek za poslednich nekolik let. Howgh!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší