Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja to mam kupene uz dlho, ale caro z povodnych dielov sa nejako vytratil, grafika na dnesnu dobu sa mi nepaci aj hratelnost sa mi velmi nepozdava, este by som napisal ze lepsia hratelnost bola v rannajsich fazach early access hoci to trhalo, finalna verzia mi vobec nepada a neseka ... vsetko na full i74790K a gtx 970
  • Corvus
    Aniž bych do někoho chtěl rýpat, tak mě osobně tenhle projekt smrděl od prvního zveřejněného obrázku... A můj dojem se potvrdil.
  • Treba bude :P
  • Odulin
    Souhlas. Jestli se jim to podaří dát nějak technicky dohromady, tak do toho půjdu. Ta zábavná carma hratelnost tam pro mě prostě byla. Tak nezbývá než držet palce, byla by to trochu škoda.
  • vzhledem k tomu, jak to dle recenze dopadlo, bych spíš preferoval druhý díl.
  • :D každý den není posvícení.
    Na druhou stranu, proč své prachy nevymáháš zpět? Já bych to zkusil reklamovat.
  • Přesně dle mého očekávání, ani po vydání se nedočkám spuštění hry od doby kdy jsem zkusil neotexturovanou alphu. Ale jistý pokrok tu je, ne že ne, už to neháže žádnou hlášku ani protivný zvuk, jen okénko "připravuje se spuštění hry", asi se řídí oním "naděje nikdy neumírá" a hráč tak platí za hodiny a hodiny kvalitní čakající zábavy doufajíc, že jednou se to třeba spustí. Děkuji, už se těším na přispění na další projekt, peníze se přece musí točit, třebaže v hajzlu.
  • RedEagle
    Viac by ma potešilo keby niekto z novou a lepšou grafikou vydal hru Interstate 76 . Ked už automobily tak poriadne.
  • Pětku si tento paskvil snad ani nezaslouží. Kdo si chce zahrát Carmageddon, tak ať si dá orig jedničku a ne tento zmršený amatérský humus. Sebelepší optimalizace tu hru nezachrání, kdyby to vyšlo před 10 lety, možná by to bylo o fous lepší.
  • A kdyz mi ta hra jede bez problemu, tak si mam pricist kolik bodu pane Slavik ?
  • prudislav
    řek bych že to bude ideální kandidát na vánoční steam slevy jestli se jim do tý doby podaří vyladit framerate. A podle toho co píšou na Carma-foru a na steamu tak na to maj i speiální tým co to má řešit tak uvidíme
  • Odulin
    Škoda. Chvíli jsem zkusil a ta hratelnost tam je. Veliká škoda té technické stránky.
  • prudislav
    Výborná hra a skvělej remake prvního Cara ve chvílích kdy běží v pohodě (kupodivu na mý GT740M to je celkem často) ,ale pak se někde přiškrtí fyzika která zmrví framerate na zbytek závodu. Grafika vypadá přesně jak slíbili v KS takže v tom problém nemam. Hratelnost je přesně taková jaká má bejt a jsou tam i zajímavý nový režimy
    Snad se jim to povede opravit - za mě 8/10 pokud se jm podaří opravit optimalizaci,
  • jebus
    Podle sebe soudím tebe? Absolutně jsem neměl v úmyslu kohokoliv urážet, pokud tak píšeš příspěvky ty, je to tvůj problém, ne můj.

    Moje hodnocení se naopak týkalo toho, co potvrzuješ sám. Reincarnation připomíná spíš vymoddovanou hru z devadesátek, nikoliv autonomní, vizuálně originálně pojatý titul, který alespoň vzdáleně připomíná třetí tisíciletí.
  • Takze souhlasis s redakci, ze je lepsi nekupovat kvuli nedodékum? :-P
  • Jj souhlas. Kolem 70 procent na steamu byva vetsinou tak 50-60 na metacritics
  • Ted su nejsem jisty ale nebyl v kazdem carmagedonu hlavni zavod s dojetim prvniho do cile s tim ze se tam hlavne mastilo a do cile se dojet nemuselo?
  • nightborne
    "Nemusí sem nutně patřit hry s opravdu vážnými problémy v hratelnosti nebo technickém zpracování, jak tomu obvykle je. I zdánlivě bezchybná, ale bezkrevná a nudu vzbuzující hra si zaslouží průměrné hodnocení. Dá se hrát, ale pokud najdete podobnou a lepší hru, rozhodně jí dejte přednost."

    To mi k tomu prostě sedlo. Protože herní kvalita tam vcelku je, že ano, akorát hrozná škoda tý technický stránky =).
  • MickeyMutant
    Nedá mi to, ale musím znovu napsat, že při čtení recenzí mi občas činí problém se popasovat s vaším číselným hodnocením. Jan Slavík o novém Carmageddonu napíše, že je v otřesném technickém stavu, že podobně příšerně se hýbající hru nelze tolerovat, že v zalidněnějších scénách akce padá k jednocifernému FPS a na konci dojde k logickému závěru, že hru v podobném stavu nelze doporučit. Naprosto pochopitelné. Závodní hra prostě nemůže probíhat formou slideshow, to by se dalo s přimhouřením obou očí tolerovat snad u logické hry, adventury nebo tahovky.

    Následuje pětka, což je známka Průměrná, stojící mezi Dobrou šestkou a Otravnou čtyřkou. Možná by opravdu stálo za úvahu opustit stávající bodový systém, když se vám ani u podobně pokaženého remaku nechce udělit nějaké trochu textově korespondující číslo.
  • nightborne
    Nejen podle tebe... "parádní" bych možná nepoužil, ale určitě splňující očekávání a příjemně zábavná. Jak už jsem psal, nebejt tý otřesný technický stránky, byla by tam ta sedma určitě =).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit