Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vogon
    Tipy na to, jak nevypadat, jako hlupák na internetu:
    1)Mé oblíbené : "Recenze začíná až pod číslem.".
    2)Recenze a hodnocení prezentuje názor JEN A POUZE autora, nikoli názor tvůj, či názor většiny. Pokud chceš vyjádřit nesouhlas, nejlepším řešením je napsat recenzi vlastní.
    3)Než něco napíšeš, tak si to přečti a oprav gramatické chyby.
  • Ristoro
    Souhlas s recenzí. Chtěl jsem si to koupit, ale samozřejmě prvně vždycky hru "vypůjčím", než se nechám napálit. Jsem rád, že jsem tak učinil, hratelnost vypadá perfektně, ale aby ba 4GB grafice hra nejela pomalu ani na medium na 60fps, to nemůžou myslet vážně.
    PS: Witcher 3 s obrovským světem bez loadingu, jede většině lidí naprosto v pohodě i na slabých strojích a Carmageddon, kde není kromě aut pomalu co vykreslovat nedává 60fps ani na GTX970-980.
  • jnsCZ
    Bude ;)
  • Ja som ziadne technicke problemy s performance nepostrehol. Ziadne fps dropy na jednociferne cisla, ziadne mrznutie obrazu. A to mam gtx960. Ale tokeny a nutene opakovanie trati vadi aj mne.
  • dex dostane 7 a tohle 5? kvalitativne si je to uplne rovny, tohle je mozna i zabavnejsi a min zabugovany,takze tohle by melo dostat 5 a dex 4...
  • Kedze neboli tlaceni do vydania ziadnym studiom ani marketingovym oddelenim mohli poprosit o dalsie peniaze ak potrebovali este trochu... backeri by to zrejme zatiahli. Ak mali prachov dost a potrebovali len trochu casu... som si isty ze fanusikovia by pochopili(hlavne po tej bete) ze hra proste potrebuje trochu viac casu. Kedze sa nestalo ani jedno neviem si predstavit velmi inu logiku toho timu.
  • Kedze ale vysla hra ako vysla nemozem sa ubranim tomu ze posledna porada sa niesla v style
    A: "Ta hra nieje uplne hratelna, to je jasne kazdemu po prvych 5 minutach"
    B: "Ale mne sa uz nechce na tom makat"
    A: "Tak skusme aspon vybrat nejake dalsie peniaze a nejak dostojne to dokoncit"
    B: "Kasli na to ovela viac z toho aj tak nevytrieskame"
    A: "A co fanusikovia?"
    B: "Co ja viem, mam dve hypoteky prachy som dostal a fanusikov je mi sice luto ale ja si nemienim nicit zivot dalsou robotou za malo muziky..."
    A: "No tak OK ved mne je to v podstate fuk"
  • Já chci recenzi (názor na hru) od Honzy Olejníka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit