Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • del0
    Error maximálně tak ve tvém mozku.
  • Ristoro
    Hra je to podle mě parádní, zachovali toho ducha série, grafiku vůbec neřeším. Jenže ta hra se hýbe hůř, než Wolfenstein, AC:Unity a Watch Dogs dohromady a všichni víme, jak špatné porty to byly. Ubisoft to třeba posr4l víceméně z vlastních peněz, jenže tohle financovali fanoušci, proto tady bude ještě větší hate.
  • ked som klikal na link tak som cakal tak 7/10 pricom som sa bal ze skoda lebo ja by som tomu dal aspon 8.

    ale 5 ma fakt prekvapilo. akoze tiez ma stve ze hra by mohla ist plynulejsie ale myslel som ze to je problem starsieho pc. mne osobne ide hra fajn ale sem tam citim nejaky drop fps (mam gtx580 :).

    pri hre som sa bavil. som rad ze znovu ozivili carmageddon ale bolo by fajn keby to optimalizovali.
    je pravda ze som asi dost velky fanusik. c1 som presiel na pc x krat a na mobile y krat, c2 trochu menej ale tie hry ma proste bavia. vzdy je to taky prijemny relax a pri tejto hre to citim podobne.

    hru som nehral asi mesiac lebo som nemal moc casu. ale mne osobne tam chybalo viac trati. prislo mi ze sa trochu moc opakuju.
    pacia sa mi nove mody (zbieranie checkpointov, zrazanie konkretnych chodcov alebo hra na babu :) nove powerupy mozu vyuzivat fyziku hry a aj to robia co sa mi paci ale prijal by som este nejake dalsie sialene powerupy. chcelo by to zapojit este trosku kreativitu
  • Když jsem řekl že to nedopadlo nic moc a je to spíše nostalgická záležitost... málem jsem se posral (neposral) z umínusování... a hle *14* *5* No neměl jsem pravdu? ono to ani navíc nevypadalo spíš na méně. Po tom co předvedli v alphách.

    Jinak ses chytl za nos? cenzore žes mi dal ban jen na 2dny? jsme jenom lidi vid. *4* Taky tě mám rád.
  • Magister_Peditum
    S Pillars je něco špatně? Jsem si při hraní ničeho nevšiml...
  • Jak jsem psal, souhlasím s tebou a je to velký problém. Nezbývá nic jiného než čekat, že se dostaví patch, který hru opraví do hratelné podoby i pro ostatní hráče a hru si řádně vychutnají *3*
  • nightborne
    Jenže to je právě ono, ty, a určitě i jiní, měli štěstí, že jim to běží v pohodě, zatímco mně to třeba běželo strašně a spoustě dalších lidí taky, včetně jiných herních žurnalistů - namátkou ze zahraniční publikace:
    "Whenever it feels like working, it delivers the Carmageddon we all now and love, but you should rather wait and hope it's all fixed before buying it."

    Což je přesně parafráze toho, co je i v recenzi na Games =)
  • Určitě s tebou souhlasím, že něco takového se stát nesmí. Moje reakce směřovala na redakci, kdy jejich do nebe vyhnaná sestava s i7 a GTX 770 to skoro nerozdýchala už na startu. Kdy uvádí že se skoro nedostali přes 35fps .. chtěl jsem sdělit ostatním, že hra umí běžet i normálně. =)
    jinak 7/10 je podlě mě akorát .. *4*
  • nightborne
    Já ti nevim, jak často monitoruješ jiný hry právě tam, ale 75% na Steamu opravdu není moc =).
  • když už tak vymodovaná dvojka, toto nemá s TDR 2000 absolutně nic společnýho... když chceš urážet tak se aspoň trochu snaž
  • nightborne
    A tak to taky přesně má být, protože spoustě potencionálních kupců by to absolutně nešlo hrát. Že máš zrovna štěstí a jde ti to v pohodě je samozřejmě fajn, ale já a mnoho jiných ho nemělo, a to se u hry prostě nesmí stát.

    Kdyby byla hra technicky v pořádku, dal bych cca tu sedmičku taky, to jenom tak pro pořádek =).
  • lol podívejte na steam recenze, mně přijde na hlavu jak si lidi přečtou jednu recenzi a ještě k tomu na games (názor jednoho člověka) a hned píšou jak je hra špatná a podprůměrná a jak se nepovedla a že další kickstarter fail a podobná moudra
  • Vážená redakce, ačkoliv se moc nezapojuji mezi pisálky do diskusí, tak mi minimálně nedalo vaše hodnocení optimalizace hry. Neříkám, že by nebylo na čem zapracovat, ale osobně žádné poklesy snímků o kterých píšete nevím. Grafická stránka by mohla být jako vždy lepší, ale Carmageddon jsem vždy bral jako oddechovku, která měla hlavně bavit a to se zde z mého hlediska studiu povedlo na lepší hodnocení. Ani v předešlých dílech nešlo zdaleka o to aby to bylo o nečem jiném. Vždy bylo na výběr, projet všechna kola, zničit nepřátelé nebo obyvatelé .. zde je to to samé + nějaké zpestření v podobě splnění i jiných úkolů. Moje i5 4670 a R9 280X zvládá hru na plné detaily ve FHD v rozmezí 35-60fps stabilně cca 45fps. Netuším kde máte chybu v PC, ale ve hře to nejspíš taková chyba nebude. Nechci tímto říct, že hra je TOP, ale jako relax zcela plní to, co jsem osobně očekával a chápu že mnozí nebudou souhlasit. Nemusí .. jen tím chci říct, že by hodnocení her mohlo být poctivější, kdy může odradit spoustu potencionálních kupců. moje hodnocení je 6,5- 7/10 .. hra má co dohánět, ale taky má co nabídnout. Optimalizace není kámen úrazu a hratelnost také ne. Hru hraji na Xbox ovladači a hra funguje výborně .. mějte se a pařbě zdar! *4*
  • Já mam teda a HD5870 a mrznutí obrazu tedy pociťu ji a na nejnižší nastavení *1* , ale i tak jsem odehrál 7 stejdží. Štvě mě ale spíš otřesná nahrávací doba, čekat na závod 5 minut... Zkrátka podle recenze: Technicky na houno, ale zábavná ta hra je.
  • jeanczarny
    Recenze nikdy neni objektivní, vždycky záleží na osobě, která ji píše. Protože na to, abys něco zhodnotil musíš mít názor a ten se člověk od člověka liší. Pro zábavu a poučení doporučuji 100% objektivní recenzi Jima Sterlinga: http://www.destructoid.com/100-objective-review-final-fantasy-xiii-179178.phtml
  • jebus
    Zrovna Carmageddon je hra, která nepotřebuje fotorealistickou grafiku, ale zaslouží si neotřelou výtvarnou stránku. Což tenhle "vymoddovanej" TDR 2000 nemá. Škoda.
  • nightborne
    Recenze je subjektivní útvar, vždy byla, vždy bude. A zrovna v této snad vidíš něco neobjektivního, mimochodem ;)?
  • Neviem, kde ty a tebe podobní stále beriete, že recenzia prezentuje len názor autora?! (No vážne, kde?)
    Definícia: Recenzia je OBJEKTÍVNE zhodnotenie hotového, publikovaného diela. Jej prvú časť tvorí stručná informácia o recenzovanom diele, po nej nasleduje objektívny a vecný pohľad a nakoniec hodnotenie.
    Ak by šlo o názor autora, tak sa to volá NÁZOR a nie recenzia. Autor je profesionál a musí sa vedieť čo najviac odosobniť.
  • Keyz
    To tedy dopadlo...

    Jinak se divím, že to je vůbec na 5 - Průměrná. Takto průměrnou hru bych nehrál. V takovém lajdáckém provedení.
  • Po Pillars dalsi kickstarter error - neco je spatne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit