Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • RazorProduction
    A odpověď je jednoznačná: „Kdyby nebyla konzolí, nebyl by ani Zaklínač 3 ,vzdit to tovhle vetov prizali ze je zatim downgrade konzole *7* de im jen o zasranej zisk. *10*
    • Že jo? Jak si to mohou ti zm*di dovolit chtít dostat svoje investovaný prachy zpět + vydělat něco navíc?
    • Tak samozřejmě ti vývojáři nepotřebují výplatu. Oni to dělají z lásky a pak po šichtě si jdou sednout za pokladnu v Tescu, aby bylo z čeho zaplatit nájem. Není nad to, když desítky lidí makají roky z lásky a nikdo nechce zasranej zisk.
      • Kazdej si chce vydelat, ale kdyz ti poslu video s ferrari, ty si objednas a ja ti poslu trabanta, s tim, ze rychhlejs stejne po silnicich legalne jezdit nemuzes a z misata A na misto B te doveze taky, tak sem zvedav, co mi reknes na to, ze to zduvodnim tim, ze indie je velkej trh a bez indu by nebyl ani trabos.

        A tohle presne udelali oni. Kdyby od zacatku prezentovali to, jak to vypada ted, a narovinu rekli, ze lepsi to nebude protoze konzole, tak se sice bude nadavat, ale je to fer.
    • A o co ine im ma ist
      • Jack1947
        Blaho jejich hráčů? *7*
        • Nebud naivny a spadni z oblakov kde lietas
          • Jack1947
            Ty si vtipný čobolík co mi hezkého povíš na dobrou noc *2*

            Ten nick je velice originální *14* *5*
            • Posriatý? *1* Vždycky mě pobaví pokusy čecháčků o slovenčinu.
            • Jack1947
              Schozofrénia, nebo vy čobci držíte při seba, ne ako mi čechy posriatý. *4*
            • Vzdy ma potesi ked niekto vytiahne hentie narodnostne splechty, to len ukaze aky je primitiv.
        • walltar
          Takové blaho hráčů se zelím a knedlíkem... nejlepší to krmě.
          • *1* thumbs-up
  • A mě to zase moc těší, že hráči konečně začali trochu dávat najevo, že takhle ne ! Aspoň ti normální. A nedivím se, spousta z nich je podrážděná od Ubi a Watch Dogs. Jiné firmy takováto svinstva nedělají, poláci u mě skončili.
  • Palec vzhury!
  • Porad jen sama vymluva na konzole. Prave diky konzolim uz hry nehraju, tak at si nestezuji, ze by ho PC verze nezaplatila
  • Hra je to fajn,
    ale ty kecy to je strašné. Hlavně, že Z1 a Z2 se zaplatil a evidentně moc dobře, když si mohli dovolit udělat 3ku. Zajímavé, že Vávrovo KC se zaplatí z blbého KS. Lžou a vymýšlejí si pohádky jako v té své pohádkové grafice. Jednoduše neustáli optimalizaci. Jasně, že neřeknou "MS a Sony nám dalo hezký balík, abychom to downgradovali kvůli konzolím".

    Nevěřte polákům!
    • Magister_Peditum
      Z2 vyšel i na konzole a KC se z KS nezaplatila ani omylem. KS kampaň měla spíš jen povzbudit Bakalu, aby projekt sponzoroval i nadále.
    • Po Z1 a jeho portu na tom moc dobre nebyli a KC se z KS ani nahodou nezaplati.

      Meli to rict na rovinu, ale s uprimnosti v obchodu pocitat proste nemuzeme.
    • Vavrovo KC se nezaplatilo z KS ani zdaleka cele, nekecej
  • Aj tak to vsetci stiahnete z netu tak co sa rozdtapujete
    • Veskoslav
      Nesuď podle sebe....Pokud někdo není ochoten utratit ani 35 euro za takovou hru, tak nebude ochoten nikdy.
      • Ochota je asi tak na strane 3 percent
        • Asharak
          No, hroší než číst tuhle diskusi je stejně číst facebook komentáře typu "hlavně že si to beztak stáhli z netu". *1* Resp. i ten tvůj *7* Vůbec to neřeší problém.
          • A co chces riesit proste to tak je a nik to nezmeni leda ze by hry na pc predavali za 10euro
  • Chudáčci, člověk by jim samou lítostí ještě poslal peníze navíc :D CDP = Ubi, nazdar. Tyhle kecy aŤ si zkouší na slabomyslnější jedince.
  • Femto
    co je horší než grafika je combat. Ten se vyloženě nepovedl a je to takové máchaní o náhodě. Je to silně nepřesné a člověk to nemá v rukách.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit