Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejde mi do hlavy, že zatim nikdo nebyl schopnej vytvořit ochranu, která by zamezila kopírování a zároveň měla minimální dopad na komfort platícího hráče.

    Při všech těch finančních možnostech co maj velký vydavatelé k dyspozici Beneath the Planet of the Apes
  • Jasný no.

    Ale tak vidíš to. Gabe a další si uvědomili, že než neprodat skoro nic za velkou cenu je lepší prodat toho hodně za malou cenu.

    Kdyby to tak jen zavedli všude.
    Ale to by asi museli Amíci přestat kupovat 9 miliónů CoDu každej rok a tím dokazovat, že v určitých případech jsou lidi ochotní platit jak smyslů zbavení.
    Případně by si herní společnosti mohly uvědomit, že úspěch CoDu se nedá replikovat.
  • tak za ty ceny - viz treba modern warfare 3 - u nas 50eur, u nich v prepoctu za 250kc, to je bych kupoval jak o zavod taky *1*
  • XorxoxTalarius
    Kolik z tech piratu si hru koupilo po te co ji zkusilo? :) Kazdopadne mne mrzi ze mne Zaklinac nelaka (ac mam jednicku ve zberatelske edici - kterou jsem nikdy nehral :D ), jinak bych si ji koupil (nez nekdo zacne - ne, hru jsem nestahl a ani jsem ji jinak nezkousel).
    Az udelate dobrou strategii, mate kupce ;)
  • + kolik stála ta právnická firma, co obesílala domnělé i skutečné piráty?

    škoda prostředků...
  • kolik pirátů si asi běželo po první poplašné zprávě koupit rychle originálku? *4*
  • Jo jo. Uvědomují si důležitý fakt. A to, že piráty neporazí.
    Herní společnosti se musí zaměřit na to, aby jejich hru víc lidi koupilo, ne míň pirátlo.
    A uvědomuje si to i Gabe... Rusáci snad o nakupování her v životě neslyšeli, ale jakmile jim Gabe hodí Steam za rubly, tak se po hrách můžou utlouct.

    Jen tak dál.
  • Sympaťáci!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit