Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Blokovic
    Takže můžeme hry od THQ čekat s minimálně ročním zpožděním asi si COH 2 stáhnu než podporovat ty tupé opice od Cenegy *10* *10*
  • http://doupe.zive.cz/doupecz/starship-corporation-vas-necha-navrhovat-a-stavet-vesmirne-lode/sr-1-sc-108-a-143944

    něco na spravení nalady indie hra jestli by to tiscali mohlo uveřejnit o tomhle ale nemám na ně kontakt
  • we must fight for gamer freedom the imperium must end
  • Trol.internetovy
    Impérium vrací úder *13*
  • USER47
    I sense a great disturbance in the Force, as if millions of voices suddenly cried out in terror and were suddenly silenced.
  • Tak to zkombinuj... breč smíchy a dělej, že je to tragikomedie *15*
  • Vojta má pravdu, tohle je klasika ... jako u DNF, kopíš si krabici, hodíš placku do mechaniky a hru si stáhneš ze Steamu *15* . Ne že by mi to vadilo, já mám Steam rád... hateři *5*... Horší ale je, když si ji ze Steamu nemůžete přímo stáhnout (nepodpovaný region), ale musíte do obchodu... Aukro to jistí *1*
  • Ocelot
    To snad ne.... Zas si budu muset pirátit hry co nepůjdou koupit přímo na steamu...skvělý :-/ a zrovna Metro!!
  • Inquisitor
    Teď nevim jestli mám brečet nebo se smát. Ale asi to druhý.
  • Stormangels
    Néééééééééééé!!!!!!!!
  • smejki
    tak to je "na steamu" jak prase *1*
    ještě že sematm vyjedu do civilizovanýho světa, kde se zákazníkovi nesnažej nacpat do<>prdele ježka a zároveň se tvářit, jak moc že ho to nemá těšit.
  • Gorkan
    kdo nechává hry distribuovat u cenegy tak u mně uvidí leda tak warez verzi skoda že přijdu o multiplayer company oh heroes 2 ale ono je to přejde až uvidí poklesy tržeb v regionu vychodní a střední evropa tohle je jediná možnost nekupovat a warezit
  • Budou na steamu ale budes si pro ne muset do obchodu...
  • A jeeee takze uz ani hry od THQ nepujdou pro nas region na steamu koupit budu muset do obchodu. At se mi nikdo nedivi ze si to stahnu je to tak 100x rychlejsi nez jit do obchodu nebo cekat nez mi to doruci posta.
  • Jen víc her, které nebudou na steamu. víc povídám! ^_^
  • Chjo, škoda, radši bych to nechal v rukou Comgadu, jejich podpora, češtiny i kvalita a bohatost balení u nás nemají konkurenci, od čím víc vydavatelů budou vydávat, tím líp, ještě, že aspoň tu PC verzi Darksiders 2 mi vydají....
  • Mně je jedno kdo co přebírá, hlavně ať víc her vychází s titulkama. Jsme v české republice a já hraju jak imbecil pořád něco v cizím jazyce. Přitom čeština je mnohem sofistikovanější a zajímavější jazyk. Hlavněže to v x hrách nabídne polštinu, tak sakra kde to jsme?

    Z tohoto poheldu pro mě byla Mafie 2 v dabingu nádherný zážitek, kdy místo stupidit jako "lets go" slyšíte "jdeme kámo" ....
  • Odstup satane! *15*
  • Jeste ze uz v Cesku zadny hry nekupuju...
  • A safra.. Nejneoblíbenější distributor strikes back!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit