Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hustě krutopřísná Alžběta z Cenegy se vám směje http://twitter.com/taalzbeta. Sama se ale radši k tomu, že tam pracuje, moc nehlásí.
    budeme ji dále bezmezně milovat, protože je to holka?
    • trolo
      pre mna za mna nech tam pracuje kto chce. ked si chcem kupit eng verziu na steame a nemozem kvoli nejakej zasr. cenege tak je pre mna cenega zlo.

      keby som chcel ceskopolsku verziu hry nekompatibilnu s ofik patchami = cakat 3 mesiace na "ofik" cenega patch, nefungujuce mody atd tak si kupim hru od cenegy...
    • *14*
  • Jednou jsem tu psal, že založit úspěšnej byznys na steam hrách je sakra těžký.. ceny jdou brzo razantně dolů a prostě digitální nákup se jednoznačně vyplatí než krabicovka.. Jenže ne, ta ubohá cenega nemusí chodit daleko pro inspiraci..
    Pánové a dámy z cenegy, podívejte se na sousedy z CD Projekt Red, inspirujte se.. TAKHLE SE PRODAVAJI HRY.. né ty vaše ubohé region locky.. zaplať pánbuh, že existuje to obchodování na Steamu. Na ty vaše ceny a pohrdání omezování a flusání na zákazníky se*e bílej tesák!
    • trolo
      kludne nech si tu svoju lokalizovanu verziu nechaju ale nech aspon dovolia kupit zo steamu eng verziu a nelockuju to pre vsetkych cechov, slovakov polakov len preto lebo oni to prekladaju. co to je za praktiky ci boha. zaklinaca som si mohol kupit aj na steame keby som chcel, bez cestiny a bez mapy, mince, dvd, soundtracku, atd atd.. krabicovka zaklinaca bola ukazkova to som si musel kupit krabicu.

      ale nech tam nechaju moznost volby a nie jak tatari komunisti zasraty. fak of cenega. pojdem si to kupit na piratebay. u mad? 40€ si necham v prasiatku.
      • Taky kupuju na piratebay. *15*
        • Až si potom budeš stěžovat, že na PC vychází jen porty z konzolí, případně něco nevyšlo vůbec, tak si stěžuj taky tam :)
          • Jazz
            Na X360 a PS3 prostě emulátory nejsou, to přiznejte. ;)
            • Jazz
              Jasně, jen to zakecávej dál. *6*
            • Když chceš, tak nevěř, mě je to fuk. :-D Tobě ani komukoliv jinýmu nic dokazovat nemusím, jen říkám, že to je a že to funguje, nikomu to nenuitim. Ti pošlu fotku a pak budeš chtít abych se vyfotil i u pc jak to hraju ne? A jméno a adresu po mě náhodou nechceš ? :-DDD
            • Jazz
              Jo ?
              Tak mi natoč důkaz, nejlíp kamerou, foťákem.

              Víš, když je za programem 100000% working, tak je to funkční jak Windows 98.
            • http://xbox360-emulator.com/

              http://www.youtube.com/watch?v=nmwgof-luLk

              Mam Six-core a jede mi to, tak mi povídej, že to neexistuje. *15*
              Dřív to fakt nešlo, ale v dnešní době 6-8 jader už jo.

              to MRX : Hry mám rád, platit nebudu. :-D Mám na silný pc , mám i na hry a věř mi, kdyby šel počítač nějakym zázrakem stáhnout z netu zadarmo, taky bych za něj neplatil. :-D

              PS : Pawni mi normálně fungujou, nebo jak si to myslel ?
          • Ty jeníčku, já mám už teď emulátory na Xbox360 - XBOX 360 emulator v6.2 ( pro Dragons Dogma,... ), PS3 - eps3 v1.2.0 ( pro Heavy Rain,... ) a Gamecube - Dolphin Emulator ( jenom pro Resident Evil Remake ). A až nic nebude vycházet, tak budu dělat něco jinýho, hry hraju jenom když zrovna nemám co dělat a venku je hnusně. Stěžovat si opravdu nebudu. Zdar *5*
            • Aha, tak sorry já jsem myslel, že máš hry trošku rád :)
              Jinak je celkem sranda, že máš prachy na silný pc, ale nemáš pár stovek na hry.
              A jak to máš v tom Dragons dogma s pawnama?
            • to lumpy : To je průšvih viď ? Stačí mít High-end Comp a nemusíš mít podělanou konzoli.

              Podle tvého slovníku tě tipuju na naší milovanou menšinu, to jsou přece taky "slušný" lidi a bohatý, ale z dávek ze sociálky. Užívej si dál svůj bídnej život a neotarvuj, lůzo. *6* *5*
            • Veskoslav
              Bohatí lidé kupují hry? Proboha co ty jsi za debila, když to takto řeknu. A že nejsou emulátory, aha toho Raymana jsem asi hrál ne snu, co?
            • to lumpy : Ty retardére, tady máš odkaz :

              http://www.youtube.com/watch?v=Y6yYq95rUGU&feature=related

              V popisu videa máš odkaz jak na xbox emu, tak na ps3 emu, třak drž hubu, když víš hoovno.
              Nemel tady průjmy o bohatých a slušných lidech, mám slušnej job a peněz víc než dost, ale nejsem BLBEJ JAKO TY, abych za hry platil, když nemusim. *6* *5*
            • Ty hlupáčku, žádný emulátory na ps3 a xbox neexistujou. Jdi si k mámě pod sukni pro korunu na zmrzlinu ze chcánek a neotravuj tady slušný a bohatý lidi, co si hry zásadně kupujou.
  • Robotron3
    Vím, že je to hloupá, ignorantská, ba přímo kacířská otázka, ale stejně se musím zeptat. Proč je ta Cenega tak špatná? Ptám se, že fakt nevim, tak abych věděl :)
    • Já si chtěl koupit CoH2 na Steamu a to prý kvůli nim nepůjde. :/
    • Absence češtiny u většiny věcí, u balení člověk většinou může být rád za černobílý manuál s návodem k instalaci ve 3 jazycích a disk se hrou a taky ta blbá praktika, že hru si člověk musí koupit jako krabici a pak jí stejně provázat se Steamem, kde je taky hra pro náš region zablokovaná a tak si člověk nemůže na našem území tu hru ani pozdější datadisky nebo DLC koupit na Steamu samostatně, ikdyby jí nakrásně chtěl hrát jenom v angličtině a samozřejmě pokud je taková hra pak za 50% v akci, tak má u nás člověk taky smůlu, to přímo miluju! A navíc podpora na dvě věci....
    • Neschopná podpora, odfláknuté lokalizace, ignorování hráčů....
    • Blokovic
      Já nesnáším Cenegu od doby co kvůli jejich lenosti nejde na steamu koupit Dawnguard protože pánové místo toho aby začali překládat s pomocí XBOX verze tak si váleli šunky a když vyšel DG na PC tak nebyla čeština a já byl nucen siDG stáhnout abych si zahrál.
      • Robotron3
        Do toho sice nevidím, ale ze zkušeností vím, že právě s lokalizací bývají potíže všemožného druhu. A nemusí jít přímo o lenost. Ale nechci zase někoho obhajovat, když ten konkrétní případ neznám.
        • prudislav
          zrovna u Dawnguardu problém s lokalizací nebude - spíš je problém s dohodou mezi 1C a Bethesdou
  • Cenega, to je ten vydavatel u ktereho lokalizacni oddeleni existuje jen na papire, ze?! *11*
    • jednou za uherskej rok vydaj něco v češtině....pravda občas je to porod (např. Fallout 3)
      • Veskoslav
        To byl ale tak měsíční porod, kdy někdo zabetonoval vchod.
    • Veskoslav
      Bylo by fajn, kdyby aspoň na tom papíře.
  • Gorkan
    kdo nechává hry distribuovat u cenegy tak u mně uvidí leda tak warez verzi skoda že přijdu o multiplayer company oh heroes 2 ale ono je to přejde až uvidí poklesy tržeb v regionu vychodní a střední evropa tohle je jediná možnost nekupovat a warezit
    • Ja len dufam ze si nevydupu u THQ regionalne omedzenie pre Steam, rovnako ako to maju s Bethesdou :(
    • Hlavně, že si to umíš zdůvodnit.
  • No to snad ne. Řekněte mi, že je 1. dubna. Prosím.
  • Veskoslav
    THQ se chce asi zlikvidovat.
  • Odstup satane! *15*
  • Jen víc her, které nebudou na steamu. víc povídám! ^_^
    • Budou na steamu ale budes si pro ne muset do obchodu...
      • smejki
        tak to je "na steamu" jak prase *1*
        ještě že sematm vyjedu do civilizovanýho světa, kde se zákazníkovi nesnažej nacpat do<>prdele ježka a zároveň se tvářit, jak moc že ho to nemá těšit.
        • Vojta má pravdu, tohle je klasika ... jako u DNF, kopíš si krabici, hodíš placku do mechaniky a hru si stáhneš ze Steamu *15* . Ne že by mi to vadilo, já mám Steam rád... hateři *5*... Horší ale je, když si ji ze Steamu nemůžete přímo stáhnout (nepodpovaný region), ale musíte do obchodu... Aukro to jistí *1*
          • Ano presne tohle jsem myslel. Ja pouzivam steam rad dokonce jinde moc hry nenakupuji protoze jsem pohodlnej a nechce se mi cekat na postu nebo jit do obchodu(navic jsem zamestnanec a tak vetsinou v oteviraci dobe obchodu jsem v praci). Samozrejme mam i origin kvuli ME serii (mam rad veci pohromade a mel jsem stesti ze jsem ME odolaval do vydani 3. dilu ) A proto me stve cenega a dany vydavatel kteri si domlouvaji regionalni exkluzivitu viz. Rage, Skyrim atd. nastesti se to da obcas resit pres preprodej klicu na netu ale neni to idealni situace.
  • A jeeee takze uz ani hry od THQ nepujdou pro nas region na steamu koupit budu muset do obchodu. At se mi nikdo nedivi ze si to stahnu je to tak 100x rychlejsi nez jit do obchodu nebo cekat nez mi to doruci posta.
    • jn, pockat ty tri dny je maximalni zlo, to clovek nedokaze vydrzet, naprosto te chapu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit