Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja si myslím, že GP mali radšej inteligentnejší hráči, aj tie scénky sa tak dajú posudzovať, niektoré ma úpe odrovnali, ale tomu sa hovorí kreativita a to už mladý nepoznajú ... NECH ŽIJE COD!
  • bohužel musím naprosto souhlasit. Gamepage nikdy nebyl dobrý pořad a je to prostě osud.
  • Veskoslav
    A je nějaká antipetice pro zrušení? Pokud by Gamepage měl vypadat tak, jak teď vypadá, tak ať raději zkončí.....To, co tam předváděli, byla skutečná tragédie, která pouze parazituje na jméně Gamapage.
  • Předtím byl na internetu a byl úplně aktualní, protože nebyl na TV resp. na soukromé TV.A tam je sledovanost až na prvním mistě.Kdyby dali na net to co v TV ve stejný den tak by jim klesla sledovanost.Proto to davají na net s tydenním spoždením.
  • life28
    aby neprišli o televíznu sledovanosť
  • Veskoslav
    A? Máš se na to dívat v obotu nebo mít tv, co umožňuje zpetně pouštět programy (umí to i lepší setoboxy)

    P.S: To by se pak všichni dívali na net a to televize nemůže "zkousnout":)Proto to je tak, jak to je.
  • life28
    GamePage bola škoda, tiež som na tom vyrastal a pri mojom 32kbps internete pred 10 rokmi som bol o hrách informovaný len z GamePage a časopisu GameStar. Scénky sú trápne, ale aspoň vždy nadväzujú na konkrétnu hru a nie je to také suché. Každopádne po redesigne by relácia mohla vyjsť na svetlo tak, ako pred pár rokmi. Že je to hovadina môžu povedať len nezletilé decká, ktoré do sveta hier uviedol ubermegacool Re-Play.
  • Spades
    Já neříkám, že RE-PLAY dělá recenze pozdě, ale že je pozdě hází na net... Možná sem se špatně vyjádřil. Na televizi se totiž nedívám, a přecejen byl RE-PLAY předtím na internetu, tak nechápu proč je tam hází tak pozdě.
  • life28
    jedna vec je získať hru na recenzovanie aspoň týždeň dopredu, druhá vec je ukážka obrazového materiálu keď máš embargo a ďalšia vec je natočenie celého dielu, strih, dabing a podobne. Skús sa zahrať na redaktora a spraviť videorecenziu.
  • kdyz sem byl mladsi tak sem obcas kouknul na GP a ted necumim ani na gp ani na replay, sem tam se kouknu na GTTV to je asi tak vsechno :D
  • Spades
    Je to sice škoda, ale teď už to nějak neřeším. Co mi víc vadí je to, že teď není žádnej pořádnej pořad na internetu... RE-PLAY je horší jak předtím (ti moderátoři jsou nafacku, a už taky začínaj být stejně trapní jak GamePage), a indian nebyl nikdy kvalitní pořad.
    Kdyby RE-PLAY dával svoje reportáže alespoň včas (hodina až den po vysílání), tak neřeknu, ale týden? To si už rovnou můžu pouštět recenze od zero punctuation...

    EDIT:
    Chtělo by to konečně pořad, kde by moderátoři nebyli rádobyvtipní, ale profesionálně recenzovali hry. Bohužel toho se asi nedočkáme, protože to není kchůl, a dětičky by se na to nedívali...
  • Hyperaktivne decka z Facebooku si myslia ze vsetko dokaze vyriesit peticia...
  • Tak já nesleduju už ani jeden takže pokud si tady někdo něco leští pak jste to vy pane :)
  • Veskoslav
    Gamepage bohužel šíleně upadl, podobně jako upadla Médůza. Když jsem byl mladší, sledoval jsem oboje pravielně, teď jsem se po letech podíval na Gamepage, srovnal s Re-play a Gamepage poslal do pekel. A o Medůze raději ani nemluvím.
  • Žádná škoda, byla to trapárna... *13* *13* *13*
  • když si ho někdo leští nad replejem, tak se nedivím takovýmto komentářům...
  • JohnyTheZik
    prijde mi trochu smutny hanit GP.. preci jenom taky jsem to sledoval par let a ackoliv scenky byly obcas trapny, tak je to porad kus detstvi..

    no nic, na tv uz tolik nekoukam a popravde re-play ma sice vcas recenze apod., ale obcas to taky prehanej a nekdy je to podobne trapny, jak ty zminovany scenky v GP.. Takze skoda, ale co se da delat..
  • už je i petice http://www.ipetitions.com/petition/petice-proti-zruseni-poradu-game-pagepetice-proti-/
  • Tak už nám zbývají opět jenom 2 herní pořady...
  • Já toho dost lituju, protože Game Page bylo moje mládí. Vzpomínám, jak jsm si díly nahrával a v úžasu občas pouštěl, protože v té době jsem neměl ještě na hraní nějakou mašinu. Vzpomínám, jak pouštěli videa z Madden na tehdy nové konzole. Vzpomínám, jak a co říkal moderátor, když uváděl nové PES. Vzpomínám na všechno možné.
    Je to škoda, protože teď fanboyové Re-Playe začnou vyřvávat do světa, jak je ten jejich pořad skvělej
    Jediný, co mě štvalo, byly ty jejich někdy trapný scénky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit