Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paulcz

    Od Amanity si už nic nekoupím, jak jednoduché :)

  • Paul_cz

    Další důvod proč si Vávra zaslouží respekt. Ten raději pošle vřískající outrage factory do háje než aby kvůli nim ničil vlastní dílo. Amanita mě zklamala. Měli vysvětlit, že o žádnej rasismus nejde, že Chuchel je koule prachu a nemá s americkým otrokářstvím nic společného.

    • iSpirit

      a pak tě okrade. Borec ten Vávra 😂

      • Paul_cz

        Nevím o čem mluvíš, mě nikdo neokradl kromě dvou šmejdů, co mi ukradli kolo, když mi bylo 9.

    • Ono taky záleží jak moc máš na výběr, že jo.
  • Jack1947

    Vyvojáři by měli být neustupní a neslevovat, "nelíbí se nekupujte ? takhle to myslím razí EA"

    • NEkromanT

      No paralela s EA by se dala použít jen pokud by tohle řekli s tím, že by předtím prohlásili, že ve hře nebude použitá černá barva, aby jejich hra nebyla spojována s rasismem. 

      Ale jinak jo, stačilo by prohlášení pro koko*y, že jde o uměleckej záměr, kterej nemá nic společnýho s realitou nebo názorama autorů a nechat to být. Prokázat jinej záměr je na "žalobě", ne na tom kdo se brání. Jen, no nevím jestli přímo vytvořili, ale dali význam nesmyslnýmu precedentu.

      • Jack1947

        Veškerá další reakce by se nehodila do "slušné" diskuze popirála by lidské svobody a dobré mravy ale přesně no.

        Taky si nějak dupnout a nenechat jednat nějakou menšinu...

  • Tak, ještě označit skřítka ze Samorostu za člena Ku Klux Klanu, a máme to všechno.

  • SalemCZ

    Nevíte jestli už je petice za zachování původního vzhledu?

  • Hidden

    Amanitu chapu, ale lidi fakt uz nevedi co by jeste vymysleli, ze by je mohlo pohorsovat a mohlo by byt povazovano za rasisticke, aby mohli vriskat na tech internetech.

  • Mart9

    Na jednu stranu se to dá pochopit, když chce být Amanita ta hodňoučká a mírumilovná firma. Raději to přebarví, než aby šli do konfliktu s těmi rasisty, kteří tam vidí černocha. Na druhou stranu jsou to slaboši.


    Tak jako tak je to smutná doba.

  • drasta

    Triggered!!!

  • kkING

    To je tak kryptofasisticke ...😂

  • SalemCZ

    tak ten chumáč chlupů je teď ze zrzka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit