Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • VortexCZ

    Ale co teď bude s ostatními černochy? Taky se budou barvit na oranžovo?

    Prostě tohle je tak totální nesmysl a fakt mě mrzí, že Amanita podlehla stejně, jako kdysi Capcom, kde v RE5 museli v lokaci africké vesnice přidat na cca dvacet černochů jednoho bělocha, aby se aktivisti náhodou nevopupínkovali.

    • Jack1947

      O tomhle jsem neveděl nějaké bližší info by prosím nebylo ?

      • VortexCZ

        něco málo je tady https://bonusweb.idnes.cz/kontroverzni-temata-ve-hrach-terorismus-nasili-rasismus-i-sex-pvk-/Magazin.aspx?c=A150727_232220_bw-magazin_bze

        • Jack1947

          Vlastně když o tom tak přemýšlím tak jsem to četl ale nedá se to srovnat s dnešní pomatenou dobou.

          • VortexCZ

            No, je mi úplně na blití, kam tohle všechno spěje. Amanitu mám díky tomuhle na blacklistu a nic od nich kupovat nebudu.

            Ať si radši preventivně přebarví všechny svoje postavičky a tomu skřítkovi ze Samorostu by měli radši rovnou dát ručník na hlavu a na bradu plnovous, aby to bylo just korektní.

            • Jack1947

              Ovšem tahle poza mi taky příjde poněkud na hlavu.

  • Ako sa moze chuchel spojovat s rasizmom ked nejde ani len o cloveka ? Myslel som, ze rasizmus sa viaze len na ludi... V tom pripade nemam rad ciernu dominanciu hernych konzol. 

  • jenda84

    Amanita Design - chápu, že kvůli prodejům a kvůli obavám z ignoru ze strany zejména US zákazníků to byl asi logický krok, nicméně je to FAIL a mrzí mě, že jsem si Chuchel pořídil. Jestli to tady někdo  z Amanity čte - jděte se vycpat borci, jste poserové, co se nechaj semlít timhle novodobym shitem a obrácenym rasismem. 

    • Lepe bych to nerekl. Kazdej ustupek tyhle sjw rakovine jim dava jenom vetsi moc.

    • Nemyslim, že jde o obrácenej rasismus. Jak říkaj - chtěj mít Chuchla pozitivního a ne, aby se o něm mluvilo jako "o té hře s černouškem". A taky si myslim, že jim jde hlavně o peníze. Na druhou stranu je prostě oranžovej hnusnej (a určitě tím urazí toho Trumpa, jak tu někdo psal :). Možná měli sáhnout po nějaké lepší barvě. Tmavě modrá by byla v pohodě. Myslím si jen, že prostě zbytečně se bojej, že jim to může finančně uškodit. Ono se to třeba na Androidu nijak zářně neprodává, pokud jsou ty statistiky tam pravdivý a asi se tohodle lekli. Zvláštní na tom je, že fakt nepodlehli nějaké kampani... přecejenom KC:D zažilo docela shitstorm kvůli neexistujícím černochům v českém středověku a vykvákli se na to. Jedinej černoch tam byl v questu s halucinacema. Možná si z toho měla i Amanita udělat legraci a neřešit nesmysly. Ale asi fakt - prachy jsou prachy. :-) 

      • toka

        Je to obrácený rasismus. Oni efektivně diskriminují černochy tím, že přebarvili postavičku na oranžovo a ještě k tomu dodávají, že černá být nemůže. Jestli tohle není diskriminace na základě barvy pleti, tak co?

    • Nemyslím si, že jde o prachy, spíš fakt nikoho nechtěj ranit. Navíc SJW hry nekupují.

      • Sr_Lobo

        Upřímně koho tohle raní ten by měl jít vyhledat odbornou pomoc, protože až ho potká v životě něco opravdu špatného, tak půjde asi rovnou skočit pod vlak.

  • Zaho
    Alespoň jsem se dneska zasmál. Děkuji
  • Rozumím tomu, že existují skupiny lidí, kterým ta černá kulička s oranžovou tlustou pusou připadala jako karikatura černouška a že jim to může vadit. Že to tak prostě cítí, že se jich to dotklo, a že to třeba nemyslí politicky. Ale nepochopim, že na jejich "tlak" vývojáři kývnou. Vždyť i slepec musí vidět, že vyladěnej design Amanity to totálně zmrvilo. Já když to v deset večer četl na jejich instáči, tak jsem si myslel, že je to předvánoční žert a až ráno pochopil, že to myslej vážně a že ho změnili všude i ve videích. Jak Stalin když mazal lidi z fotek... Tím krokem se spíš přiznali k nějakému rasismu - protože kdyby to nemysleli rasisticky, tak to přece nezmění a stojí si za tím, že je to prostě roztomilá koule chlupů a ne ošklivá karikatura černouška se špatným chrupem... nebo nevím. Fakt je mi líto, co udělali. Pro mě je chuchel černej. Jestli si vývojáři spočítali, že jim to v Americe zvýší prodeje, tak ok. Peníze jsou to hlavní a z něčeho žít musej, ale trochu se obávám, že zbytečně podlehli tlaku menšiny internetových prudilů. Já do dneška neslyšel o tom, že by barva Chuchla někomu vadila...

    • celoush

      Já respektuji, že vyslechli nějaké názory a rozhodli se nakonec udělat takhle radikální změnu. Rád bych se tu s vámi bil do prsou, že zbytečně vyměkli, ale já jim asi rozumím. Nicméně to připodobňovat k praktikám Stalina a obviňovat rovnou vývojáře z přiznání k rasismu ... to už zase nedávám já.

  • Skuteční rasisti jsou ti, kterým chuchel vadil. To oni rozlišují lidi podle barev.

  • Lezov

    tak tohle mi hlava fakt nebere. spojovat chuchla s rasismem může jen naprostá dutina. 

    kam ten svět spěje? chuchel je rasista, kodiaq rs má čtyři! válce, v kingdom come chybí černoši, R6siege má nevhodnou výzdobu map. lidi vzpamatujte se!!!

  • ringmancz

    To abych svůj Level s černým Chuchlem na obálce dobře schoval.

  • NEkromanT

    představ si, že máš svůj život tak prázdnej, aby tě trápily a řešils takovýhle p*čoviny...

  • skaven

    a oranzovi ludia ? napr taky Trump? tiez by sa mali ozvat


Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit