Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Baldurs Gate online to by byla pecka ;)))
  • Uff, cože? Nechcete abych začal slintat už teď, že ne?
  • Taková HD edice by byla super. Další díl proč ne, jenom aby se nesklouzlo ke konzolovitosti a přílišné snadnosti.
  • MrSanta
    Wasteland 2 "na cestě" - top down/izo pohled, skupina gerojů a taktické tahové, kurwa tahové *1*, boje a teď snad ještě remake/restart Baldur's Gate... To je snad až příliš krásné, aby to byla pravda...
    • remake ani restart proboha nee....při tom dnešnim honu za penězma by to jedině zvrtali a to si Bhaalpawn prostě nezaslouží
      • MrSanta
        Samozřejmě když myslím remake/restart, tak myslím kvalitní remake/restart. Prostě upgradnutá grafika, UI platné k dnešní době. Hodil by se i dabing při zachování rozsahu dialogů jako tomu bylo v původních hrách. Prostě něco, co asi nikdo nikdy neudělá. Grafika by m bohatě stačila v podobné kvalitě a stylu jako je např. toto: http://www.grimdawn.com/screenshots/2012-03-01_forgottencellar01_lrg.jpg, http://www.grimdawn.com/screenshots/2010-08-19_barricade01_lrg.jpg
        • Cahir
          Já bych tedy bral regulérní další díl, resp. restar, ježto znám BG1 i 2 jako svý boty a přestože mě myšlenka na zahrání v moderním kabátku láká, ochudil bych se o potencionálně zajímavý příběh a postavy. Pro ty, kteří mají ságu prošlou křížem krážem by to byl opravdu dost ochuzený zážitek.
          • smejki
            slovo potencionální bych zrovna od tebe nečekal, padre
            • Cahir
              Vím, že je to prznění češtiny, ale tak nějak jsem si na to slovo navykl a když si nedávám pozor nebo nepíšu něco do školy, vždycky mi proklouzne. Tak snad mi POTENCIÁLNÍ výskyt tohoto nesmyslu příště odpustíš, zvyk je železná košile. *1*
          • MrSanta
            Tož to chápu. Já naštěstí (?) takový problém nemám. Hrál jsem akorát jednotku a pamatuju si z ní tak nějak úplné kulové. Na oba díly se už chystám hodně dlouho a furt jsem se k tomu nedostal. Proto bych uvítal remake, aspoň by byla nějaká motivace *1*
            • MrSanta
              @Cahir: Já jsem zkoušel TuTu a na můj vkus to až moc mění herní mechanizmy. Já si rád hru nejdřív zahraju tak jak byla vyrobená a až pak případně modím. Jediné co používám u starších her jsou vylepšení grafiky (hlavně wide-screen, rozlišení, případně textury) ale jinak dávám přednost vanila verzím. A navíc se mi jednotka zdá hezčí než dvojka *8*
            • Cahir
              Musím říct, že ti to závidím, jelikož hraní napoprvé je nejlepší. Pokud o tom uvažuješ, existuje velmi zajímavý mód, který oba díly spojuje do BG2 enginu a dělá tak z nich jakýsi jeden velký balík. osobně jsem to nezkoušel (nemám módy rád, kromě těch, které opravují technické problémy), ale spousta lidí si to pochvalovalo...
              http://www.pocketplane.net/mambo/index.php?option=content&task=blogcategory&id=143&Itemid=98
  • Ja jsem pro remake a to v tom smyslu udelat v HD rozliseni celou serii a zbitek nechat tak a zarucene si to koupi spousta lidi kteri BG milujou. Ja bych si to koupil urcite .... a mozna i spousta jinych kteri to nehrali a jen o tom slyseli .... pak by mohli udelat novy dil a ikdyby se to uplne nepovedlo muj nazor na znacku BG by to nezmenilo a porad by to byla moje RPG modla. Jen bych si povzdechl kluci se snazili udelali mi radost a prekvapili s remakem a to se ceni ... holt novy dil se tak nepovedl ale to mi az tak nevadi .... po tech letech se ani nedalo cekat neco s kvalitou prvnich dilu. Kazdopadne doufam ze to neni kachna a bude se neco dit protoze o remaku BG snim uz dlouho *3* Tak jen drzme palce .... tfuj tfuj pro stesti *1*
  • 3.díl?....Jednak je to blbost, protože není nač navazovat ( leda pokud by se jednalo o simulátor života farmáře, viz konec, kdy se Bhaalspawn zřekne božského dědictví a znovuzrodí se bez něj ) a hlavně ne, ne a ne, to prostě při dnešní snaze o maximalizaci zisku za cenu zkurvení jakkoliv skvělé značky nemůže dopadnout dobře...... *1* .......na druhou stranu, příběh Edwina, toho času Edwiny či Jana Jansena a jeho opic by možná nebylo marné rozvést trochu víc....:)
  • Bože bože bože ; bože bože bože bože ..... ať to nepos.erou akcí .
  • Kvůli takovejm jako jsi ty, jde celej herní bysnys do ******
  • Ringwraith
    Poznatek, co jsem našel na netu:
    Otevřete si http://www.baldursgate.com/ a zobrazte si zdrojový kód.
    Najdete tam:
    http://i39.tinypic.com/oau2ja.jpg

    (Pokud to tu už někdo psal, tak sorry, nevšiml jsem si toho.)
    • Teď jsem to zkoušel a měl jen tohle (z těch zajímavějších věcí):
      February 29, 2012
      Shadowy Figure- Raise Dead : Infinity Engine

      Take heart fellow adventurers, for you have curried the favor of Boo, the only miniature giant space hamster in the Realm!
      ...
      I can teach you how to use your wrath.

      (proč nejde v diskuzi psát html? to máte html tagy?)
    • Źe by Baldur´s gate hrdinsky povstalo opět na infinity enginu?
      • No klidně , když ARMA III pojede taky na Real Virtuality enginu .... s vyšším číslem buildu ;)
  • Amim
    Na jednu stranu se mi chce říct, aby nechali Baldur spát na pomyslném trůnu RPG (který jsem mu tímto přisoudil), ale přeci jenom ...jedná se o Baldur. Samozřejmě, že bych chtěl, aby udělali trojku. Na druhou stranu nevěřím, že by ho dokázali dostat alespoň do takové podoby, která by neposkvrnila staré díly, neb by se celkem logicky chtěli zavděčit "dnešní generaci hráčů". Nevím, byl bych hrozně opatrný a výsledek by musel být naprosto kolosální. Výsledek by musel být tak 100x lepší než (podle mě přeceňovaného) Dragon Age I.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit