Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Amim
    Na jednu stranu se mi chce říct, aby nechali Baldur spát na pomyslném trůnu RPG (který jsem mu tímto přisoudil), ale přeci jenom ...jedná se o Baldur. Samozřejmě, že bych chtěl, aby udělali trojku. Na druhou stranu nevěřím, že by ho dokázali dostat alespoň do takové podoby, která by neposkvrnila staré díly, neb by se celkem logicky chtěli zavděčit "dnešní generaci hráčů". Nevím, byl bych hrozně opatrný a výsledek by musel být naprosto kolosální. Výsledek by musel být tak 100x lepší než (podle mě přeceňovaného) Dragon Age I.
  • meli by spis udelat novou serii, BG mela krasne uceleny a uzavreny pribeh s jasnym koncem (s naprosto uzasnym vyvojem postavy od kloucka co nosi ve vesnici strazim nabrousit mece az po boha zla na konci ToB ) pritom ve Forgotten realms je prostor pro spoustu novych pribehu, zemi, prostredi, monster a vseho
  • Toho se trochu děsím. Třetí díl Baldur's Gate bych sice moc rád, ale bojím se, že by se mi výsledek vůbec nezamlouval. Druhý díl Baldur's Gate spolu s Planescape: Torment jsou, alespoň pro mě, naprostým vrcholem příběhových RPG.
    Jenže dnes se už RPG dělají poněkud jinak. Na to udělat RPG se stejně propracovaným systémem dialogů (Dragon Age a Mass Effect jsou v tomhle směru mnohem primitivnější) se stejným rozsahem a s pravidly AD&D bez nějakých zjednodušení pravidel pro méně náročné hráče a k tomu všemu i s pěkným a propracovaným příběhem, na to už dneska nikdo nemá koule, taková je bohužel doba. *7*
  • Cypri
    Pokud se toho chytnou šikovní lidé, tak ano prosíííím. Ale pokud by to mělo dopadnout jako Dragon Age 2, tak to radsi nechte tuhle značku spát.
  • Nechte stare znacky odpocivat. Prosim. Akorat z toho bude dalsi ptakovina typu Dragon Age....
    • Já osobně preferuji, když vznikají stále nové díly (i když v daleko horší kvalitě) než kdyby série umřela. Noví hráči se pak třeba vracejí k těm starým legendám . (Might and Magic) *3*
      • Asharak
        Já bych to preferoval pouze za předpokladu, že když udělali skvělou DA:O a pak nejhorší DA2, navázali by epickým DA3 a poučili se jednak z dvojky a rozšířili by a vylepšili to, co má smysl vylepšovat nebo co chybí (v DA1)... ale pokud by to mělo být od Nádherné, přes hrozné ke sr***** typu (čti osudu) FlatOut 3, tak radši pohřbít sérii.
        Pak se stane, že staří hráči začnou plakat, protože jejich staré epické legendy se staly šašky na královském dvoře nejmenovaného krále ňoumy. *16*
    • Dragon Age je jedno z nejlepších RPG tohoto typu. DA nemá na BG navazovat, ani není ze stejného světa, herní principy jsou taky jinde, ale pořád se jedná o skvělé RPG. Pokud jsi od toho čekal třetí díl BG, pak je chyba jen a pouze na tvé straně.
      • EuroSamurai
        Není to jeho vinna ale bioware a jejich PR lží.
    • BoB.2
      Neznamená že když to neumíš hrát že je to ptákovina.
      • Co je na tom k neumění?
  • Bože bože bože ; bože bože bože bože ..... ať to nepos.erou akcí .
  • Zayl
    Nechte BG v klidu spát. Spolu s tehdejší edicí DnD, stavem Forgotten Realms a super Infinity enginem.
  • Další Buldurs Gate bez BioWare? Bomba! *14*
  • Pokud by to jen predelali do HD a vse ostatni nechali nedotcene, tak by to byla bomba. Pokud chteji delat novy dil, tak nevim nevim, docela bych se bal, co z toho vznikne.
  • No klidně by to mohl být remake. Přece jenom jsem BG 1 a 2 odehrál něco hodin a musím říct, že by stačilo, kdyby uhladili grafiku. Pěkné efekty na kouzla ajinak všechno nechat, jak to bylo... to by byl remake *14* hned bych kupoval
    • Já bych to ani s upravenou grafikou nehrál. Takhle to má kouzlo starých dnů, což ještě zvětšuje zážitek

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit