Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Než remake, uvítal bych spíše restart série:) Já mám restarty rád, protože nejsem hráčem až tak dlouho a tyto staré hry jsem prostě nezažil v době, kdy byly novinkami a zpětně mě jich chytne jen minimum. Například první díly Tomb Raidera mě opravdu zpětně nebaví a tak jsem rád za restart, který mi dává pocit, že ten příběh začnu odznova,...že se neocitnu uprostřed děje (přestože na sebe jednotlivé díly moc nenavazují). Pro mě jsou prostě restarty a remaky výhodou, přestože letití pařani na ně přirozeně budou koukat spíše skrzevá prsty...
  • Baldurs Gate online to by byla pecka ;)))
  • MrSanta
    Wasteland 2 "na cestě" - top down/izo pohled, skupina gerojů a taktické tahové, kurwa tahové *1*, boje a teď snad ještě remake/restart Baldur's Gate... To je snad až příliš krásné, aby to byla pravda...
    • remake ani restart proboha nee....při tom dnešnim honu za penězma by to jedině zvrtali a to si Bhaalpawn prostě nezaslouží
      • MrSanta
        Samozřejmě když myslím remake/restart, tak myslím kvalitní remake/restart. Prostě upgradnutá grafika, UI platné k dnešní době. Hodil by se i dabing při zachování rozsahu dialogů jako tomu bylo v původních hrách. Prostě něco, co asi nikdo nikdy neudělá. Grafika by m bohatě stačila v podobné kvalitě a stylu jako je např. toto: http://www.grimdawn.com/screenshots/2012-03-01_forgottencellar01_lrg.jpg, http://www.grimdawn.com/screenshots/2010-08-19_barricade01_lrg.jpg
        • Cahir
          Já bych tedy bral regulérní další díl, resp. restar, ježto znám BG1 i 2 jako svý boty a přestože mě myšlenka na zahrání v moderním kabátku láká, ochudil bych se o potencionálně zajímavý příběh a postavy. Pro ty, kteří mají ságu prošlou křížem krážem by to byl opravdu dost ochuzený zážitek.
          • smejki
            slovo potencionální bych zrovna od tebe nečekal, padre
            • Cahir
              Vím, že je to prznění češtiny, ale tak nějak jsem si na to slovo navykl a když si nedávám pozor nebo nepíšu něco do školy, vždycky mi proklouzne. Tak snad mi POTENCIÁLNÍ výskyt tohoto nesmyslu příště odpustíš, zvyk je železná košile. *1*
          • MrSanta
            Tož to chápu. Já naštěstí (?) takový problém nemám. Hrál jsem akorát jednotku a pamatuju si z ní tak nějak úplné kulové. Na oba díly se už chystám hodně dlouho a furt jsem se k tomu nedostal. Proto bych uvítal remake, aspoň by byla nějaká motivace *1*
            • MrSanta
              @Cahir: Já jsem zkoušel TuTu a na můj vkus to až moc mění herní mechanizmy. Já si rád hru nejdřív zahraju tak jak byla vyrobená a až pak případně modím. Jediné co používám u starších her jsou vylepšení grafiky (hlavně wide-screen, rozlišení, případně textury) ale jinak dávám přednost vanila verzím. A navíc se mi jednotka zdá hezčí než dvojka *8*
            • Cahir
              Musím říct, že ti to závidím, jelikož hraní napoprvé je nejlepší. Pokud o tom uvažuješ, existuje velmi zajímavý mód, který oba díly spojuje do BG2 enginu a dělá tak z nich jakýsi jeden velký balík. osobně jsem to nezkoušel (nemám módy rád, kromě těch, které opravují technické problémy), ale spousta lidí si to pochvalovalo...
              http://www.pocketplane.net/mambo/index.php?option=content&task=blogcategory&id=143&Itemid=98
  • Uff, cože? Nechcete abych začal slintat už teď, že ne?
  • ja bych si dokazal predstavit totalni remake do 3d grafiky z pohledu prvni osoby jako fallout napr...s pozastavovanim casu preminanim mezi bojovniky ve skupine a to cely naroubovat do pribehu a prostredi puvodnich dilu ...je to extremni reseni ale mohlo by se povest :D
    • myslel jsem že tenhle smajl nepoužiju ale sem se hodí perfektně *11*
    • Takový jako ty, vedou celej herní bysnys do ****** *16* *10*
    • To je zbytečné. To už radši nový Might and magic, když mluvíš o takovém stylu. Tam už jsou ty mechaniky zažité
      • Might and magic byli sice fajn nejvic sem hral asi 7 dil ale neni to ono, nema to takovou hloubku.
        Robotron3: s minuskama sem pocital :D
        • :D Jo jo. Taky s nima pocitam. Protoze jinak by clovek vubec nemohl rict, co si mysli :)
    • Jeee to bude minusek! Baldurs Gate je prece takova modla, ze remake zname jedine, aby ta hra byla uplne stejna jako original a nezmenilo se na ni vubec nic, jinak si fanousci originalu s pohrdanim odplivnou. Viz Fallout 3 :)
    • je to jen flame spekulace ....remake v do HD s vylepsenymi animacemi a efekty by byla sazka na jistotu :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit