Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tohle uz tu bylo tolikrat, ze uz tomu nikdo neveri. Radeji si zahraju original
  • Tommybull
    Že by se můj nejtajnější sen stal skutečností? Pokračování BG rozhodně ano, jedině ale v izometrické kreslené grafice, na druhé edici AD&D, opět s tématikou Bhaalspawnů a bez přidávání zbytečných moderních prvků.
    • smejki
      BG nikdy nebylo kreslené ale předrenderované.
  • Jen to ne, boha jeho..
  • proc remake? ... ale novy dil, skvele!
  • PS: Ten rozdiel medzi fontami na http://www.baldursgate.com/ a starom webe je fakt kule rvoucí *1*
  • Při tý hudbě člověku naskočí husí kůže… Co jsem u BG strávil hodin… Jestli se z toho vyklube něco novýho, tak by to mohlo stát za to.
    • EuroSamurai
      Jop husí kuže a prapodivnej smích mě přepad :D
      • Mě spíš takovej radostnej úsměv
  • BoB.2
    Já mam radši Icewind Dale. *3*
    • Šak to je taká osekaná BG pre diablistov.
      • smejki
        a taková byla od začátku koncepce. BG série zaměřená na příběh a ID série zaměřená na soubojový systém.
        • Zaměřená na soubojový systém? P*čovina! dyk do je ten samý jako v bg akorát to nemá(skoro) příběh
      • Souhlasím. Pořád rovně a na konci nezatočit. Ale jedničku jsem dohrál no *5*
  • DarkHawk
    Radši Dragon Age 3. *3* A stejně by ten nový BG už nedělalo BioWare, tak by to nebyla taková kvalitka.
    • Klidne by to mohlo byt naopak. Bioware uz nejsou to co byvali, uz nemaji koule na to udelat hru jako je Baldur's Gate. Ale jsou tu jina studia, ktera mozna nedelaji dokonale hry, ale rozhodne maji koule na to riskovat a delat hry podle starych sablon. Prevazne jsou to studia nezavisla, kde pracuji skutecni hraci.
      • Amim
        Reakce na Robotron3 (nějak mi nejde reagovat přímo na jeho post):

        Je rozdíl nosit nostalgické brýle a mít vlastnost zvaná zkušenost.
      • DarkHawk
        ...
    • Si skutečně koleduješ o BAN.Všechno Poláček vidí.
      • nechapu proc ban? xD ale BG by uz nemela spatrit svetlo radsi at to zustane pekne mrtve at nemame zklamani :(
        • DarkHawk
          To se ani nesnaž pochopit to jsou výplody deb*lu, protože kdyby někdo dával ban za to, že se někomu líbí tamto a druhému tamhleto, tak by tady nikdo nebyl. *1*
          • ako keby ti nestacilo xx schematickych radoby rpg ktore vychadzaju, este chces aby sa tu prznili legendarne hry, preco to robis?
            • ad ten ME3: przni, kopec ludi ti to potvrdi, a som zvedavy ci si ty za 13r zapnes tvoj milovany ME, ked to je taka kuul vec ;)
              ad ostatni, stacilo sa prihlasit na forum Obsidian, ked sa pytali, aku hru cez kickstart by mali urobit pre fanusikov
            • Vsechno bylo driv ruzovejsi, zelenejsi a mnohem lepsi. A to i kdyz se treba zeptate duchodcu, babi, jak se vam zije dnes a jaky to bylo driv? Ale synu, dnes to stoji za prd, driv bylo tohle a tamto, a dneska by vas chteli obrat i o posledni korunu. No jo babi, ale to mluvite o jaky dobe, za komunistu, nebo snad dokonce za druhy svetovy valky?... :)
              A tak je to i s hrama. Za 10, 20 let dnesni generace mladochu, co ted hraje Mass Effect, za 20 let bude tvrdit, ze driv byla jedna hra uzasnejsi nez druha a ted uz to nestoji za nic :)
            • DH ma pravdu tech her bylo dost hroznych .....
            • DarkHawk
              Ale p*cu se przní. Na tebe už sem alergický, ty si jako nějaký postih. Klasik sem hrál taky dost, ale ty kecy že byly hry kdysi lepší než dneska vůbec nejsou pravda.
          • njn ale jindrovi ban nedaj ani trollum xD
      • DarkHawk
        Dobrý vtip s tím banem *1* Mám vás na párku.. Já mám radši jiné RPG.
    • Hairy_Ass
      Je otázka, zda bychom chtěli zrovna u BG stejnou "kvalitku", jako u posledních BW her. Myslím, že by si BG zasloužil spíš staromilštější přístup (tedy opak moderního trendu zjednodušování), aneb dejte císaři, co jest císařovo, a bohu, co jest boží.
    • Ringwraith
      Vyjadřuji ostrý nesouhlas.

      Nevím, jak může někdo něco takového říct, zvláště po vydání DA2.
    • rhaegar
      Jak někdo může říct radši DA 3 než nový BG.Tohle je na ban synku
  • Kvůli takovejm jako jsi ty, jde celej herní bysnys do ******
  • zrovna jsem si vcera pustil soundtrack :) nahoda? nerekl bych :d

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit