Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Osobně bych byl rád za jakoukoliv variantu, ať už remake celé BG serie včetně datadisku, aby se dali hrát na novějších počítačích, s lepším rozlišením. Ale také bych se nezlobil pokud by byl vytvořen nový díl, ale aby byl ze stejného pohledu jako staré BG.
    Rozhodně bych byl nerad pokud by se předělávalo do 3D. Už dlouho sháním nějakou hru, která by se aspoň mírně podobala právě designu a tématice jako je BG.

    Do většiny her se cpe 3D grafika, a bohužel si říkám, že čím víc se pracuje na grafice, tím míň se pracuje na promyšlenosti, příběhu aj.
    • Třeba takový NWN mi už tolik nesedl, tím nechci říct, že bych ho nehrál rád, ale i přesto mě to pořád víc táhlo k BG (designu hry bez 3D), pokud by dokazali vytvořit 3D a pěknou grafiku, ale neporušili by tím desingu BG, byl bych nanejvýš spokojen :)
      • 2D grafika je vic schematicka a nemuzes u ni nikdy dosahnout propracovanosti prostredi ve 3D. Coz ale samo chapu, ze nekdo ma rad 2D grafiku prave pro tu schematicnost. Takovy hry bych hledal v dnesni dobe spis na tech tabletech, a snad i mobilech.
    • Jo a ještě doplnění, proč cpát všude pohled z první nebo třetí osoby, když je možné se dívat i lehce z vrchu, mít přehled o okolí a ovládat si příjemně skupinku dobrodruhů.
  • Cahir
    Zajímavá zpráva. Záleží, co na tom bude dělat za lidi...
    • smejki
      prýže nějací odpadlíci z Bioware, kteří mají na svědomí i původní díly.
      • Cahir
        No, lead designer BG dělá na SWTORu, lead writer taktéž a onoho Trenta Ostera sice neznám, ale prý jde o člověka, který dělal v BW od počátku... Uvidíme, snad to nebude mít nic společného s Dark Alliance, případně s platformami typu android.
  • Odulin
    Po přečtení nadpisu mi na chvíli naskočila husí kůže:) Novej díl by víc než potěšil, ale buďme realisté, bude to nejspíš remake.
    • Asharak
      jestli mám být realista, pak to vidím na zklamání pro moderní RPG s nápisem BG3
      • Asharak
        ikdyž, to už asi zní moc pesimisticky *15*
    • ucho
      a to já bych si vsadil spíš opačně.
  • Ja jsem pro remake a to v tom smyslu udelat v HD rozliseni celou serii a zbitek nechat tak a zarucene si to koupi spousta lidi kteri BG milujou. Ja bych si to koupil urcite .... a mozna i spousta jinych kteri to nehrali a jen o tom slyseli .... pak by mohli udelat novy dil a ikdyby se to uplne nepovedlo muj nazor na znacku BG by to nezmenilo a porad by to byla moje RPG modla. Jen bych si povzdechl kluci se snazili udelali mi radost a prekvapili s remakem a to se ceni ... holt novy dil se tak nepovedl ale to mi az tak nevadi .... po tech letech se ani nedalo cekat neco s kvalitou prvnich dilu. Kazdopadne doufam ze to neni kachna a bude se neco dit protoze o remaku BG snim uz dlouho *3* Tak jen drzme palce .... tfuj tfuj pro stesti *1*
  • Jaj tak to by bylo uzasne, remake by nebyl spatnej ale novy dil 100% beru :)
    • EuroSamurai
      Já novej díl ne, BG saga je moje srdcovka a nerad bych aby ji někdo znásilnil.
  • v tomto konkretnim pripade davam prednost remaku se starymi principy neco na zpusob Halo i kdyz i svezi vitr do zatuchly plachet hrani se pocita :) navic neni treba hned delat vsechno v popularnim slovicku HD daleko vic zalezi na celkovem dojmu a stylizaci mam na mysli treba Worms Armageddon Re-volt Trine 2 nebo treba novy Deus EX
  • 3.díl?....Jednak je to blbost, protože není nač navazovat ( leda pokud by se jednalo o simulátor života farmáře, viz konec, kdy se Bhaalspawn zřekne božského dědictví a znovuzrodí se bez něj ) a hlavně ne, ne a ne, to prostě při dnešní snaze o maximalizaci zisku za cenu zkurvení jakkoliv skvělé značky nemůže dopadnout dobře...... *1* .......na druhou stranu, příběh Edwina, toho času Edwiny či Jana Jansena a jeho opic by možná nebylo marné rozvést trochu víc....:)
  • ci uz novy diel alebo remake, obidve moznosti su super!
  • Můžete mi někdo vysvětlit kdo vlastní značku Baldurs gate? Ono je to trošku složité ne? Paťří to pod Dungeons and dragons? Je to nějak navázaný na Forgotten realms a Neverwinter nights (které jsem hrál), či Icewind dale? Nějak se trošku v tom ztrácím

    Rozhodně až bude čas chtěl bych si BG sérii zahrát (možná i Icewind). Zkoušel jsem to už jednou, ale jak k tomu nemám nějaký nostalgický vztah (třeba Gothic 1 nebo Fallout), tak se mi starší hry hrajou těžko...
    • Myslím, že BG patří Atari.
  • ja nevim, BG jsou moje nejoblibenejsi hry a oba dily i s datadisky jsem dohral nescetnekrat, ale nejak neverim ze to bude jeste ono

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit