Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je zbytečné to tahat na vysokou školu, ať si založí nějaké kurzy nebo soukromou IT školu (umělecké školy jsou už přece taky) a bude klid.
  • Trisska
    Tak něco jinýho je sportovec, herec nebo zpěvák, kterej projevuje nějakej talent a nadání, něco jinýho je člověk, kterej sedí celej život u kompu a nic jinýho neumí než hrát hry, a pak to ještě půjde *jakože studovat* na univerzitu. To už je trochu moc, ne? Beztak ty největší herní legendy jsou vždy od lidí, kteří si všechno nastudovali sami a k úspěchu je vedla vlastní snaha a nadšení pro věc.
  • Amylee.Anderson
    Po 13 letech studia bych studovala něco hezkýho :)
  • Co by si tam dělala, prosím tě. :D
  • No jako upřímně jenom to ne! Výsledkem bude akorát brutální nezaměstnanost absolventů, protože tam pujde spousta lidí se ulít a žrát místa skutečným nadšencům. Toho koho to skutečně zajímá se v daném oboru (herním a nakonec i ostatním asi) dokáže prosadit naprosto v pohodě i bez toho, jde o nadšení. Akademickou půdu do toho fakt není nutné tahat.
  • Amylee.Anderson
    Tak šup, ať je to příští rok, ať se můžu přihlásit :P
  • Kr.Pa
    Sportovci, herci, zpěváci a filmaři jsou taky jen lidi pro tvoření zábavy. Ale taký mají trenéry a učitele. Takže v čem je problém?
  • Ak dokazes ospravedlnit existenciu fimovych, divadelnych, hudobnych... skol tak mozes dokonale ospravedlnit aj existenciu skol zameriavajuce sa na herne medium.

    A zrejme si vysoku skolu nevidel ani zrychliku, pretoze taketo romanticke predstavy som aj ja mal po skonceni strednej, ale velmi rychlo som zistil aka je to tupa institucia, kde 90% je len balast na zarabanie penazi, a ten kusok co ostane su mozno naozaj ludia ktory sa mozu opravnene titulovat.
    Rad by som videl najdrahsie skoly na svete na poprednych miestach, ci sa tam te romanticke presdstavy stavaju realitou... ale to by som musel byt milionar.
  • GlaDOS
    Možná ti to ještě nikdo neřekl, ale dokonce existují videoherní školy, jako je třeba DigiPen. To je síla, co? SVĚT MÍŘÍ DO ZÁHUBY.
  • Veskoslav
    Užitečné věci? Důlěžité věci? Ach ty naivní....2/3 věcí, co se naučíš jsou naprosto nepoužitelné, protože buď po vystudování je nebudeš už nikdy používat nebo jsou zastaralé. A mimoto, proboha pro společnost? Studuji pro sebe, společnost je mi popravdě ukradená, ona za mě pracovat nebude a v nynějším stavu ani na ten důchod mi nebude dávat, protože populace stárne. A mimochodem huso, díky těm "hloupým" IT můžeš tady psát. Tak s prominutím drž hubu;) I takový lékař a právník mají doživotní školu, protože prostě jejich znalosti jsou každý rok už zastaralé nebo se mění postupy a v případě právníků i zákony a sbírky zákonů.
  • Na vysokých školách se učí zásadně jen hovadiny co nemaj s praxí nic spolecnyho *3* Jestli využiju desetinu toho co mě učí, budu se divit...
  • To si teda pořádně naivní. Na univerzitách se učí i takové hovadiny jako filosofie, romistika, nějaký kulturní a jazykový blbosti atd. Oproti tomu jsou herní a IT obory raketové inženýrství.
  • Trisska
    Videohry jako studijní obor, cože? A já vždy žila v domnění, že se na univerzitách učí věci důležité a užitečné pro život a přínosné pro společnost. Doktoři, učitelé, právníci, vědci... Od teď to budou nějací hloupí ajťáci a herní maniaci? Ach jo, kam ten svět spěje. *9*
  • Skvělý článek, pro deštivé sobotní ráno ideální! *4*
    Jen škoda že bude obor až někdy... ani nevím kdy. *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit