Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdravíčko
    Tak jak to tady čtu asi velkej prušvih co ??Já mám crysis 2 už hodně dlouho ALE .. po přeinstalu OS a opětovném nainstalovaní hry ?? - Hra mi sice najede a vše co má ale na "učet" se zaboha nedostanu čili všechno co jsem kdy nahrál je těžce FUČ !!!! Hra mě celkově bavíí a nevadi mi nedodělky ikdyž nevím přesně oč jde ale neva mi jde spiše oto abych hru spustil opět aby šlapala jak má mam všechny tři soundtraky k těmhle hram . ALE budou li potiže setrvávat nadale odinstaluju ji a hru sklidem prodám .
    Zaboha nemůžu přijit nato proč hra nejde a stávkuje mam origoš hru a pořád něco blbne ..

    *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10*
  • Dane 8/10?..už to nepij
  • ahoj, mame problem, nejde nam prepnout crysis 2 na playstation 3 na zobrazeni ve 3D (ano mam tv s 3D a hdmi kabel 1.4). v nastaveni hry je na vyber do 3D, ale bohuzel to stale pise ze mame pripojit kabel hdmi 1.4 3D ....vse mame. jsem vdecna za kazdou vasi radu. diky
  • Zde je dost dobrej gameplay http://www.youtube.com/watch?v=SUI4Zmg0Uic&feature=g-all-u
  • mám jeden malinký problém s touto hrou.. :) možno sa to už niekomu stalo ..keď zapnem hru naskočí mi okno a píše tam niečo o grafickej karte a na konci toto NVIDIA Gforce 9400 [ vendor id = 01x10de, device id = 0x0641] neviem čo s tým mám robiť. . prosím poradte mi niekto
  • Čekal jsem víc sci-fi,jsem asi v půlce,párkrát tam proběhli nějaký vesmírný potvory a stále střílím jenom vojáky.Taky se mi nelíbí automatické ukládání.To vymyslel jenom deme...nt.Blbě skočíte a musíte znovu otravně 15 minut likvidovat vojáky.Ze začátku se mi vypínal PC.Nejprve jsme museli stahnout poslední ovladače,(to nepomohlo) a program,ve kterém se nechalo přenastavit nastavení grafické karty (Crysis 2 Advanced Graphic Options).To nastavení je ve hře dost ubohé,je tam jenom několik možností výkonu grafiky.Ale stejně se žhavila grafika i na nejhorší nastavení (HD 4850) až jsem musel přidat do kompu a ke grafické kartě 3 ventilátory.To pomohlo.Bez ventilátorů byla teplota na grafice až 120 stupňů,s přídavným chlazením pak bylo max 75.To píši proto,že je na internetu hodně stížností s vypínáním počítače při hraní Crysis 2.Díky nemožnosti nastavení výkonu,mohou slabší karty jako ta moje stávkovat,neboť stačí zapnout hru a grafika jede na plný výkon.(Jinak v PC Procesor Quad Q9400 Pentium a 4GB to zvládalo bez problémů.)
  • je pořád demoverze Crysis 2 MP?
  • No, tak je to hezký .... Dohráno docela v klidu na nejtěžší obtížnost, parádní sci-fi příběh. Je to trochu "tunelovka", ale to je OK, tady to nevadí. Každopádně, těžký to není, je to takovej film... Kdo si chce zahrát ale zahrát špičkovou FPS, musí zkusit africkou FarCry 2, to je jiný kafe :)
    • No prblém je v tom, že Farcry 2 má nedořešené problémy s načítáním uložených her, a to jak na cracklých, tak originálních verzích. Když ti v 80% hry přestane bez důvodu hra načítat, a musíš se vracet o několik savů zpět, je to obtěžující, problém je v tom, že tyto savy se časem poškozují také, takže docela problémek....Crytek se na to úplně vybod, proto dneska stojí 200 Kč v akci.
  • hra bozi moc inteligence tady vi jste nepobraly
    • Když jsi u té inteligence, vy je s y a nepobrali jste vy všichni, takže nepobrali jste měkké i. Ale jinak dobrý, až budeš chtít, zase přijď :-)
  • Chtěl bych VELICE POCHVÁLIT autora recenze !!! Již dlouho jsem nečetl tak čtivou a celkově komplexní recenzi! -a to pravidelně pročítám recenze na několika webech. Kromě toho z Crysis 2 mám stejný pocit jako autor. TLESKÁM !!! *1*
    • tak je to nazor, proti tomu zadna, ale s recenzentem v mnohem dulezitem nesouhlasim, chyby jsem mel ve hre na pc minimalni, mozna obcas vypadl zvuk postavy mluvici v pozadi, ale to asi tak vse, jinak sem to doparil cele bez chybicky, zadne sekani atd. nadherna hra, pribeh je stokrat lepsi nez kdekoliv jinde, bavil me i vic nez u singularity, celkove je to nadhera a grafika je orgie, nevim kdo jinej sdili nazor ze je to osklivejsi nez jednicka, to je fakt kravina, dyt jednicka vypada uz opravdu dost ojete, COD2 je taky hezci, no tak asi tak, muj nazor...jo taky je to sviznejsi nez jednicka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit