Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Crysis je navoněná zdechlina, tohle vypadá na dobrou a zábavnou hru, asi do ní půjdu (PS3 verze, PC mi to neutáhne)
  • vavra ma dobry recenze i když sam hru udelat nedokaze.
    • ucho
      to jsi tvrďák, že tohle umíš napsat :)
  • Zdravíčko
    Tak jak to tady čtu asi velkej prušvih co ??Já mám crysis 2 už hodně dlouho ALE .. po přeinstalu OS a opětovném nainstalovaní hry ?? - Hra mi sice najede a vše co má ale na "učet" se zaboha nedostanu čili všechno co jsem kdy nahrál je těžce FUČ !!!! Hra mě celkově bavíí a nevadi mi nedodělky ikdyž nevím přesně oč jde ale neva mi jde spiše oto abych hru spustil opět aby šlapala jak má mam všechny tři soundtraky k těmhle hram . ALE budou li potiže setrvávat nadale odinstaluju ji a hru sklidem prodám .
    Zaboha nemůžu přijit nato proč hra nejde a stávkuje mam origoš hru a pořád něco blbne ..

    *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10*
  • mám jeden malinký problém s touto hrou.. :) možno sa to už niekomu stalo ..keď zapnem hru naskočí mi okno a píše tam niečo o grafickej karte a na konci toto NVIDIA Gforce 9400 [ vendor id = 01x10de, device id = 0x0641] neviem čo s tým mám robiť. . prosím poradte mi niekto
  • No po přečtení příspěvků je to všechno jasné - herní publikum je tupý dobytek a vývojáři a herní společnosti chytré dojné společnosti, keré se namlsaly a servírují nám (dobytku) stále chudší stravu. Hlavně ať dojej dál.

    Hráč už pro ně nic dávno neznamená a jako vče ostatní už to není o zábavě ale o financích, nedělají to pro to, že by je to bavilo, ale baví je z nás tahat peníze s moderním přístupem ke všemu a to jest vytřískat z minima co nejvíce ale nezapomenout to zabalit do krásného papíru ať se to líbí!!!!!
    • Takze je Crysis 2 spatna hra?
      Nebo co si tu vsichni tak pobrukujete?
      • Hra je to OK, akorat je tu par fanboyů a masel co to srovnavaji s Fallout New Vegas ktera s tim nema nic společneho, plivají na určitou komunitu které vděčí za to kde jsou teď oni a jejich hračky, neobjektivně ukazijí prstem stylem zloděj volá chyťte zloděje atd. Prostě klasicky flame... *1*
      • Cajk
        Ále, PC hráči jsou prostě kyselí že když se to vezme kolem a kolem, dvojka opět nepřekonala co do kvality několik let starou jedničku. Prostě normálka v poslední době:)
        • Je jina, no.
          Ten holyvudsko-spektakloidni styl asi nemusi sednout kazdymu, ale ona jednicka taky nebyla buhvijak hluboky dilo : D
          Jsem teda teprv tak v pulce, ale celkove mam z dvojky lepsi (celistvejsi?) pocit nez z jednicky.
          Jako herni blockbuster "pro kazdyho" to je snad az dokonaly, ne?
          Nebo nevim.. Ja uz tu samotnou premisu "utok emzaku" fakt skoro nenavidim, ale Crysis (1 i 2) se to dari podat opravdu dobre.
          Tady navic dechberouci design, hudba, a celkove na FPS (ve ktery navic PORAD koukam vlastnima ocima) az neskutecne filmovej pocit. Pecka
          • "utok emzaku" je opravdu tisicekrat provarene tema.Osobne me ale neprijde,ze by se to crysis 2 darilo podat dobre,tedy spis bych pouzil slovo originalne.Kdyz se budu pohybovat v ciste hernich kruzich,tak originalni pojeti mimozemske invaze ma dle meho napr Half-life.
            S cim ale souhlasim je,ze jak crysis 1 tak i 2 maji sice beckoidni zapletku,ale ma to takovy ten hollywoodsky nadech a to je plus te hry.
            Ale tvuj nazor beru,kazdy to vidi trochu jinak *3*
      • Ne o Crysis to není. Je to jen rekace na to, co se tu děje v diskuzi....
        • Mne totiz ta hra prave prijde fakt skvela.
          Je to samozrejme linearni FPS, ale v ramci tyhle skatulky to je naprosta prda, kterou snad musi s chuti sloupnout prakticky kazdej.
          Blbounci co to budou srovnavat treba s New Vegas se ale vzdycky najdou, no.. *7*
          • Teda s tim FNV jsem nechtel rypat do recenzenta.
            V kontextu udelit/neudelit devitku to srovnani jakztakz chapu. Ale porad je to naprosto jina hra, tudiz i tohle srovnani (nebo nedejboze duvod k neudeleni) mi prijde totalne mimo
            • Koneckonců recenze jsou tu ze dvou důvodů -

              1. aby nám přinesly shrnutí toho co nás čeká (což se ale mnohdy nepovede, protože autora hra třeba nebaví, není to jeho šálek čaje, má špatnou náladu a tak podobně)
              2. aby zvýšily hře prodejnost (ať už za úplatek nebo z vlastního přesvědčení)

              Ale nejdůležitější je to VLASTNÍ hodnocení, protože co se nelíbí mému kamarádovi, já můžu zbožňovat... a o tom to je!
            • Prave... Jestli si Crysis 2 jakozto cistokrevna FPS nezaslouzi devitku, tak uz nevim jaka jina hra...
              Ale jak uz jsem psal - nechci za kazdou cenu recenzenta "chytat za cislo". Kazdej si recenzi muze precist celou.
              ...ale... jak uz jsem psal : ) ... Ani ta recenze mi neprijde extra vystizna. Kdybych hru predtim nehral, tak bych si ji predstavoval uplne jinak. Daleko hur.
              Ale dejme tomu : )
            • Nejde srovnávat odlišné typy her tedy RPG a FPS... to prostě nejde... Ani envím co by se na nich mělo srovnávat:-)
    • ucho
      vítej v reálném světě komerce. každá firma musí tvořit zisky. tvoří je tak, že lidem nabízí svůj produkt. aby mohla být úspěšná, musí lidé daný produkt kupovat, tedy musí se jim líbit. neboj, oni analyzují požadavky lidí moc dobře. kdyby dělali věci, co si lidé nebudou kupovat, můžou to zabalit. z dlouhodobého hlediska skrachuje patrně každá firma. za svojí existenci ale zaměstná spoustu lidí, holt koloběh peněz...
      • asi tak jak analyzovali dragon age II ? ...

        většinu tvůrců her evidentně nějaké požadavky vůbec nezajímaj, pak je to celý jen o zisku a celá herní scéna de do háje ...

        dřív to vypadalo že se budou hry zlepšovat přicházet s novýma věcma ... teď to vypadá spíš opačně. Každá firma vydá kdejakou ptákovinu a pak se hrozně diví, že to lidi nekupujou(a pak samoyřejmě vše hodí na piráty). S dnešním vývojem her si myslím, že za chvíli už a ni nic co by mělo cenu vůbec kupovat(a u některých her i vůbec stahovat) nebude.
        • ucho
          v tomhle platí jednoduché pravidlo: nikdy se nezavděčíš všem.
          pokud se o to budeš pokoušet, vývoj se neskutečně prodraží a neustále se něco mění. a to je cesta do zkázy. vždycky něco někomu bude vadit.
          a ty bys to nehodil na piráty, kdybys viděl, že tvou hru stahují ve velkém? :)
        • Tak zase je fakt, že různých freeware her taky vzniká spousta. Takže jak tu již někdo psal, až budu zhnusen komercí, vrhnu své oko do téhle sféry...
    • Cajk
      Tak nějak funguje trh, mno:) A spojení "trh" a "herní" slýcháme docela dost často, že:) @Dan níže: Nemohou za to vydavatelé, mohou za to hráči - spotřebitelé. To oni utvářej podobu herního byznysu, nikoliv vydavatel(!)
      • ano protože jsme tupý dobytek co rád mlsá přikrášlenou ale jinak mizernou stravu, pokud se jedna kráva ozve, ostatní se jen podivují proč si stěžuje... no tak mi to alespoň někdy připadá:-)
        • Ja se vsadim, ze kdybys tech par desitek milionu dolaru mel, tak je do zadne hry nevlozis a to ani kdybys to nedelal pro zabavu, ale komercne.
        • Tak vis co, zafinancuj nejaky herni projekt, vloz do nej par desitek milionu dolaru a vyslednou hru dej lidem zdarma, jen tak pro zabavu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit