Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mohl bych se zeptat, proč se recenzuje konzolová verze, i když je u nás větší množství pc hráčů? Celkem by mě to zajímalo...
    • ucho
      a to jsi vzal kde, že je u nás větší množství PC hráčů? vždyť se prodá víc her na konzole než na PC, tak je logicky víc konzolových hráčů, nebo se pletu? :)
      • vycházíte jenom z prodeje? každý kdo má PC tak si hry stahuje takže tím pádem je více PC hráčů než ti kteří hrají na konzole.
        • ucho
          to nejsou PC hráči... :) logicky se trh bude naklánět tam, kde jsou peníze. ve stejném duchu půjde patrně i vývoj her. proč dělat něco prioritně na platformu, kde jak píšeš, "každý" stahuje... :)
          a stejně tak bude časem víc lidí zajímat recenze na konzole...
          • Pc hraci to urcite su. To ze nie su ochotni platit megakorporaciam casto neprimerane peniaze nezmena ze to nie su hraci ktorich pocitame medzi PC trh. Keby bolo jednoduche napalovat a hrat kopirovane hry na konzolach, urcite by vacsina tie hry nekupovala [aspon v europe a nasich koncinach urcite]. To ze sa developeri sustreduju na konzoly je logicke, ale ako pises samm je to kvoli tomu ze tam je viac penazi, nie preto, ze je viac konzolovych hracov. urcite ma dnes viac ludi co hrava hry pc nez konzolu a to z dvoch hladisk : konzoly su drahe, hry na konzoly su drahe. takze je jasne co sa viac "oplati" konzumentovi a co viac tym co hry vydavaju, pretoze PC kupis raz a hras kym pocitac staci, pri konzolach taky luxus nemas. Poznam vela gamerov na slovensku, a konzolu ma jeden jediny z tych co poznam, aj ten hrava viac na pc hry, lebo skratka v nasich koncinach su tie hry prilis drahe na konzoly, pokial nemas prachatych fotrovcov, alebo slusne nezarabas sam, tak si na konzolach velmi nezahras.
            • ved ja s tebou suhlasim napisal som ze sa to oplati viac, ale ty si to napisal ako keby sa pc hraci kvoli tomu uz ani nepocitali.. nepocitaju ich mozno ti konzolovy vyvojari:) ale ti zas nezaujimaju drvivu vacsinu pc hracov, ktorych kvoli predrazenosti konzol bude vzdy viac ako konzolovych hracov, mozno s vynimkou usa.
            • ucho
              tvůj komentář je dlouhý, ale zcestný. co to s čím má společného? když se logicky prodá víc kusů na konzole než na PC, jakým směrem půjde vývojář prioritně? byl by hloupej, kdyby do konzolí nešel, když to tam lidi kupují víc. piráti ho nezajímají, pro ty hry nedělá, z nich nejsou žádné peníze...
  • hele nevim co by ste furt chtely vy buzny hrajte si ty vase trapny COD a vykuřte si bambule na cry enginu 3 ted pojedou pecky
  • Já osobně jsem moc zvědavý, jak dopodne Black Messa Project, jakožto produkt tvořený nadšenci a jako freeware. Osobně doufám, že tyhle komerční tituly zašlape do země.

    Jinak po tom, jak to jde s hrami od desíti k pěti, bych se ani nedivil, kdyby Mass Effect 3 byla jen tupá rubačka alá God of War :-)
    • Moc bych si přál aby byl, ale co to sleduji, tak už to víc než rok a půl stojí... nikde nic nového, takže si myslím, že to skončilo. Je to škoda. Takže nezbývá nežli čekat na HL3....

      Jinak Crysis 2 mě začíná dost lákat, ale asi si nejdřív skočím do obchodu koupit nyní již ultra levnou jedničku s datadiskem a znovu si jí zahraju:-)
    • KIMCID
      co vím tak nebude???
  • Tak nekde ve 4 levelu jsem zjistil,ze je to uplne obycejna FPS s tupouckou AI ktera me vlastne ani nebavi....takze pravdepodobne uninstall a z obednavky nebude nic.Jsem opravdu rad,ze jsem se neukvapil jako v pripade toho dementniho a priteplenyho TDU2(predojednavka a 900 kc bylo v prdeli).Crysis 2 me sklamal a na kvalitu 1 a datace nedosahuje ani omylem.Tak snad starymu dobrymu Dukovi se to povede,jinak uz vazne nevim.
    • No reakce mého okolí jsou takové , že Crysis 2 je 100 let za opicemi , když 3 roky starý první díl vypadal lépe a když jí už někdo věnoval trochu svého času , tak stále čekal na něco co nepřicházelo a nepřicházelo (- dějový zvrat ?) Většina se pak shoduje v doporučení podceňovaného Homefrontu .....

      No osobně mi krabice a ulice NewYorku nepřipadají jako dvakrát podmanivé prostředí . O to hůř , když v něm budu pobíhat se zbraněmi jako anonymní jouda který bude jen poslouchat příkazy z vysílačky a klestit si cestu betonovou džunglí .
      Děj mne tedy dvakrát nezaujal , FPS není můj oblíbený žánr a sandbox beru jako varování před případnými hluchými místy a repetitivností .

      Jediné co mne alespoň dle recenze zaujalo je nadprůměrná AI a přívětivá nenáročnost na HW
      • Co to je za nesmylsly? Ktera hra teda jednicku Crysis prekonala?
        Kdyz clovek pouziva mozek, tak mu snad musi bejt jasny, ze vzhledem k vydani hry i na konzole, muselo dochazet naopak k technologickejm ustupkum. Zaroven ale presunem do mesta takovej vykon potreba neni, a na PC to vypada minimalne stejne pusobive jako jednicka, navic mnohem min HW narocny.
        Jestli ti prostredi nepripada uzasny, tak jsi asi z jiny planety nez vsichni ostatni, a potom se teda fakt poohlidni nekde jinde. Porad sis ale mohl odpustit takhle nesmyslny reci...
        Jinak zrovna AI mi prijde jako nejslabsi clanek hry. Je porad lepsi nez ve vetsine jinejch her, ale vzhledem k tomu, jak je zbytek neskutecne namakanej, porad AI pusobi spis rusive...
        • Něco mi říká , že Crysis 2 to fakt nebude.... Technologické ústupky v případě PC rozhodně nejsou správnou taktikou obzvlášť pokud si předchůdce vydobyl pověst technologického benchmarku .
          Všeobecně je zjednodušování kvůli konzolovým verzím u PC hráčů přijímáno hodně negativně .
          Atraktivní "Legendary" se mohlo pyšnit zajímavou dějovou zápletkou a problematickým zpracováním , u Crysis 2 to vypadá na průměrnou zápletku (Resistance , Gears of War ....) s nadprůměrným zpracováním .

          Jistě slova jako "namakaný" a "úžasný" pomohou prodeji stejně jako nižší HW náročnost . Jen si nejsem jistý jestli i tak nepokrytě "mainstreamový" produkt může být "evoluční" ..
    • Hlavně že Tě sklamal *1* nebylo by lepší si po sobě někdy ten příspěvek přečíst? *2*
      • Pravdepodobne ses asi nikdy nespetl a neudelal ve spechu hrubku co? Takovyhle urejpany blbecky mam nejradsi.
  • Skoro tak dobré jako Black Ops.
    • Tushan
      unsuccessful troll is unsuccessful *5*
      • já si myslím, že podle zahraničních recenzí minimálně 50 procent lidí bude upřednostňovat interaktivní film Black ops, než arénovitý Crysis 2. bez prdele, držím se čísel.
    • Omg co máte furt s tím Black Ops ste na to úplně nadržení přitom CoD je furt to samý akorát zařazený na jiný místo jinak je to furt bezduchá střílečka deš střílíš a nic jinýho nemusíš dělat ani přemýšlet..
  • Nevie niekto co je to za hudbu v tej ukazke? diky
  • Hodně se divím, že se autor recenze pouští do nějakých rozborů grafiky, když to hrál na PS3. Tak obrovský kus recenze obětuje prupovídkám o grafice a přitom to nehrál ve finální podobě na PC? Nechápu... Rozdíl PS3 hry oproti PC verzi, která disponuje vysokým rozlišením a plném harcore nastavení je propastný, soudě dle videí a slov PS3 a mých zkušeností z 2h hraní v plném nastavení. Ano kompromisy vůči konzolím tam jsou patrné. Např. stíny vypadají mnohém hůře, textury už jsem viděl taky ostřejší(např. v Metru). Fyzika bohužel nikde. Bezesporu první díl a Warhead vypadali lépe, ale to se dopředu čekalo. Dneska se holt vše podřizuje konzolím. I tak hra vypadá výborně. Co se týče té důležitější stránky a to hratelnosti, tak tam je vše v nejlepším pořádku. Výborné akční dobrodružství, slušné a né příliš arkádové chování zbraní, které dodává přestřelkám náboj a zábavnost. Dále tradiční vylepšování postavy a úprava zbraní. Příběh zajímavý a tajemný. Jsem zatím na začátku, ale už teď jsem spokojen.
    • PS3 disponuje snad nějakým VGA nebo co? Jede to ve FullHD a na normalním PC můžeš mít maximálně o 120 pixelů na výšku navíc. Modely jsou podle všeho identické ve všech verzích, textury možná budou u PS3 někde lehce horší a jediný zásadní rozdíl je tak ve stínování a menším lodování na PC, což ale nic zásadního není. Snad si nemyslíš, že na PC dělali grafiku znova, nebo že to nějaký postproces nějak zásadně vytuní. Srovnávací obrázky z dema vypadají na všech verzích prakticky stejně. Takže přestaň si lhát do kapes.
      • Paul_cz
        errrm, na PS3 to jede v 1024x720, což je "trochu" rozdíl oproti nativnímu 1920*1200, přestože je to upscaled na 1280x720. Potom je tu rozdíl toho LODu, textur, 30fps versus 60 a tak.Na eurogameru i na bittechu mají faceoff, stačí se mrknout.
  • nevim proč brecite nemeli ste kradnout. podle me to na pc nemeli vubec vydavat je to nevdecna komunita *11*
    • nevdecna komunita nebejt pc nezahrajes si nic :D a crysis uz vubec ne . a sam crytek rika ze na conzole museli ocesavat :D (xbox ten sem netaham ten je dal nez ps3 vo dost :D)a ze pc je budoucnost a tvoje hry jsou delane na pc nebo si snad myslis ze hry se delaj na konzolich :D hovno :D ale duvod proc pc -ckari stahujou (podle tebe kradou ) je ten ze hry jsou predrazene a dostavas za penize oproti stazenej verzi jen multyplayer a to je dost malo za 1000 korun kdyz si to stahnu zahraju a smazu . jako nezlob se na me ale i na konzole se krade :D a rekl bych ze i stejne jak na pc :Dstaci se kouknout na net . proti konzolistum nic nemam :D ale nemam rad frajirka kterej si mysli ze kdyz ma ps3 tak videl super grafiku jestli mas ps3 mam pro tebe radu prodej to :D protoze ty hry oproti pc vypadaji strasne a kupovat si ps3 vlastne jen kvuli got of war nebo kill zone a par her na vic nema cenu koukni tady na gamesu na video na battlefield 3 vypadnou ti oci zavisti :D voe :D pc jede a nic ji nezastavi oproti ps3 je videt zlepseni a vlastne i xbox proti pc zaostava ale tam je super aspon ovladac a kinect kterej jak jsem videl uz jsi hackujou i ps3 hraci coze to vlastne delaj kradou napad :D cau cau
      • Přesně tahla situace nastala, když docházel ps2 dech. PC hráči řvali, že PC je budoucnost. Pak přišel xbox360, spousta her na PC nevycházela, mluvilo se o konci herní PC scény. jak šel čas, PC konzole dohnaly a dnes už předehnaly. Za 3-5 let vyjdou další řady konzolí. A na koni budou zase konzolisti. A tak pořád dokola. A trubky se tu budou hádat ještě ve čtyřiceti :-D
      • ty hlupacku nauc se psat.. jinak jsem se hodne pobavil.kolik ti je? 12/13? :D
        • ne priznam se je mi 24 nejsem cech :D a na pravopis atd :D kaslu proc asi proto ze toto neni clanek do novyn ale muj nazor na vec :)
          • Ty, že nejsi Čech? Nevymlouvej se, že neumíš pravopis. Ani Slovák by neudělal takové hrubky. podle tvých příspěvků umíš česky výborně, jenom jsi se málo učil. Pokud jsi ještě ve škole, tak ZABER :-DDD
            • :D to jsme se daleko dostali od crysis az k memu pravopisu :D nejsem cech pochazim z recka a moje mama je slovenka ziju tu 3 roky vic nemam co dodat ale crysis je super :D
      • ty ses fakt lojzik
        • nevim proc docela rad bych to vysvetlil protoze jedine co je spatne co jsem napsal je to :D ze je to nespisovne nejsem cech ale jinak je to cista pravda
    • Přestantě si hrát jako by na konzolích piráti neexistovaly
  • Hra se mi velmi páčí titulky stíhám v pohodě,postřehl jsem za celou hru jen jednu grafickou chybu ....příběh se mi líbí ....zkrátka založenost na technokracii....jen by mohla bejt dokreslena atmosféra,třeba komunikace emzáků,řeč hl. hrdiny....celkově bych dal hře 9
  • tady je to fakt banda debilů *1* padam ze židle. si myslíte, že kdyby recenzoval pc verzi, tak to bude mít lepší hratelnost nebo co? dementi... mam ps3 verzi a jedu pěkně full hd a chrochtam si blahem
    • Teď fakt netušim kdo je debil *1* *1* když tady plácáš takový bláboly. Prej ve Full HD si mě pobavil možná tak v 1080i
    • fullhd asi tezko na konzoli. muzes byt rad ze to jede 720p
      • hmmm.... divný no, mam vzadu na krabici od crysis 720p a 1080p...tak co to je? multiplayer pro 16 hráčů *1* hovada
        • Vlastne promin - jeste videa jsou mozna fullHD : D
          Kazdopadne to, ze to takhle pisou na krabicku je chytak na tobe podobny joudy. Tady ale snad nikoho nepresvedcis
          • 1080p na konzolích je, ale v drtívé většině her je to přepočítavané 720p rozlišení. Ale existují výjímky, které jedou v opravdovém 1080p. poslední Grand Tourismo například. Takže i konzole 1080p zvládnou. Nepodceňujte sílu konzolí.
            • Digital Foundry robil rozbor C2 a X360 verzia ide 1152x720. PS3 verzia má mierne nižšie a to 1024x720
        • 1080p ma teda asi menu : D
          Jestli tomu nechces verit, tak never.
          Nevedomost je asi sladka. Ale jestli nepoznas 720 od 1080 tak bych doporucil ocare
      • ? jakoze konzole neumi 1080p, na to si prisel kde
        • Mhmmm.. Bohuzel ve fullHD rozjede maximalne jednoduchy arkadovky z PSN
          "Plnohodnotny" hry by to v 1080p samozrejme neutahlo.
        • Konzole ps3 umí 1080p ale jenom při nějakém blueray filmu,nebo menu :-D.Nové hry už jedou v nižším rozlišení protože by to již konzole neutáhly *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit