Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No, jak se zdá, moddinf se tak jako tak mnozí snaží odstranit (třeba Blizzard s D3).
  • Mechwarrior_bw
    osobne z onlive takisto nemám rádosť (chcem mať hry fyzicky u seba a k dispozícii k moddingu) ale cloud comp. je to jediný spôsob ako odstrániť pirátstvo ... a to bude pre developerov veľmi veľké lákadlo do budúcnosti.
  • Mechwarrior_bw@tiscali.cz:

    Přestaň vytahovat věci z kontextu prosím :) Napsal jsem "FarCry byl tenkrát hodně dobrej, do doby než tam nacpali mutanty, to tu hru taky zabilo". Ano, Far Cry by byl super pařba, kdyby se vyhnuli mutantům, což se hry už tak úžasnou hru opravdu neudělalo a měl jsem co dělat, abych ji vůbec dohrál. Co se týče mě, pořádek mám...

    A nikomu tu nevyvracím, jak jsem napsal, je to z mého pohledua prostě neudělali hru, která by mě nějak extra bavila a pokud ano, tak to v nějaký části něčim zkonili.
  • Kruci, jednou jsem zkousel něco takového,ale mělo to jet po LAN. To by mě osobně zajímalo mnohem víc. Jenže si nějak nevybavuju jak se to jmenovalo.
  • co to je ten cloud gaming?
  • Bral bych to jako dobrovolnou volbu ke Steamu. Buď si hru stáhneš, nebo pojedeš přes Cloud.
  • Mechwarrior_bw
    na jednej strane napíšeš : "crytek hry prostě dělat neumí" a hneď na to napíšeš "FarCry byl tenkrát hodně dobrej" tak už si to v tom urob poriadok.

    Crysis je výborná hra ale nie pre každého, nie je to hra pre tých ktorí začnú byť frustrovaní keď dostanú do rúk viac slobody a musia pri riešení situácií aj trochu zapájať mozog.
  • mě se cloud gaming prostě nelíbí - nejenom že hru v podstatě nevlastíme ale takhle už dokonce nemám v ruce nic - já osobně doufám že se o neuchytí(prodejci hw to jentak nedovolí) a jestli jo tak je tu ještě pořád dost kvalitních titulů který jsem nehrál
  • Je jedno jak sem se ke Crysis 2 dostal, ale byla to originálka na Steamu. A ano, že hru někdo koupí neznamená, že se mu finální výsledek musí líbit. Jelikož prostě málo vycházejí dema, recenze jsou prostě takový, že se ne vždy podle nich dá řídit, nezbejvá než hru stáhnout nebo naslepo koupit a doufat. A Crysis (1) jsem si koupil za nějaký 200 na Steamu (maximum edition), když bylo ve slevě a udělal jsem to, že jsem si chtěl zkusit Crysis Wars. Za plnou cenu bych do něj taky nešel.
  • U kamarada vid? *3* Me jen fascinuje, jak vsichni ty hry hrajou (kupujou), ale nikomu se nelibi... Hry obecne...
  • Ano, hrál jsem všechny. Nevim, co ti na tom přijde divnýho? Třeba od Crysis jsem neočekával, že by to bylo další FarCry (v tom jsem se nespletl), ale nebavilo mě to. Crysis 2 jsem už nekoupil (plánoval sem ve slevě na Steamu, ale jelikož hru stáhli, tak smůla)m ale měl jsem možnost ho dohrát.
  • A to si zjistil, az si je hral vsechny ne? Jinak si nedovedu vysvetlit, ze od firmy, co neumi delat hry, jsi si kupoval hry od FarCry az po Crysis 2, kdyz se ti to nelibi ;)
  • Mě hry od nich prostě nebaví, takže z mého pohledu opravdu ne.
  • Crytek neumi delat hry? Jeden zasne...
  • No, já zase nevěřím Cryteku :D. Sice maj dobrý technologie, ale hry prostě dělat neumí. Možná je to můj názor, ale zejména Crysis (více méně oba) zklamal a nebejt grafiky, rozhodně nedostane hodnocení jaká dostal. FarCry byl tenkrát hodně dobrej, do doby než tam nacpali mutanty, to tu hru taky zabilo :(. Takže kdybych si pořizoval Onlive, rozhodně mi tam hry od Cryteku nebudou chybět.
  • Myslim, že časem se to určitě zlepší. Přece jenom je to start a je dlouhá cesta k tomu, aby to šlo podle představ. Začátky Steamu taky nebyly z nejrůžovějších :).
  • Přesně tak, navíc se dá očekávat, že OnLive bude jednou (vzhledem k tomu, že Valve se to naopak dost zalíbilo) na Steamu, což by myslim dost pomohlo OnLive rozjet. No, uvidíme :).
  • Kori
    Vidím to podobně jako se Steamem... nejdřív se tomu vysmáli, poté na to začali nadávat a teď jej všichni využívají a ostatní se diví, že Valve má víceméně monopol.
  • Me by zajimalo, jak cloud gaming vypada na skutecnym full rozliseni a prenosu dat. At onlive, ci gaikai, ktery jdou u nas rozbehnout, kvalitou obrazu absolutne nevyhovuji. Onlive hodne ztraci barvy, asi jako pri horsim ripu DivX a mensi texty ve hre jsou zcela necitelne. Gaikai je na tom trochu lepe, ale ne o moc. Hry jsou celkem uz ted hratelne, ale ta kvalita zobrazeni je spatna. Otazka je, jestli se to lepsi s oficialni podporou u nas (jestli bude).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit