Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zklamání.. Zatím to vypadá jako prachsprostý RPG s turn based combatem. Jděte se vysrat. To už vážně není nikdo schopnej přijít s něčim inovativním?
    • maros.goc
      bež si zahrať nejakú taiwanskú mmorpg a kráľovský žáner, t.j. izometrické rpg s turnbased subojmi nechaj pre pravych hracov *5*
      • A hele, elitista. A já tak doufal, že váš rod už vymřel.
    • Viktor_H
      Pláčeš na špatným hrobě, W2 je zatím přesně takovej, jakej ho fandové chtějí mít. *3* Her je na trhu dost, zkus to o dům dál, chápu, že tohle nemusí být pro každého.
    • smejki
      Pravda. Zatím to vypadá na to, co slíbili.
      • Co všechno vůbec slíbili? Nemůžu najít kloudnej FAQ, shrnutí.
        • smejki
          to, co vidíš. a pár věc navíc. Sumarizaci vývoje za posledního cca půl roku právě píšu
    • Inovativním? Spíš se běžtě vy_rat se všema úžasnýma novýma inovacema. Trh je přehlcenej všelijakýma kravinama, co nemají hlavu a patu. Možná s pěknou grafikou, ale to je tak všechno. Už když jsem četl první oznámení o téhle hře, začal jsem slintat. První gamplay mě uklidnil a strašně potěšil, je to přesně to, co mi dnes chybí - návrat ke kořenům, na inovace já ti z vysoka se_u! *3*
      Moc doufám, že se jim to povede...
      • smejki
        Zas tohle je trochu zbytečný. Všechny (nechytat za slovíčko prosím) hry byly jednoho krásnýho času inovativní. Inovace je dobrá věc, ale ne, když vybíráš prachy na oldschool. Přesto v tom Wastelandu pár (re)inovativních prvků je.
      • Já bych spíš řek, že je trh zaplněnej srágorama na jedno brdo, aby jim to mainstreamová komunita zaplatila. Lojzové z kickstarteru maj ruku volnější. Osobně bych čekal, že se ta tvůrčí volnost projeví víc. Btw třeba se po*er. :D
  • Viktor_H
    Fuuuck Yeaghsm!
  • Caincz
    Viděl jsem prvních pět minut a už vím, že to je jasná koupě :)
  • MinisterOfSillyWalks
    fajnove :-)
  • smejki
    Nelituji jediného centu
    • ucho
      tvoje peníze třeba utratili za pizzu :D
      • smejki
        to byla hodně drahá pizza
        • Viktor_H
          Šel jsi tak vysoko, že tam někde potkáme smejkiho? *1*
          • smejki
            nope. 270$ včetně poštovnýho. Tj. patřím mezi 2,55% nejvíce příspě...vivších(?) lidí.
            • smejki
              ah, danke. Ale oboje zní stejně blbě :D
            • "přispěvších". Ale též jsem si chvíli nebyl jistý, jaký je správný tvar tohoto zpřídavnělého přechodníku :D
              Ke hře: Po shlédnutí videa to vypadá, že tohle je pro fanouška oldschool izometrických RPG (Planescape, Fallout, Baldur, IWD, ...) celkem jasná volba, už začínám šetřit.
            • Black_Hand
              tak neni jedinny kdo se vyhoup na tri cifry...
            • Dvěstěsedmdesát dolarů? Neudělals překlep s tou nulou? (nechci být podezíravý, ale 5k je slušná suma).
          • Smejki přišel k Fargovi a vyndal prachy na Wasteland z kufříku s označením G.E.C.K. :D....
        • Aspoň vývojáři neumřeli hlady :).
  • MickTheMage
    Moje peniaze boli zatial investovane dobre :)
  • Marquis
    This I like... *2*

    (podpořte Dreamfall - http://www.kickstarter.com/projects/redthread/dreamfall-chapters-the-longest-journey )

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit