Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • spíš typickou českou krajinu... ty stromy, mlýnský kolo, zakalená brčálová voda a... a... shakespearovská angličtina *8*
  • Trisska
    Cítím a miluju ji!
  • Připomína mi to spíše středověkou Mafii u té se taky kladl duraz na detail(ne jen graficky)...
  • Keyz
    Dle obrázku kde hajlz nemá dveře,tak bych spíše viděl úkol typu "sežeň dveře k hajzlu které mi někdo ukradl" apod.
  • Trisska
    Hádám, že třeba takovej cody si to myslí už dávno! *15*
  • sleepless
    No, třeba kadibouda u nás na venkově (stále užívaná) má dveře až od padesátých let, kdy je tam natloukl dědek. Do tý doby žádný neměla.... Obvykle nebyly potřeba, kadibudka byla stranou dohledu čumilů a ono se soukromí vnímalo trošku jinak :)
  • Trisska
    To by byl ale fakticky divnej úkol, splachovat suchej záchod! *15*
  • Xcomik
    Tak v první dedukci si myslet že bude mít hra na jeden loading velikost desítek kilometrů je víceméně nemyslitelné uvědomme si že to běží na CryEngine a pokud ho klucí celej nepřekopou tak je to nereálné aby vykreslil na třeba současnou střední třídu 4 jádrových cpu s 4 - 8GB Ram nebo s 1GB pro GPU o celkové propustnosti 80GB/s (ani nějak neočekávám že by měli příští konzole lepší propustnost nebo více paměti).

    Já osobně úplně nechápu proč Dan zvolil zrovna Cry 3 přitom třeba jiný strom vývoje původního Cry Engine je třeba Dunnia Engine který je vlastně úplně přepracovaný Cry 1 a u toho třeba právě je vyřešená velikost lokace i s výbornou grafikou (na rovinu tam to asi nepřekopávalo 40 vývojářů).

    I třeba Unreal podle mě je schopen vykreslit větší plochu při solidní grafice než Cry 3. Zkrátka Cry 3 je spíše už tunelová záležitost proto třeba nechápu jak chtějí udělat velké lokace. Když si třeba vemu Crysis 2 na pné detaily a to je setsakra koridorová hra s mnoha loadingy v Dx 11 a v HD textůrách na to potřebujete opravdu už výkonnou sestavu aby to utáhla a teď si představte že by ty lokace měli být 10x tak větší. To je prostě na tomhle Engine nereálné
  • reálně vidím nějaký vávrovský Easter egg... divil bych se, kdyby tam autoři něco ze srandy nevymysleli
  • Kozy
    Aha, spláchni, tak to jo.
  • Kozy
    Ale když si to tak vezmeš to by nemuselo být špatný :D, akorát nevim jaký odměny bys u nich dostával za questy
  • počkej až ti tam začnou poskakovat nazí Adamité, to si budeš myslet to samý i ty *15*
  • Teda musím říct, že ta dispozice objektů je opravdu... odpovídající. Těší mě, že si někdo dal práci s researchem dobových objektů.
  • MidnighT91
    Cítíte tu slovanskou atmosféru...
  • Doufám, že ta kadibudka bude patřičně využita v rámci nějaké mise. Místo tradičního "zabij krysy ve sklepě" tam bude - běž a spláchni hofno. Odměna 100 XP.
  • Keyz
    Hlavně jak řeší drobnosti to je skvělé.Grafiky rozdíl ze kterého bych se podělal jsem nečekal.Již hry nevychází pouze na PC kde se HW měnil velice rychle a skoky byli velké....
    Škoda,že se nemluvilo o fyzice a pod.Možná mluvilo na jiné přednášce od Warhorse.
    Snad to bude na video od games.

    Jinak proč ten halz nemá dveře?
    :)
  • Trisska
    Rubriku Dana Vávry si občas přečtu v Levelu a i když s ním nesouhlasím úplně ve všem, vesměs považuji jeho názory a myšlenky za kvalitní! Na tu jeho hru jsem teda fakticky moc zvědavá!
  • Lidi nevím proč řešíte co si lidé budou mysltet :D Ale, já bych řešil, že jsem viděl video, které se toulá internetem a jsem fakt z toho nadšení. Jestli bude takto vypadat celá hra, to bude skvělé. V týmu mají lidi, kteří dokáží co jsem zatím neviděl.... ty detaily jsou neskutečné a věrná předloha je zachována:) Konečně hra, která dokáže ukázat něco z našeho prostředí a budeto vypadat hezky. Moc se těším :)
  • Kozy
    To je právě to, lidi jsou tak zblblý z těch Skyrimů, takže si budou myslet že Husiti jsou nějaká fantasy rasa lidí. Ale snad se mýlim.
  • zachod potesil

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit