Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • So much hate, so much thumbs down....tenhle názor respektuju.
    Ale stejně mě to nevadí a doufám, že hra bude realistická. Asi bych chtěl, aby byla JINÁ.
  • Magister_Peditum
    Tak proč existují všechny ty simulátory letadel a hardcore strategie od Paradoxu? Že ty nechceš realisticky pojatou hru, ještě neznamená, že se nenajde dalších sto lidí, co by ji naopak chtěli.
  • Magister_Peditum
    Prostě chtějí, aby překlad v angličtině zněl archaicky, řekl bych. Což by mohlo znamenat, že i čeština bude mít nějaké ty archaismy. Že bych konečně uplatnil v nějaké hře pomocné vědy historické? *15*
  • ty ses chytry jak cyp kur v a �
  • Keyz
    To věřím.

    Známy co jezdí do Indonésie zase vyprávěl jak domorodci chodí konat potřebu do vody a ryby se tím živí.Když to šel zkusit tak se prý pod ním začala "vařit" voda a bál se,že mu ryby ukousnou koule jak byli "hladoví".
  • to já to zas hodil v Polsku někde mezi Raczibori a Opole do shrabanýho sena na poli... hospodář musel mít radost *15*
  • no to je možná ono. Zámožnější člověk si tehdy nadělal do nočníku a pak to vysypal/ nechal někoho vysypat *4*
  • Keyz
    Umí kecat tak,vypadá tak,že si ho každý pamatuje tak je vidět.
    Stejně jako v jiných oborech je někdo kdo kecá dobře a je vidět.
  • Trisska
    Sám seš špatnej!

    Na představivost jsou skvělý knížky! Prostředí ve hrách zkoumám očima a chci vidět něco pěknýho! A když to vypadá opravdově, tak tím líp!
  • Kozy
    Tak když už jsme u těch výsernic, tak já si to nejvíc užil když jsme jeli s bandou do Rychlebských hor s dřevěnou židličkou která měla vyříznutý otvor v sedáku. To se pak v lesíku vykopala jáma s výhledem na potok, a řeknu vám, to byla nádhera.
  • Trisska
    Však taky tomu šéfuje ten samej puntičkář! A to je dobře!
  • Honba za co nejlepsim ztvarnenim reality mi prijde spatna. Hra je od slova hrat si - pouzivat predstavivost atd..jak je popsano v mnohych scifi tak bych rek ze to k nicemu dobrymu nepovede *3*
  • Keyz
    Vím,že byli hajzly kde nebyli dveře a lidi chodili okolo.
    Ale když již někdo postaví takový barák tak,že by neměl na dveře?

    Určitě nebyl chudý a tuším,že bohatší lidí nechodili moc na veřejné hajzly když nemuseli.
    Jestli ale to soukromí bylo takové všude tak pak to chápu.

    Ale nechci vidět,jak jdu ve hře a zdálky vidím strejdu v kadiboudě *1*
    Anebo chci? :)
  • kotty
    Jeste divnejsi by bylo, jit vybirat jimku. A za odmenu jeden gros a pulku chleba :P
  • však tam kdesi bylo napsáno, že spolupracují s historiky... konečně středověké RPG bez fantasy, magie, draků, orků a ještě k tomu z české kotliny 15. století s důrazem na dobové reálie
  • Keyz
    Prostě to vypadá jak má.
  • Paulcz
    Copak Crysis 3 engine neumí postupný nahrávání dat ? Např. Arche Age toho zobrazuje dost a pochybuju, že tam furt lítá obrazovka loadingu
  • Petr Poláček: Prameny
  • hele to není žádná legrace, jednou na brigádě na archeologických vykopávkách nám někdo přes noc vzal ToiToiku a pak jsme museli chodit do přírody... a navíc si potom holky stěžovaly, že je šmírují klíšťata
  • Vypadá to pěkně ,uvidíme - snad to dobře dopadne ;) .Sice proti Vávroj nic nemám ,ale trošku mě štve jak je upozadovanej jeho team,jako by tu hru vyráběl jenom on ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit