Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dost se děsím lidí, kteří stojí na pozadí této hry... Nikdy nic nedokázali sami dotáhnout, vždycky k tomu potřebovali mraky lidí a peněz, aby pozalepovali problémy, které si sami vytvořili...
    No, přejme jim štěstí.
  • hm, husiti!! to zní dobře!!
  • Prosím ať je to stará česká škola .. otevřený svět, silný příběh se spousty poutavých rozhovorů, spousty předmětů, super hratelnost a hlavně spousty hodin zábavy, ne že to projdu za tři dny a útrum. Také editor misí by bodnul .. prostě vše co česká scéna nabízela doposud. Držím vám palce.
  • Hairy_Ass
    Kowalski:
    Já vím jen o Mount & Blade: With fire and sword. Ale to je takové hodně vlažné rpg. *4*
  • Hairy_Ass
    Jo, bylo by to fajn. A kdyby to vzali opravdu seriózně, tak by se i v těch historických případech našlo plno námětů na skutečně nápadité questy. Jaj, kdyby to tak bylo něco jako OFP ze středověku, to by byl nářez! *14*
  • Realistické historické RPG? Bože, tys mě vyslyšel! /u Vávry nějak věřím, že tam nebude ani špetka kouzel nebo nějakého přitepleného scifi - schválně, kolik takových her vůbec je?/
  • Tikov
    Bylo by fajn, kdyby byly souboje postavené na principu Mount and Blade- jen snad že bez myši by to mohlo být dosti kostrbaté
  • Žeby konečne poriadne RPGčko držiace sa historických reálií , bez kúzel , drakov a homosexuálnych elfov ? Ak áno tak to s radosťou zvolám hallelujah a začínam sa nezriadene tešiť *1*
  • Bojím se, že by to hrálo jen pár nadšenců (vč. mě *1*). Ale nebyl by to špatný nápad. Místo pořád nějakých Thrallů, Gandalfů a mistrů Jedi by bylo fajn dostat od krále Vladislava II. úkol dobýt třeba řádové město Královec atd.
  • MMORPG Aion je delany na crytek enginu z kteryho byl prvni far cry
  • chybička *15* stane se *1*
  • prestigo88
    no první nástřel vypadá moc dobře, ale bude to multiplatforní RPG, takže uvidíme co z toho nakonec vyleze
  • priznám sa ti že aion som nehral :P
  • A co MMORPG Aion?
  • B.o.b
    Já nejsem RPG hráč, ale je to Dan Vávra takže uvidm jak to bude vypadat.
  • Jenže my se bavíme o tom, co píšou na svých webovkách...*7*
  • Ocelot23
    Dyt je to jasné české studio nikdy nebude mít prachy na reklamní kampaň podobnou Activisionu..a hry a fimy prodává hlavně reklama..takže si musí dělat reklamu jak jen to půjde což je dobře, protože ať to bude jakoliv dobrá hra v USA potřebujou o tý hře slyšet ze všech stran aby si jí koupili
  • jasně kvůli investorům udělaj oficiální prohlášení tady jich musí bejt určitě hodně *1*
  • Že by investory? *3*
  • dijkstra
    No kdyby to bylo něco na způsob Sapkowskeho Narrenturm tak bych se nezlobil, ale pořádně těšil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit