Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • netyka se hry, ale stranky:

    "Warhorse má sídlo.." prelozeno jako "Warhorse has beautiful stables.." .. nevim, nevim.. stables mi preci jen diky AoE evokuje staje a slovnik se k sidlu taky moc nema.. Dokazu si predstavit jinej preklad..

    jinak 3 stroje z 2 nefunkcnich me pobavily :)..
    • ales.smutny
      Mně to přijde jako velmi vtipné :) Warhorse je (mimo jiné) válečný oř a ten má sídlo...kde?:) Ostatně téhle paralele odpovídá i zbytek onoho odstavce o zařízení stájí.
      • Tak nad tim jsem popravde vubec neuvazoval a troufam si rict, ze vtipek je to sice usmevnej, ale trochu na spatnym miste.. no ale proti gustu,..
  • hm, husiti!! to zní dobře!!
  • Mne prijde jako skvela zprava, ze to dokazali dat dohromady:). A vzhledem k poctu ostrilenych veteranu v tymu to vypada, ze by mohlo vzniknout neco zajimaveho. Drzim pesti.
  • tak to jsem vazne zvedavej, jestli dodrzi aspon pulku toho co poslednich 5 let na vsech hrach kritizoval :)
    • on nikdy nesklame! *1*
  • To označení spoileru je opravdu cool!
  • Tak jsem zvědavý jak se vytáhnou, když je Dan teď k tolika hrám skeptický. *4*
  • Ještě k spekulacím o historickém období v té nadcházející hře:

    Dan Vávra v komentářích ke svému článku na blogu iDnes napsal: "... momentálně čtu třeba Předhusitské Čechy, Václav IV, Velké dějiny zemí koruny české IV atd." A proč by se zabýval těmito knihami? Možná proto, že je fanoušek tohoto období? Nebo i kvůli hře?
    Jedno je jisté, jestli hra bude zobrazovat toto období, nečekejme žádné hluboké lesy ... *3*
    • Hairy_Ass
      Danovi doporučuji některé knihy od Petra Čorneje, jednoho z předních odborníků na 14. a 15. století v českých dějinách.
  • Dan Vavra a Viktor Bocan... hmmm mi dva nejoblibenejsi pisalci poslednich let v jednom tymu? Tak to snad neskonci zadnym fiaskem... Drzim palce chlapi at z vas vyleze neco co ocenime i my co jsme stejne stare pusky jako vy... :-)
    • Btw meli byste se hecnout a udelat tu nejvic nejlepsi "hru s panakem a svetelnou pistoli" na svete.... :-)
  • Zasadit hru do znameho lokalniho historickeho obdobi je docela dobry napad. Pribeh se pak pise sam, neni treba plytvat kreativitu na herni prostredi a inspirace je vsude v okoli dostatek.
    Skoda jen, ze me toto historicke obdobi vubec nezajima. Musela by to byt vazne skvela hra, aby me bavila.
    • ucho
      to samé by se dalo říct o mafii, taky to není vyloženě téma, které by mě bralo. to mi však nebránilo v tom, aby mě hra bavila :D tedy téma jako takové extrémně důležité není, pokud je dobře podané...
      • Ano, zrovna u Mafie jsem mel stejny pocit. Herni prostredi jsem moc nemusel, ale jinak byla hra skvela.
        Kdyby byla Mafia (resp. hra stejnych kvalit) zasazena do futuristickeho, cyberpunk nebo postapoc prostredi, byla by to dokonalost.
  • pecka a navíc, že by na CryEnginu???

    Level Designér - Skriptování komplexních nelineárních levelů, znalost scriptovacích jazyků (Lua, Python), zkušenosti s herními editory (Unreal, CryEngine).
    • no typnem skôr unreal engine... cry engine použiť na RPG? é ... neviem ale nikde som nikdy nepočul spojenie RPG a cry engine
      • MMORPG Aion je delany na crytek enginu z kteryho byl prvni far cry
      • A co MMORPG Aion?
        • priznám sa ti že aion som nehral :P
          • Škoda, jediný RPG, který mě bavilo *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit