Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ma nekto odkas na stazeni na tu hru ? *5*
    • http://www.youtube.com/watch?v=woySeSNBL3o&feature=related
  • Hairy_Ass
    Kowalski:
    Já vím jen o Mount & Blade: With fire and sword. Ale to je takové hodně vlažné rpg. *4*
    • Tikov
      U MB bych řekl hodně záleží na představivosti hráče, ano chybí poutavé mono/dialogy a lidé mohou být často zmatení co mohou vůbec dělat. Je to takové jaké si to každý udělá- neznám mnoho her, kde by avatar mohl být od lapky, přes kupce, žoldnéře, vazala až po krále.
      Vzít tenhle koncept, přidat charaktery postavám (momentálně jsou všechny NPC jednoznačné), nějakou AI pro vývoj postav (když vám nepřítel zajal syna tak byste měli jednat impulsivněji), přidat aktivnější nižší vrsty (hradby města mají správně bránit i měšťané, navíc by měli mít touhy po změně systému) a reálnější ekonomiku, tak by to nebylo vůbec zlé. Uvidíme jak bude vypadat Mount and Blade 2.
  • hmm toho Senior 3D Grafik bych dal pohode jen bych si musel zopakovat par veci ze skoly protoze poslednich 7 let jedu jen photoshop *9*
    • dalsi "talent" a expert na slovo vzaty *1*
    • Raziel_cz
      Tak opakuj, za zkoušku nic nedáš. *3*
  • Dost se děsím lidí, kteří stojí na pozadí této hry... Nikdy nic nedokázali sami dotáhnout, vždycky k tomu potřebovali mraky lidí a peněz, aby pozalepovali problémy, které si sami vytvořili...
    No, přejme jim štěstí.
    • sleepless
      No, jeste jsem nezazil vyvoj drahe AAA hry, ktery zvladl sam a hrdinne jeden clovek. Logicky je u podobnych projektu potreba spousta lidi, bez nichz to holt dotahnout nejde. Stejne tak jsem nevidel a nezazil vyvoj AAA hry, u ktereho by se v urcitiych fazich neresily zasadni problemy. :)
      • To je rozhodopadně pravda. Ale proč tedy mají na svych strankach sekci game. Kde se honosí tím kolik bylo prodano a jaké je hodnocení. Koho tím chtějí přesvědčovat a hlavně k čemu? Beru že u Mafiie I má Vávra velký podíl uspěchu ale to je tak jediná hra.

        A ano mají tam tituli které patří k nejlepšímu v čechách ale vubec nic co by se tykalo RPG. Vše to jsou linearní hry. Tedy nechapu ten populismus na strankách.
        • sleepless
          Smarja josefe, tohle neni o presvedcovani nekoho. Omrkni si jakoukoli homepage vyvojarskeho tymu a najdes tam uplne stejne udaje o tom, na cem dani clenove makali, jak to bylo uspesne atd. To je normalni praxe, jaksi to pusobi trosku lepe, protoze jmena lidi si nezapamatuje nikdo, ale hry jsou dohledatelne. Navic, neni duvod to tam neuvest, kdyz to tak je (a jestli ne, tak to holt vi jen ti, co na danych hrach pracovali). Proc jsou lidi v CR a SR tak haklivi na to, kdyz se nekdo pochlubi tim, co se mu povedlo a na cem delal? Necham bez odpovedi :)
        • Tie údaje konkrétne sú podla mňa jasné pomrkávanie na investorov :-)
          • Je to úplně jednoduché, ne každý ví kdo jsme. Uvedli jsme hry, na kterých jsme pracovali na důležitých pozicích a jejich výsledky pro ty, kteří to nevědí.
    • Mohu poprosit o detailnější rozepsání? Děkuji předem.
  • Tak konecne je venku onen tajny projekt. No uvidime az budou dalsi informace. Popravde si nejsem jisty, jestli svetove publikum zaujme toto tema, ktere bude asi s minimem fantasy prvku. *4*
    A taky mam trochu strach, aby to nedopadlo jako s Mafii2 - dojdou penize, musi se zapojit velky vydavatel a uz se skrta, meni a celkove demoluje (pripadna) vynikajici hra...
    • Pokud půjde o dostatečně chytlavé zpracování, tak hru gamebusiness pobere prostě jako "reality-based fantasy RPG" a francouzským nebo americkým hráčům bude ukradené, jestli je námět vymyšlený nebo je z dějin nějakého podle nich bezvýznamného národa.

      O finance se asi nestrachuješ jediný - škoda že ještě nemám stálý příjem, odváděl bych jim měsíčně alespoň tisícovku (jako satisfakci za wareznutí Mafie:CoLH v době jejího vydání). Sice by to byla kapka v moři, ale i ta kapka něco znamená.
  • Drzim palce aby to dopadlo!
  • no to dopadne :-) Bocan bude 15 hodín drviť World of Warcraft a hra vyjde v roku 2015 :-) Ale Dan Vávra je sympaťák a skvelý rozprávač, želám mu úspech, len by sa mal obklopiť i rovnako zdatnými ľudmi....
    • Viktor už WoW bohužel nehraje... *9* LF skilled healer!!!
  • Chomaco
    Mohlo by to byt neco na spusob COD 7 ..takych vybornych her je malo....jen bych to chctel o trochu lechci COD 7 byla i na nejlechcsi obtiznosti HARD CORE *12*
    • Ocelot23
      Doufám, že je to vtip nebo máš věk odpovídající hlouposti tvého příspěvku...
    • Hairy_Ass
      Stultorum sordetur infinitus est numerus... Počet hlupáků je zdá se nekonečný...
      • Kde jsi ztratil smysl pro humor?
        • Hairy_Ass
          Smysl pro humor jsem nikde neztratil (to bych asi neměl za avatara sira Humphrey Applebyho *3* ), jen mi tohle z nějakého důvodu nepřipadá jako humor, ale spíš jako infantilní pokus o trolling.
  • I když ta hra asi pro mě nebudu ,tak jim přeju at se jim splní sen a bez problému to vyjde co nejdřív .Doufám že to bude hra z českého prostředí :-)
  • Cahir
    Jsem obrovskej fanda Mafie i Original War. Držím tvůrcům palce!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit