Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tohle studio ma urcite sanci na uspech. Vavra neni blby a kdyz ho trochu zkroti klidas Klima, bude to v pohode :) Stejne tak investor si to zrejme dost pojistil, vsak Vavra uz tohle studio skoro oznamoval kdysi..

    tema je rozhodne zajimave, RPG zanr neni preplneny.

    jen se bojim, aby je nesejmuly problemy s vyvojem..

    nk
    • Jo pan Klíma to je kliďas. Ten klidně najímá lidi i když ví že jim nemá jak zaplatit. Mám s ním svoje zkušenosti z altáru, doufám že se toho podvodníka rychle zbaví.
  • tohle mě, ale rozsekalo:

    Naše minulé hry prodaly přes 11 milionů kusů na různých platformách.
    Průměrný počet prodaných kusů na hru: přes 1 milion.
    Průměrné skóre na gamerankings pro tyto hry je 72%.
    Některé z těchto her jsou považovány za klasiku žánru.
    Mafia, H&D i Flashpoint získaly mnohonásobná ocenění Hra roku.

    V jejich kůži bych se bál žaloby :D
    • A žaloby by se jako měli bát proč, proboha? Oni snad ty hry nedělali? Logika některých lidí je... zvláštní.
    • Kdesi jinde mají na stránkách napsána příslušná vyjádření o vlastnících značek. Takže žaloba nehrozí.

      Spíš je škoda, že to tak musí psát. Jakoby se museli dopředu akreditovat, někoho ujistit. Koho?
      • No prece ty lidi, ktere tu hru maji udelat. Ty nerostou na stromech a jestli tam ma nekdo jit a nedej boze se treba i stehovat ze zahranici, tak si musi byt jisty, ze jde mezi lidi, co maji sanci to dotahnout! To znamena zkusene vyvojare. Jsou tu samozrejme i dalsi krietria, jako penize a pracovni prostredi, ale kdyz ma clovek treba i opustit svoji stavajici pozici v jine firme, potrebuje jistotu do delsi budoucnosti.
      • Ocelot23
        Dyt je to jasné české studio nikdy nebude mít prachy na reklamní kampaň podobnou Activisionu..a hry a fimy prodává hlavně reklama..takže si musí dělat reklamu jak jen to půjde což je dobře, protože ať to bude jakoliv dobrá hra v USA potřebujou o tý hře slyšet ze všech stran aby si jí koupili
      • Že by investory? *3*
        • jasně kvůli investorům udělaj oficiální prohlášení tady jich musí bejt určitě hodně *1*
          • Jenže my se bavíme o tom, co píšou na svých webovkách...*7*
            • chybička *15* stane se *1*
  • máme klasicky stredoveky fantasy gothic 1 a 2 ktory to začal v terajšom vrchole pokračuje zaklínač 1,2 v autentickom fantasy stredoveku čiže nemci,poliaci a teraz nasleduju češi .Lebo tieto dve hry jedine dokazali vzbudit dojem stredoveku ,príbehu ,atmosfery a umeleckosti sveta.Len jedna vec mi nejde dohlavi už davno sme mohli mat rpg poctive myslim inquisitora ktory sa robil 10 rokov pritom ma poctivi príbeh atmosferu a hudbu ako gothic a zaklínač ale nechutne umelecke prazdne spracovanie čo vzbudzuje pocit kacírstva v takejto hre tak si odbit hru a ešte ked prejdete zaklínača 1,2 ktory ma najkrajší najautenticjejší svet je to smuten čiže by som bol aj za remake inquisitora do neizotmerickeho pohladu z 3. osoby kde by svet navrhovali umelci preto lebo si to ten príbeh zasluži ja to nenazívam grafikou ale umelecka stránka sveta lesy ,hrady,mesta,príroda,krčmy na požitok pozerania ktory vzbudzuje pojem živého stredovekeho umeleckeho maliarstava ..páni niečo poriadne historicke fantasy očakaávam verím že to splníte na poriadnom engine.....
    • Souhlasím s tím, že svět by měli navrhovat umělci...tedy jak to chápu já, dám na art! O příběh se nebojím, doufám ve Vávru, ač se tu rozebírali jeho drsnější a hulvácké způsoby komunikace (kritika Level atd.) Na to kašlu. Také doufám v real, nebo jak tu někdo psal, být žoldákem v bitvě, no jasně, nemusím hrát za hrdinu co byl předurčen spasit svět, zrůdných příšer mám dost a magie snad zlehka. Vivat Sapkowski. Dokážu si představit i svět, kde můžu zjistit, jaké to bylo být stavitelem kostelů v 15.století, obchodníkem, nebo doktorem, ale to už jsem asi odplul...Takže ať mají kvalitní engine, koncept-art a animaci. Jo a debaty o datu vydání mě fakt baví, prt o tom víme, ale asi jsou teprve na startovní čáře, takže vykopávám: Vánoce 2013? *15*
    • Hairy_Ass
      Je otázka, co si kdo představuje pod pojmem "středověká fantasy", ale tady tím spíš vzbudili naděje, že se dočkáme nějaké ryze "realistické" středověké hry. Pokud vím, tak je tady zatím jen M&B a (když vynechám sci-fi prvky) tak i AC, pozn. beru v potaz jen úspěšnější hry a ne strategie, různé hry od History Ch., atd. Takže prostor pro podobnou hru tu stále je.
  • Leonidasss
    Asi ještě není žádný odhad, ve kterém roce by to mělo vyjít, co ?
    • No to asi fakt ne : D
      Nicmene muj elektronicky odhadovac mi vratil vysledek "Kdyz budou KCHURVA rychli, tak na konci pristiho roku. Spis ale az dalsiho."
      Pokud to ma byt velka openworld RPG hra, tak to musi trvat roky.
      Ale proste dokud neni o ty hre znamej ani nazev, nebo COKOLI, tak by to mohl odhadovat jen velkohubej brepta, nebo vsevedouci Crook
      • No tak taky si myslim ze to bude 2012 alebo 2013
        • tys me dostal :D:D:DD
    • no tak pokud ted zacli, tak driv jak 2013 to urcite nebude
  • Paul_cz
    AAA RPG studio u nás chybí, takže držím palce. Navíc realistické RPG ze středověku = bomba. Doufám že to vyjde, hra bude skvělá a bohatě se zaplatí, investoři budou happy a Warhorse se ujme místa hezky vedle CDProjektu.
  • Doufám, že se jim podaří sehnat dost peněz a AAA projekt dotáhnout do zdárného konce. A kdyby ne, tak se snad vydají indie cestou. Třeba jako tihle borci irontowerstudio.com
  • DANE JEĎ! *4*
  • Zayl
    Nebylo by super kdyby se českoslovenká produkce dala dohromady a konečně udělala pokračování Spellcrossu nebo Original War? Obě hry jsou nevybroušené diamanty česko-slovenské tvorby a oba zaslouží pokračování.
    • Zlatá slova.SpellCross jsem hrál tolikrát, že jsem to přestal počítat. *1*
    • MrSanta
      Kurnik šopa, na to je jeden "plusík" málo *1*.
      SpellCross - moje srdcovka. A neřekl bych, že je to nevybroušený diamant *14*.
      • Na strategie sere pes :-)
  • Vzpominate si nekdo na Inkvisitora? Jaka to mohla byt pecka, kdyby se to obeslo bez bugu a zastaralych prvku? I presto vsechno me to bavilo, tak doufam, ze neco podobneho tu bude provedene v dokonalost.
  • prestigo88
    no první nástřel vypadá moc dobře, ale bude to multiplatforní RPG, takže uvidíme co z toho nakonec vyleze

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit