Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je ve hře quicksave, nebo jen checkpointy? A jaký je trest za úmrtí?
  • Rhulad
    Joe srovnává Jablka a hrušky. Skyrim můžeš srovnávat s Dragon´s Dogma, kde Skyrim dostává na prdell neskutečným způsobem. Skyrim je tragická herní troska pro lidi co nemají absolutně vkus a takových je tu mraky.
  • prudislav
    já jsem asi divnej a úplně levej a gamepad, když mi to jde hrát líp na kb/m(po chvilce hraní si s DSMfixem) než na x360 gamepadu
  • Gojira
    Proč to kupovat na steamu za eura, když to můžeš mít na gogu za dolary a ještě k tomu jdou všechny peníze vývojářům + DRM free
  • frag.ment
    Teď sem si jen tak pro zajímavost dal vyhledat Dark Souls pro PS3 do Googlu, abych zjistil kolik stojí a že bych si pro ni případně po práci zašel. Nechápu proč, ale nikde ji nemají skladem, to sem ještě u jiné hry neviděl.. To dorazilo do ČR tak málo kusů nebo co?
  • A je to tady zas...místní komunita "hardcore" hráčů zas ukazuje jak moc "hardcore" jsou a kdo nedohrál DS s Calmity Ringem alespoň 10x v kuse bez přestávky, tak je podle nich de*ent...
  • frag.ment
    Jsem na tom uplně stejně, už asi rok se rozhoduju, jestli to koupit nebo ne, aby to po hodině nezůstalo navždy ležet na poličce. Ale ta atmosféra, kterrou jsem pochytil na videích je fakt perfektní a moje gusto, jen mám strach z té obtížnosti, protože jsem lama hráč :-)
  • Jako ta hra je těžká, ale znovu-opakování není frustrující, páč je úrovně jsou dobře navržené a procházení jednotlivých pasáží není nuda. Je to jako Diablo, když umřeš musíš si to projít znova, ale zase nadruhou stranu při tom průchodu nafarmíš zkušenosti a jdeš pak do pasáže kde jsi umřel silnější.

    Hra taky není nespravedlivá, je jen nekompromisní - to znamená že i na sebetěžšího protivníka se dá naučit nějaký fígl, ale když se nebudeš soustředit tak můžeš umřít velice rychle. Ta obtížnost ale právě hře dodává hodně na atmosféře a nutí hráče hru procházet pomaleji a víc si všímat jednotlivých detailů a hledat skrýše.

    Pokud by jsi se někdy dostal do stavu že by tě hra opravdu nasrala tak zaběhni na nějakou z jejich Wiki a tam si najdeš rady jak problém překonat. A asi si hlavně nastuduj jak funguje multiplayer, páč ten mě ze začátku zmátnul nejvíc (ale zase na druhou stranu dodává hře fakt šťávu).

    Podle mě když si hru koupíš někde ve slevě až budou vánoční výprodeje, tak určitě neprohloupíš. Jenom to musíš hrát s kontrolerem a stáhnout si neoficiální patch pokud chceš lepší grafiku.

    Za mě 10/10
  • Pokud dobře čtu, tak tvrdí, že i když má Skyrim hodně chyb a nedostatků, přesto je v mnoha věcech komplexnější než DS. A co je na tomhle tvrzení k nepochopení? *7*
  • Měl jsem naprosto stejný pocity, chodil jsem kolem té hry asi rok, při každé slevě jsem váhal až převáhal. No nakonec když to bylo asi za 7 éček tak jsem si řekl, že to v nejhorším rozdupu. No a po pár hodinách hraní bych za to dal plnou cenu bez remcání, až jsem se styděl, že jsem to koupil tak levně :) Takže se neboj a jdi do toho, vsadím se, že nebudeš litovat. (ale jestli plánuješ kb/m, tak na to radši zapomeň - to ovládání je dost podezřelý - na windows-x360 ovladači je to nádhera, úplně něco jiného, pořídil jsem to jen kvůli tomu - je to víceméně nutnost)
  • frag.ment
    Takže kdyby jsi to hrál 8 hodin denně, tak jsi tam strávil 125 dní. No to asi není moc normální :-D Já pořád přemýšlím, jestli si DS pořídít, protže mi to spíš připadá jako mučení než zábava. Asi to není hra pro mě, když se chci po práci jen odreagovat a trochu se pobavit.. Na druhou stranu mě to celkem láká tou atmosférou, takže furt nevím no..
  • neva že bude těžšší ale ať je lepší ovládání pro pc
  • Rhulad
    Já měl panickou hrůzu z bazilišků ve stokách. Za prvé jsou hnusní a za druhé tě proklejí a to není vůbec dobré.
  • Rhulad
    Ty souhlasíš s Vávrou a na druhou stranu říkáš, že je to komplexní RPG, to ale popíráš sám sebe. Jseš si toho vědom trolle?
  • x_ander
    Ten princip je spíš v tom, že když něco takového potkáš, tak radši hned zdrhneš :-D
  • you scared me *13*

    tohle jako fakt takhle potkáš ve hře?LOL to nemá chybu *1*
  • x_ander
    Paranoik Rhulad vrací úder!
  • TheGGG
    haha skyrim je brak a totální parodie na fantasy (skoro jako hry od blizzardu). S nudným příběhem a questy. Přesně pro lidi jako ty.
  • TheGGG
    demon souls na PC nevyšel zlato *14*
  • Dark Souls je jedna z her, u které fakt váhám, na jednu stranu co o tom čtu a slyším zní dost zajímavě, na druhou stranu mám strach, že už to na mě bude moc hardcore a nebude mě to bavit... Tady by se fakt hodilo hratelný demo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit