Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ale coz o to, me to netrapi, ta hra me strasne bavi, je skvele atmosfericka a dokonale depresivni, jenom je proste mistama tak kruta, ze mam regulerni strach z toho nekam progressovat... ale po cteni diskuze jsem dostal chut a zabil sem si to psisko s obourucakem v tlame =).
  • uklidni se, skyrim ti umožnuje projít celej dungeon tak že nikoho nezabijes pomocí kouzla uklidnení, nebo mužes zpusobit aby se nepratele zacali mlatit navzajem, nebo si vyvolat silny miniony. V souboji pak muže kriticky uder soupere omracit nebo paralyzovat.
    Takhle komplexní DS není. Skyrim je komplexnejsi i v dalsich oblastech protože to je proste rpg se vsim vsudy. Samozrejme 100+1 clanek od D. vávry porad plati.
  • taky stealth je vymakanej, imo lepsí nez v splinter cell serii nebo i v hitmanovi (tam je jinej).
  • Rhulad
    Jn vypadá to divně teď *3* jak to všechno smazal. Máš recht.
  • MickeyMutant
    Rád si povídáš sám se sebou?
  • MickeyMutant
    Dark Souls v kostce:

    http://cdn.arwrath.com/1/163218.gif
  • Rhulad
    Copak Jumpe, neříkej, že se za svoje názory stydíš? Proč jinak, by jsi to editoval co? A já myslel, že se tu bavím se zkušeným hráčem *3* Jen jsem tě chtěl prověřít a on všechny ty svoje sraččky smaže. To je mi hrdina
  • Rhulad
    Co si čekal nerde? že za sraččky, co tu meleš dostaneš plusy? PS. Stále čekám na odpověd *3*
  • .
  • Rhulad
    Hele jumpííku nerdíku, co tak odpověď na slušně položenou otázku nahoře. Jen tak pro zajímavost, co se ti nelíbí na craftingu u DS?
  • Malleth
    Co se real-time soubojů tělo na tělo týče, Dark Souls nemaj v RPG žánru konkurenci. Lukostřelba je v TES skvělá už od Oblivionu, ale zatím nejlíp udělaná je asi v Dragons Dogma. I magie má v DD koule
  • .
  • Rhulad
    Poradím ti. Jedná se asi o nejvyznanější scénku z původní hry
  • Rhulad
    Jsem rád, že jsi Dark Souls dohrál. Tak můžeme se pobavit nerde. Co tak nějaká otázka na tělo? Co mění DLC v příběhu původní hry?
  • .
  • Rhulad
    Kde jinde než na největší zátoce koncentrované blbosti na světě, bych se měl dočíst, že Skyrim má lepší combat než Dark Souls. Navíc to říká Joe, který si nebyl ani schopen v Dark Souls posvítit v temnotě, proto tu hru ani nedohrál. A kdo s ním souhlasí? Největší Skyrim Nerd Jump.
  • No co ti na to mám napsat...tak tam měl bejt jako time rewind? nebo button mashing event.? Nechápu...evidentně DS nebyla pro cvičenou opici..ale pro hráče kteří byly ochotní se do ní ponořit, sledovat jak co na ně působí a jak působí na okolí a z toho vyvozovat fakta (jakože např. na Finálního bosse působí ta zbraň lépe než jiná, že backstab nebo parry je účinější s jistou zbraní a neefektivní s jinou atd.). Podání a provedení my příjde naprosto v pohodě...Hru jsem i dohrál bez jediné smrti, protože jsem prostě milionkrát chcípl (ale co sem měl dělat? vracet čas nebo loadovat? to je snad imho ještě tupější)...A pak by se dalo hovořit o MP kde si prostě musel znát typy zbraní atd. pokud so zrovna nechtěl jen BS fishit ale trochu si užít pořádné pvp.
  • Nejde porovnávat... Skyrim je skvělej protože dokáže zabavit velkou část populace hráčů. A v tom je jeho obrovská síla. Ale tím pádem přišel o jakoukoliv hloubku, protože vše musí zredukovat na co nejjednodušší systém.

    Dark souls je pak přesný opak. Autoři většinu hráčů skopnou ze skály. A těm zbylým ještě řeknou, že se budou muset hodně snažit aby se na té skále udrželi. ;-)
  • .
  • Okey.. Super, díky. Konečně někdo kdo mi trošku přiblížil jak se nejlíp chovat k příběhové stránce hry. Pro mne to je asi netradiční no. Jsem zvyklej na ten typickej Zápaďáckej styl vyprávění, který je v podstatě hodné podobný jak u takového Inquisitora, tak u FNV. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit